МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль на диплом

Апостиль на диплом та додаток до диплома - це послуга, якою скористалися більш ніж 1000 клієнтів нашої компанії!
 
Компанія "Мережа бюро перекладів "Україна" пропонує ексклюзивний сервіс, який дає можливість сплатити послугу накладною платою при отриманні оформленого диплома з апостилем!
 
Можливість сплатити за фактом, надається, навіть якщо в регіоні клієнта немає представництва нашої компанії. У такому випадку, менеджер відправить апостильований диплом або інші освітні документи, на вказане клієнтом відділення кур'єрської служби "Нова Пошта". Щоб у клієнта була можливість переконатися в правильності оформлення документів до отримання оригіналів, наш менеджер попередньо надішле скановану версію документів на електронну адресу клієнта. Можливість здійснити накладну плату надається при пересиланні документів по території України. Клієнтам, які перебувають за кордоном, необхідно сплатити повну вартість послуги, перед тим, як менеджер відправить оригінали оформлених документів.
 
Апостиль на диплом, а також апостиль на додаток (вкладиш, доповнення, виписку з оцінками) до диплома, проставляється в Міністерстві освіти і науки України.
 
Громадяни замовляють дану послугу, коли працевлаштовуються або приймають рішення продовжити навчання і отримати додаткову освіту за кордоном. В основному, українці виїжджають працювати або навчається в такі країни як: Польща, Німеччина, Іспанія та Італія. Також, апостиль на документи про освіту замовляють разом з апостилем на інші особисті документи - при виїзді на ПМЖ.
 
В Україні, диплом і додаток до диплому вважається двома різними документами. У зв'язку з чим, апостиль на диплом замовляється окремо, і відповідно апостиль на додаток до диплому, також замовляється окремо. Тому, звертаємо увагу клієнтів, у разі, якщо установа за кордоном, для якої готуються документи, запитує в т.ч. додаток до диплому, таке доповнення у 95% випадків також необхідно апостилювати.
 
Як правило, недостатньо проставити тільки апостиль на освітній документ. Щоб документи мали юридичну силу за кордоном, крім проставлення даного штампу, їх необхідно перекласти на відповідну іноземну мову і нотаріально засвідчити переклад. Повний комплекс оформлення українських документів для подальшого використання за кордоном, можна замовити в нашій компанії "Мережа бюро перекладів "Україна".
 
Щоб ознайомитися з цінами на: апостилювання різних документів, переклади мов, засвідчення перекладів та на інші послуги - перейдіть на сторінку "прайс - лист" даного сайту.
 
З варіантами оплати послуг і доставки документів в оригіналах, можна ознайомитись на сторінці "оплата | доставка" даного сайту.
 
Диплом нового зразка з апостилем, має наступний вигляд:
 
                    
 
На пластиковому документі (дипломі) робиться три отвори спеціальним дироколом. Після чого, тканинною стрічкою підшивається щільний, квадратний аркуш картону, який за розміром трохи перевищує розмір самого документа. На картоні попередньо роздруковується штамп апостиль стандартного зразка, на який ставиться підпис уповноваженої особи та печатка міністерства.
 
Штамп апостиль містить наступну інформацію:
1. Країна, де був виданий документ (диплом);
2. ПІБ посадової особи, яка підписала документ;
3. Посада особи, яка підписала документ;
4. Назва навчального закладу, печаткою якого засвідчили документ;
5. Місто, де розташовано відомство (міністерство), яке ставить апостиль (підтверджує) на документ;
6. Дата апостилювання;
7. ПІБ та посада особи відповідальної за апостилювання;
8. Номер апостиля;
9. Печатка міністерства, котре ставить апостиль на документ;
10. Підпис посадової особи відповідальної за апостилювання.
11. Серія і номер документа, коротке роз'яснення щодо процедури, а також адреса (домен) в Інтернеті, за якою можна перевірити факт проставлення штампу на документ в міністерстві.
 
Апостиль, як і диплом про закінчення навчального закладу - не має терміну давності.
 
Примітно, що в Росії можна одним апостилем засвідчити диплом з додатком одночасно. Якщо клієнт, подає на апостиль диплом і додаток з оцінками разом, в такому разі, штамп підшивається одразу до двох документів. В результаті, клієнт отримує один зшитий документ, що складається з трьох аркушів (диплом, додаток, апостиль). Апостиль на диплом в Росії оформляється в міністерстві освіти або в одному з департаментів освіти. Клієнти нашої мережі, можуть замовити апостиль на диплом і додаток до диплому, як в Україні, так і в Росії.
 
Довідка:
Диплом - це документ, який підтверджує закінчення навчального закладу та присвоєння відповідної кваліфікації. До диплому видається додаток, котрий, як правило, складається з одного аркуша і містить наступну інформацію:
- Назви вивчених предметів з кількістю годин і підсумковими балами;
- Назви навчальних і виробничих практик з кількістю годин і підсумковими балами;
- Назви державних кваліфікаційних іспитів з балами;
- Назву підсумкової кваліфікаційної роботи з балом.
 
Дипломи поділяються на "сині" (стандартні) і "червоні" (з відзнакою). Візуально, між собою вони відрізняються тільки кольором слова "ДИПЛОМ" на лицьовій стороні. У стандартного документа, слово "ДИПЛОМ" синього кольору, а у зразка з відзнакою - червоного. Багато навчальних закладів України, видають "червоний" диплом, на якому надруковано словосполучення - "Диплом з відзнакою".
 
За часів СРСР, диплом видавався в формі книжки. Стандартний диплом від диплома з відзнакою, відрізнявся - обкладинкою. У стандартного диплома обкладинка була темно-синя, а у диплома з відзнакою - бордова (червона).
 
Зовнішній вигляд стандартного диплома і диплома з відзнакою, зразка часів СРСР: