Довідка про несудимість в Росії

Довідка про несудимості в Росії - це послуга, яку надає наша компанія для клієнтів за межами території Російської Федерації.
 
Ексклюзивні умови оформлення довідки на вибір клієнта:
- З оформленням довіреності на ім'я нашого співробітника в Росії;
- Без довіреності!
 
Даний документ оформлює МВС (поліція) Росії, тому, якщо Ви знаходитесь на території РФ, Ви може самостійно звернутися до підрозділу даного міністерства за місцем проживання для оформлення даної довідки.
 
Довідку можна замовити і отримати в одному з наших офісів на території України. Також, при необхідності, ми відправимо оригінал оформленої довідки в будь-яке місто за межами Росії і України, за допомогою міжнародної кур'єрської служби.
 
Щоб замовити довідку про несудимість в Росії, необхідно надати копію паспорта людини, на ім'я якої замовляється довідка, а також коментар з інформацією:
 
- Чи змінювалось ім'я або прізвище людини, на яку замовляється довідка. Якщо змінювалося, вказати всі колишні імена і прізвища;
 
- Назву федерального округу або населеного пункту в якому проживала людина на території РФ;
 
- Приблизну дату початку і дату закінчення проживання на території РФ.
 
Даний документ може знадобитися в різних випадках за межами Росії, наприклад для:
 
- оформлення посвідки на проживання,
- оформлення громадянства,
- оформлення візи,
- оформлення на роботу,
- возз'єднання з сім'єю,
- реєстрації компанії та відкриття банківських рахунків,
- оренди автомобіля.
 
Довідка може бути видана, як громадянину Російської Федерації, так і громадянину іноземної держави.
 
Термін дії даного документа за кордоном становить 3 місяці. Необхідно враховувати, що термін дії, відлічується з дня видачі довідки, а не з дня фактичного отримання клієнтом даного документа.
 
ТОВ "Мережа бюро перекладів "Україна", крім витребування довідки, при побажанні клієнта, здійснить легалізацію даного документа у відповідних державних відомствах Росії, для його подальшого використання в будь-якій країні світу.
 
Залежно від країни, в якій в подальшому буде використовуватися довідка, процес легалізації може містити:
 
1. Апостиль у відповідному міністерстві Росії;
2. Переклад на відповідну іноземну мову;
3. Засвідчення перекладу у нотаріуса;
4. Засвідчення довідки в консульстві країни призначення.
 
Якщо, довідка про несудимість в Росії, потрібна для подальшого використання на території України, в такому разі, необхідно здійснити тільки переклад даного документа з російської на українську мову та засвідчити переклад у нотаріуса. У легалізації довідки немає необхідності, так як, між Україною і Росією діє угода про правову допомогу в цивільних справах.
 
Загальна інформація.
 
Термін дії довідки на території РФ становить 1 місяць.
 
Безумовно, довідка про несудимість в Росії, найчастіше потрібна росіянам, для працевлаштування на території РФ.
 
Існують професії, пов'язані з діяльністю до виконання якої, згідно з чинним законодавством Російської Федерації, заборонено допускати раніше засуджених осіб. Тому, роботодавець, керуючись статтею 65, трудового кодексу РФ, при прийомі на роботу, може вимагати від здобувача в т.ч. - довідку про відсутність судимості. Довідка однозначно потрібна здобувачеві, при працевлаштуванні на посаду, яка, будь-яким чином пов'язана комунікацією з неповнолітніми. Перелік таких посад досить великий, наприклад: вчителі, вихователі, аніматори, няні, а також всі інші професії, які пов'язані з організацією відпочинку дітей, дитячо-юнацького спорту, мистецтва та інших заходів.
 
Довідка при працевлаштуванні також необхідна:
- Авіаційному персоналу;
- Співробітникам федеральної служби безпеки;
- Судовим приставам;
- Митникам;
- Працівникам прокуратури;
- Медикам;
- Особам, які забезпечують безпеку об'єктів паливо - енергетичного комплексу;
- Особам, які забезпечують транспортну безпеку.
 
Крім оформлення на роботу, довідка росіянам може знадобитися у випадках:
- Організації прийомної сім'ї, дитячого будинку сімейного типу або опікунства;
- Отримання дозволу на зброю або оформлення ліцензії, яка дає можливість працювати з психотропними, наркотичними або вибуховими речовинами;
- Участі у тендері та в деяких інших випадках.
 
Довідка оформлюється на бланку суворої звітності, формату А4. Кожному бланку присвоюється унікальний номер, який відображається в правому верхньому куті бланка.
 
Повна назва цього документа: «довідка про наявність (відсутність) судимості і (або) факту кримінального переслідування або про припинення кримінального переслідування».
 
У довідці про несудимість в Росії, на відміну від українського аналога, не вказується для яких цілей вона видана.
 
Увага!
Особа, що звільняється від покарання, вважається не судимою. Це означає що, якщо людина була під слідством і відбувся суд, але суд визнав її невинною - вона вважається не судимою.