МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль на свідоцтво в Україні

Процес засвідчення апостилем свідоцтва в Україні, залежить від самого свідоцтва, яке необхідно засвідчити. Апостиль на свідоцтво про народження, шлюб або про смерть, видає міністерство юстиції України. Якщо необхідно засвідчити апостилем свідоцтво про закінчення школи, училища або іншого навчального закладу, для цього необхідно звернутися в міністерство освіти і науки України. Якщо незручно відвідувати вищевказані державні органи, можна звернутися в наше бюро, і ми в обумовлені терміни засвідчимо апостилем свідоцтво або інший документ, у відповідному міністерстві. Крім засвідчення апостилем, у нас можна замовити, переклад документів, нотаріальне засвідчення перекладів, легалізацію документів в консульствах і посольствах, а також інші послуги.
 
Апостиль - це спеціальна форма, яка підшивається окремим аркушем, як до свідоцтв органів РАЦС, так і до свідоцтв про закінчення навчальних закладів. Дана форма необхідна, якщо свідоцтво планується використовувати за кордоном, а саме в країні, яка входить до складу країн «Гаазької конвенції». З переліком країн «Гаазької конвенції», можна ознайомитися на сторінці «Апостиль в Україні».
 
Приклад апостиля, яким засвідчено свідоцтво органу РАЦС в Україні:
 
apostil_na_svidetelstvo_v_ukraine_1.jpg    apostil_na_svidetelstvo_v_ukraine_2.jpg
 
Приклад апостиля, яким засвідчено свідоцтво про закінчення школи в Україні:
 
apostil_na_svidetelstvo_v_ukraine_3.png
apostil_na_svidetelstvo_v_ukraine_4.png
 
Приклад апостиля, яким засвідчено додаток з оцінками до свідоцтва про закінчення школи в Україні:
 
apostil_na_ocenki_1.png
 
apostil_na_ocenki_2.png
В копії документів, які наведені в якості прикладів, були внесені зміни, з метою збереження в таємниці персональних даних клієнтів.
 
Щоб замовити апостиль, не обов'язково особисто відвідувати наш офіс. Досить надіслати до нас в офіс оригінал свідоцтва або іншого документа. Пересилання можна здійснити рекомендованим листом або кур'єрською службою.
 
Наше бюро проставляє апостиль в різних країнах. Але, якщо говорити саме про видачу форми апостиль на свідоцтво в Україні, в такому випадку діють наступні правила:
 
Апостиль на свідоцтво РАЦС можна оформити, тільки в тому випадку, якщо свідоцтво - нового зразка. На свідоцтва старого зразка (видані в СРСР або в 90-х роках 20-го століття), апостиль поставити не можна. Також, не можна поставити апостиль на більшість свідоцтв виданих в період з 2000 по 2010 рік. Це пов'язано з тим, що зразки печаток регіональних органів РАЦС і зразки підписів начальників регіональних органів РАЦС, не збереглися в міністерстві. У зв'язку з цим, міністерство не має можливості порівняти зразки, встановити справжність документа і видати апостиль. Щоб визначити можливість оформлення апостиля, необхідно надіслати скановану копію свідоцтва на нашу електронну поштову скриньку. Наші фахівці перевірять скановану копію свідоцтва, і повідомлять результат в найкоротші терміни. У випадках, коли не можна оформити апостиль, необхідно в органах реєстрації актів цивільного стану, витребувати повторне свідоцтво нового зразка і потім подати його на апостиль. При необхідності, витребування повторного (дубліката) свідоцтва нового зразка, також можна замовити в нашому бюро. Наші співробітники оформлять необхідне свідоцтво органу РАЦС, незалежно від регіону, в якому був зареєстрований актовий запис про народження, шлюб або смерть, а також незалежно від реєстрації місця проживання клієнта.
 
Апостиль на свідоцтво про освіту можна оформити як на новий, так і на старий зразок. Апостиль на свідоцтво про освіту старого зразка видається довше, ніж апостиль на свідоцтво нового зразка. Це пов'язано з тим, що в міністерстві немає даних щодо виданих документів про освіту старого зразка. В даному випадку, щоб видати апостиль, міністерство відправляє запит до навчального закладу, який видавав свідоцтво. Коли навчальний заклад підтверджує, що свідоцтво дійсно було видано, міністерство проставляє на нього апостиль. Якщо навчальний заклад вже не функціонує (ліквідований), міністерство для підтвердження видачі свідоцтва, відправляє запит до обласного архіву, в який передається вся інформація про учнів при ліквідації навчального закладу.
 
Тарифи на послуги: апостиль на свідоцтво в Україні, переклад мов, засвідчення перекладів, витребування документів органів РАЦС, а також на інші послуги, доступні на сторінці «прайс-лист».