МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль у Черкасах

ТОВ "Мережа бюро перекладів "Україна" надає послуги перекладу, легалізації, нотаріального засвідчення та апостилізації документів для громадян міста Черкаси. Наші фахівці в найкоротші терміни проставлять апостиль у Черкасах, будь-якого міністерства України.
 
З якою документацією ми працюємо?
Наша мережа працює з різною документацією, яка підлягає легалізації. Апостиль проставляється на численних офіційних некомерційних паперах, призначених для пред'явлення в інших країнах - учасницях «Гаазької Конвенції». Штамп підтверджує справжність паперу (підпис, форму, статус офіційної особи на момент підписання, а також печатку). Після апостилювання, перекладу на цільову мову і нотаріального засвідчення, документ набуває юридичної сили за кордоном.
 
Право на апостилювання мають Міністерства закордонних справ, освіти і юстиції.
 
Для проставлення штампу апостиль у Черкасах, Міністерством освіти і науки України подається наступна освітня документація:
· Дипломи;
· Додатки до дипломів;
· Табеля і атестати з додатками;
· Свідоцтва, виписки, витяги, довідки про закінчення навчальних закладів.
 
Наше бюро, також пропонує послуги по оформленню в органах РАЦС і апостилюванню в Мінюсті України свідоцтв про народження, шлюб, розлучення, смерть, а також витягів і довідок про сімейний стан та інших паперів. Крім вищезазначених документів, за побажанням клієнтів, наше бюро проставить апостиль на нотаріальних та судових документах.
 
У випадку коли необхідно проставити апостиль на таких документах як: архівні витяги, довідки про несудимість, установчі договори, медичні довідки, наш фахівець відвідає міністерство закордонних справ України для оформлення документів.
 
ТОВ "Мережа бюро перекладів "Україна" гарантує збереження наданих документів на апостиль, а також збереження інформації, яка стала відома нашим співробітникам в ході обслуговування клієнтів.
 
Документи, які не підлягають апостилізації.
Апостиль у Черкасах не проставляється на наступних офіційних паперах:
• Оригінали і копії паспортів, посвідчення особи, водійські права, військові квитки та інші документи з фото;
• Трудові книжки;
• Бухгалтерська та митна звітність;
• Технічна документація;
• Дозволи на носіння зброї;
• Нормативна документація;
• Папери, які не є офіційно-правовими (наприклад, на листуванні).
 
Неможливо апостилювати оригінали адміністративних документів, пов'язаних з комерцією і митницею, дипломатичні папери, видані закордонними організаціями. Але штампом апостиль можна засвідчити нотаріально оформлені копії вищезазначених документів.
 
Необхідно враховувати, що не всі країни приймають документацію з апостилем. В окремих випадках потрібна консульська легалізація. Наші співробітники знають всі тонкощі процедури апостилювання та легалізації різних документів, так само як і вимоги різних країн до оформлення зарубіжної документації. Ми з радістю підкажемо, який саме спосіб легалізації документів підійде саме Вам.
 
Як замовити апостиль у Черкасах?
1. Зателефонуйте до ТОВ "Мережа бюро перекладів "Україна", залиште заявку на сайті або прийдіть в офіс, щоб отримати безкоштовну консультацію, щодо необхідного обсягу робіт і терміну їх виконання. Адже, далеко не завжди потрібна легалізація документів, оскільки деякі країни уклали з Україною взаємовигідні правові відносини. Тому, якщо документи оформлюються саме для одній з таких країн, клієнти мають лише нотаріально завірити переклад документів.
2. В ході розмови, ми допоможемо визначитися з вибором оформлення документів, підкажемо нюанси, як-то: ставити штамп апостиль в міністерстві на оригіналі або нотаріально завіреній ксерокопії, засвідчувати переклад чи ні, чи робити легалізацію через консульство.
3. Під час бесіди, менеджер повідомить вартість послуг і терміни виконання. Замовлення може бути прийнято до робити при сплаті 50 % від загальної вартості послуги.
4. В ході виконання замовлення, здійснюється постійний зв'язок із замовником для внесення можливих корективів по оформленню документів.
5. По закінченню виконання замовлення, клієнт отримає на електрону адресу, скановані копії оформлених документів для перегляду.
6. Після сплати другої частини від вартості послуги, співробітник бюро відправляє оригінали документів, в будь-яке місто України або за кордон, зручним для клієнта способом.
 
Таким чином, послуги нашого бюро перекладів і легалізації в м. Черкаси, включають:
· Проставлення штампу апостиль;
· Консульську легалізацію;
· Переклад на іноземну мову документів будь-якої складності і тематики;
· Засвідчення перекладів печаткою бюро або у нотаріуса;
· Витребування документів в органах РАЦС, архівах та в інших закладах;
· Адресне пересилання оформлених документів та інше.