МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль для Франції

Компанія ТОВ «Мережа бюро перекладів «Україна» надає послугу з проставлення штампу апостиль для Франції.
З цінами по проставленню штампа на різні документи можна ознайомитися на сторінці «прайс-лист».
 
Штамп апостиль, який проставляється на документи в МЗС, МОН або в Мін'юсті, може знадобитися в різних ситуаціях, наприклад:
 
- Оформлення громадянства;
- Вступ до вищого навчального закладу;
- Оформлення на роботу;
- Одруження;
- Участь в міжнародних змаганнях;
- Оформлення дозволу на проживання та в інших життєвих ситуаціях.
 
Але проставити штамп апостиль для Франції на потрібні документи недостатньо. Потрібно здійснити більш повну процедуру легалізації, щоб документи були адаптовані для використання на території даної країни.
 
Є три способи легалізації документів для Франції.
 
Спосіб № 1
На оригінал документа або на завірену у нотаріуса копію, у відповідному міністерстві або в його структурному підрозділі, проставляється штамп апостиль. Після проставлення штампу, документ відправляється у Францію, де здійснюється його присяжний переклад на французьку мову.
 
Потрібно відмітити, що даний спосіб є найбільш витратним, так як присяжний переклад у Франції не з дешевих і оплачується у валюті - євро. Якщо клієнт вирішує обрати даний спосіб легалізації, рекомендуємо заздалегідь домовитися про переклад документів з підрядником у Франції, обговоривши ціну і термін на виконання замовлення.
 
Спосіб № 2
На оригінал документа або на завірену у нотаріуса копію проставляється перший штамп апостиль. Здійснюється переклад документа, на якому вже проставлено апостиль для Франції, на французьку мову. Переклад з початковим документом передається в нотаріальну контору для завірення. В завершенні, на завірений у нотаріуса переклад проставляється другий штамп апостиль.
 
Другий штамп апостиль завіряє нотаріальну дію (нотаріуса). Його необхідно проставляти, так як у Франції не визнають нотаріусів інших країн, які завіряють переклади.
 
Спосіб № 3
На оригінал документа або на завірену у нотаріуса копію проставляється штамп апостиль. Після проставлення штампу, документ перекладається на французьку мову акредитованим перекладачем при посольстві Франції в Україні.
 
Акредитований перекладач (якого ще називають - присяжний) завіряє переклад своїм штампом і печаткою. Даний переклад остаточний і не вимагає подальшого завірення іншими штампами і печатками в країні походження документа або у Франції. Даний варіант є найпопулярнішим серед громадян України. Перевага даної процедури легалізації документів для Франції - це прийнятна ціна і швидкий термін реалізації.
 
Нижче наводимо приклад свідоцтва про народження, яке було оформлено нашою компанією, відповідно до способу № 3. Імена, прізвища та інші персональні дані в прикладі були приховані або змінені з метою збереження конфіденційності.
 
 
Якщо необхідно проставити апостиль для Франції або реалізувати одну з трьох вищевказаних процедур легалізації документів, зв'яжіться з нашими операторами будь-яким зручним способом, використовуючи телефон, SKYPE, ЧАТ або електронну пошту.
 
Довідка.
Франція (Французька республіка), держава на європейському континенті, яке межує з такими державами як: Німеччина, Швейцарія, Іспанія, Андорра, Бельгія і Люксембург.
Площа Франції, разом з островом Корсика в Середземному морі, складає більше 540 тисяч км².
П'ять найбільших міст Франції:
Париж.
Париж – столиця, і в той же час найбільший населений пункт Франції. Населення даного міста становить понад 2,2 млн. мешканців. З урахуванням приміських територій (агломерації) населення налічується понад 12,0 млн. осіб.
Марсель.
Населення Марселя становить понад 850 тис. осіб, та з урахуванням агломерації понад 1,6 млн. осіб.
Ліон.
Населення Ліона становить понад 480 тис. осіб, та з урахуванням агломерації понад 2,1 млн. осіб.
Тулуза.
Населення Тулуза становить понад 490 тис. осіб, та з урахуванням агломерації понад 850 тис. осіб.
Ніцца.
Населення Ніцци становить понад 340 тис. осіб, та з урахуванням агломерації понад 930 тис. осіб.
 
Франція найпопулярніша країна у світі для туристів. Найвідоміша пам'ятка Франції - Ейфелева Вежа.
 
З більш детальною інформацією стосовно різних штампів апостиль для Франції та інших країн, можна ознайомитися на сторінці «апостиль в Україні».