МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль на атестат в Україні

Апостиль на атестат в Україні - це послуга, якою можна скористатися в нашому бюро. Послугу можна замовити як особисто, завітавши до офісу бюро, так і дистанційно, передавши оригінал атестата і копії необхідних документів рекомендованим листом або за допомогою кур'єрської служби. Якщо необхідно засвідчити апостилем додаток до атестата (оцінки), оригінал цього додатка також необхідно передати до нас в офіс, разом з атестатом. Крім оригіналу атестата і додатка, необхідно передати дані паспорта або копію самого паспорта людини, на чиє ім'я виданий атестат. Паспортні дані необхідні, щоб вказати їх в спеціальній формі (заяві) міністерства при подачі атестата на апостиль.
 
Приклад засвідченого атестата апостилем в Україні.
 
 
В Україні можна засвідчити апостилем окремо атестат без додатка, але засвідчити апостилем окремо додаток без атестата - неможливо.
 
Приклад засвідчення апостилем додатка до атестата.
 
 
Вартість і терміни надання послуги «апостиль на атестат в Україні» можуть бути різними і залежать від побажання клієнта, а також від того, в якому році був виданий документ. Обрати відповідну вартість і термін можна на сторінці "прайс - лист".
 
Апостиль на атестат в Україні видає міністерство освіти і науки. Наш співробітник відвідає дане міністерство, сплатить державне мито, заповнить спеціальну форму, дочекається своєї черги, щоб подати документ і забрати документ з апостилем.
 
З 2019 року в Україні вже не видаються шкільні атестати. Даний документ замінили:
1. Свідоцтва про початкову освіту (4 класи):
2. Свідоцтва про базову середню освіту (9 класів);
3. Свідоцтва про повну загальну середню освіту (11 класів).
 
Звертаємо увагу клієнтів на те, що неможна поставити апостиль на атестат в Україні, який був куплений в підземному переході, інтернеті або в будь-якому іншому місці. Фіктивні атестати Міністерство освіти і науки в Україні виявляє і вилучає. Крім цього, клієнтам необхідно буде надати пояснення правоохоронним органам, щодо походження фіктивного атестата. Тому, якщо Ви знаєте, що Ваш атестат фіктивний (підроблений), переконливе прохання не надсилати до нас його на апостиль.
 
В Україні неможна засвідчити апостилем нотаріально завірену копію атестата. Апостилем засвідчується тільки оригінал атестата (додатка). Можна також засвідчити апостилем нотаріально завірений переклад, але тільки за умови, якщо оригінал атестата (додатка) вже засвідчений апостилем.
 
Апостиль на атестат в Україні найчастіше потрібен для того, щоб продовжити навчання за кордоном. Іноземні вищі навчальні заклади визначають пакет документів, який необхідно підготувати іноземцю для вступу на навчання. Пакет документів може складатися з:
• Закордонного паспорта;
• Атестата з апостилем і перекладом;
• Додатка до атестата (оцінки) з апостилем і перекладом;
• Медичної довідки з перекладом.
 
Також, іноземний ВНЗ може запросити додаткові документи, такі як:
• Характеристика з перекладом;
• Свідоцтво про народження з апостилем і перекладом;
• Нотаріальна заява-дозвіл з апостилем і перекладом, від батьків майбутнього студента, а також інші документи.
 
Пакет документів для вступу до ВНЗ може відрізнятися в залежності від вимог самого ВНЗ, а також країни, в якій він розташований.
 
Рідше, апостиль на атестат в Україні потрібен для працевлаштування за кордоном.