МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль для Ізраїлю | Апостиль в Ізраїлі

В нашій мережі можна замовити як апостиль в Ізраїлі, так і апостиль для Ізраїлю. Апостиль - це спеціальний штамп (форма), що завіряє документ і наділяє його юридичною силою для подальшого використання в країнах «Гаазької конвенції».
 
Зразок штампу апостиль Ізраїлю, який проставляється на документи органів реєстрації (запису) актів цивільного стану Ізраїлю:
Зразок штампу апостиль Міністерства закордонних справ України:
Інші зразки штампів апостилів, які проставляються в Україні для Ізраїлю та інших країн, а також перелік країн «Гаазької конвенції», можна переглянути на сторінці «апостиль в Україні».
 
Якщо апостиль в Ізраїлі проставляється для України, документ з апостилем необхідно перекласти в Україні з івриту на українську мову та завірити переклад у нотаріуса.
 
Якщо апостиль для Ізраїлю проставляється в Україні, відповідно документ з апостилем необхідно перекласти з української мови на іврит в Ізраїлі та завірити переклад у нотаріуса Ізраїлю. Якщо клієнт вирішив замовити переклад із завіренням у нотаріуса в Україні, в такому випадку необхідно проставити другий штамп апостиль в Україні на завірений переклад. Такий спосіб оформлення документів застосовується у зв'язку з тим, що в Ізраїлі не визнають українських нотаріусів, які завіряють переклади. У зв'язку з цим, необхідно проставити другий апостиль, який фактично підтверджує (нотаріуса) нотаріальну дію. Даний спосіб легалізації документів, називають - "подвійний апостиль для Ізраїлю".
 
Довідка про країну Ізраїль.
Ізраїль - демократична республіка, без конституції. Законодавча влада покладається на однопалатний кнесет (парламент), 120 членів якого обираються на чотирирічні терміни шляхом загального таємного голосування всіх громадян 18 років і старше в рамках системи пропорційного представництва. Нові вибори можуть бути названі достроково і повинні проводитися, коли уряд втрачає довіру більшості парламенту. Главою держави є президент, обраний кнесетом на семирічний термін. Президент виконує в основному церемоніальні обов'язки і традиційно обирає прем'єр-міністра з правлячої політичної партії. Ізраїль - розташований на південному - заході Азії і на східному кінці Середземного моря. Його площа 20,770 квадратних кілометрів (8019 квадратних миль), що тягнеться на 320 км (200 миль) в довжину і на 110 км (70 миль) в ширину. Ізраїльська столиця, Єрусалим, розташована недалеко від центру країни (включаючи Західний берег). Прапор, який був прийнятий на Першому Сіоністському конгресі в 1897 році, складається з синього, шестикутного щита Давида (Маген Давид), центрованого між двома синіми горизонтальними смугами на білому полі.
 
НАСЕЛЕННЯ.
Населення Ізраїлю в 2005 році було оцінено Організацією Об'єднаних Націй (ООН) на 7105000 чоловік, що поставило країну на 97 місце серед населення 193 країн світу. У 2005 році, вік приблизно 10-ти відсотків населення становив понад 65 років, а ще 28% населення було у віці до 15 років. У країні налічувалося 98 чоловіків на кожні 100 жінок. За даними ООН, щорічний темп зміни чисельності населення в 2005 - 2010 роках, склав 1,6%, що уряд вважає занадто низьким. На початок 2017 року, щільність населення Ізраїлю склало трохи більше ніж 370 громадян на квадратний кілометр. Прогнозована чисельність населення на 2025 рік складає 9262000 громадян.
 
ЕТНІЧНІ ГРУПИ.
Близько 80,1% від загальної чисельності населення складають євреї, з них євреї з Європи і Америки складають 32,1%, євреї, що народилися в Ізраїлі - 20,8% і євреї з Азії - 12,6%. Близько 19,9% населення складають вихідці з арабських країн. Традиційний поділ євреїв на ашкеназімов, походження яких вважається центральна і східна Європа і сефардів (іберійських євреїв та їхніх нащадків) як і раніше офіційно враховується у виборі двох головних рабинів, по одному для кожної громади.
 
МІГРАЦІЯ.
Імміграція в Ізраїль скоротилася з 43000 чол. в 2001 році до 33000 чол. в 2002 році і до 23226 чол. в 2003 році. За даними Центрального статистичного управління Ізраїлю, число іммігрантів знизилося на 5% в 2005 році в порівнянні з першими шістьма місяцями 2004 року. Крім того, згідно з даними Migration News, в 2005 році число іммігрантів з колишнього Радянського Союзу скоротилося на 18%, до 3,649 проти 4400 у 2004 році. У 2002 році в Ізраїлі налічувалося близько 300000 іноземних мігрантів, серед яких, за оцінками, налічувалося 100000 неавторизованих іноземців. У зв'язку з чим, у 2003 році був створений спеціальний підрозділ імміграційної поліції для ідентифікації та обліку іммігрантів.
 
З України велика кількість людей мігрують по ряду найрізноманітніших причин: лікування, навчання, робота і т.д. Міграція з України до Ізраїлю різко зросла з 2016 року. У зв'язку з цим, послуга з проставлення штампу апостиль для Ізраїлю затребувана в нашій мережі.
 
ТОПОГРАФІЯ, КЛІМАТ, ФЛОРА І ФАУНА.
Країна умовно поділяється на 4 області: прибережна рівнина, пагорби в центрі, рифтова долина і пустеля. За винятком затоки Акр, піщана берегова лінія не має відступів по всій довжині. Площа пагорба, яка становить у середньому 610 м. (2000 футів) у висоту, досягає найвищої точки на горі Мерон (1,208 м. / 3,963 фути). На південь від юдейських пагорбів простягається пустеля Негев, що зазначена скелями, кратерами, яка покриває приблизно половину загальної площі Ізраїлю до затоки Акаба на Червоному морі і Річки Йордан, утворюючи кордон між Ізраїлем (включаючи Західний берег) і Йорданією.
 
Хоча кліматичні умови різні по всій країні, клімат, як правило, помірний. Найхолодніший місяць – січень, найспекотніший - серпень. Взимку, сніг іноді падає в горах, де температура в січні зазвичай коливається від 4 - 10 C (40 – 50 F), а температура серпня складає між 18 - 29 C (65 - 85 F). На прибережній рівнині спостерігаються коливання температур в діапазоні від 8 - 18 C (47 - 65 F) в січні і 21 - 29 C (70 - 85 f) в серпні. На півдні, в Ейлат, температура січня коливається між 10 - 21 C (50 - 70 F) і може досягати 49  C (120 F) в серпні. Сезон дощів триває з жовтня по квітень, з опадами в середньому 118 см (44 дюйми) на рік у Верхній Галілеї і всього 2 см (0,8 дюйма) в Ейлаті.
 
Біблія (Повторення Закону 8:8) описує країну, як земля пшениці і ячменю, винограду, фігових дерев і гранатів, земля оливкових дерев і меду. Рослинне покриття тонке, за винятком прибережної рівнини, де умови сприятливі для вирощування цитрусових фруктів. Серед тварин шакали і гієни залишаються досить численними. Біля озера Хула є дикі кабани. З ростом рослинності і появою водопостачання чисельність птахів і оленів на стабільному рівні. Станом на 2002 рік, налічувалося не менше 116 видів ссавців, 162 види птахів і понад 2300 видів рослин по всій країні.
 
ДОВКІЛЛЯ.
Очищення води і адекватне водопостачання є основними екологічними проблемами в Ізраїлі. Промислові та сільськогосподарські хімікати загрожують якісному водопостачанню в країні. В Ізраїлі є тільки 1 куб. км. поновлюваних водних ресурсів, з яких 54% використовується для сільськогосподарської діяльності та 7% використовується в промислових цілях. Забруднення повітря промисловими джерелами, нафтовими об'єктами і транспортними засобами є ще однією важливою екологічною проблемою. У 1996 році, обсяг промислових викидів двоокису вуглецю в Ізраїлі склав - 52,3 млн. тонн, а в 2000 році загальний обсяг вже склав - 63,1 млн. тонн. Зусилля з лісовідновлення, особливо з 1948 року, допомогли зберегти водні ресурси країни і запобігти ерозії ґрунтів. Основна екологічна відповідальність покладена на Службу охорони навколишнього середовища Міністерства внутрішніх справ.
 
Ціни на проставлення штампа апостиль для Ізраїлю в Україні доступні на сторінці «прайс - лист». Ціни на проставлення штампа апостиль в Ізраїлі, необхідно запитувати у співробітників нашого бюро по телефону або електронній пошті.