МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль у Чернігові

Якщо необхідно проставити штамп апостиль у Чернігові, зверніться до нашої компанії і будьте абсолютно впевнені, що апостиль буде проставлений на документ в обумовлений термін і за заздалегідь обумовленою ціною. Крім того, за бажанням клієнта, послуга може бути надана в комплексі, наприклад з перекладом документа на іноземну мову, нотаріальним завіренням або з витребуванням самого документа в державних органах. Найчастіше клієнтам потрібно витребування таких документів як: свідоцтва або виписки органів РАЦС і довідки про несудимість.
 
Завжди актуальний прейскурант на оформлення штампа апостиль у Чернігові для різних документів, а також на інші послуги, доступний на сторінці «прайс-лист» даного сайту.
 
Довідка про місто Чернігів:

Чернігів - відносно невелике місто, зведене у північній частині України, що носить статус адміністративного центру Чернігівської області і району, незважаючи на те, що в районний склад не входить. Негласно визнаний обласним центром північної частини країни. За часів Київської Русі вважався одним з найбільших міст. Згідно зі статистичними даними 2014 року, коли в останній раз вівся перепис населення, кількість жителів Чернігова становила 295 700 осіб.

Історія міста

Згідно з історичними даними, перші поселення з'явилися на території нинішнього Чернігова ще у четвертому тисячолітті до нашої ери, які були виявлені археологами в навколишніх урочищах. Як місто, населений пункт став існувати вже у другому тисячолітті до нашої ери. Чернігів - одне з українських міст, яке пережило війни, відновлення, пожежі, розрухи, а також бачило розквіт і розпад Київської Русі. Всі свої таємниці воно береже і понині, але все ж вчені знають досить багато про історію стародавнього міста.

Подальша історія Чернігова розвивалася за такими етапами:

1. Чернігівське князівство. У 1024 році місто стало носити звання столиці. Це сталося за часів князя Мстислава, брата Ярослава Мудрого. В 11-му столітті почався активний розвиток міста: були побудовані монастирі, церкви та інші духовні центри, які й досі вважаються святими. До 12-го століття населення міста становило приблизно 40 000 жителів, що на той момент було практично рекордною кількістю для Європи.

2. Монголо-татарське нашестя. Восени 1239 р. монголи під керівництвом Мунке атакували місто і, незважаючи на військову допомогу князя Мстислава, перемогли в битві під стінами Чернігова.

3. Російська держава і Річ Посполита. Крім монгольської навали, місто було атаковано з боку Литви і козаків. За час перебування міста у складі спочатку Російської держави, а після й Речі Посполитої, змінилося чимало князів, які керували його подальшою долею: Василь третій, Василь Прозоровський, Лжедмитрій перший.

4. Повстання Б. Хмельницького. З повстанням відомого козацького ватажка, Чернігівські землі вважалися гетьманською частиною на лівому березі Дніпра. У місті досі стоїть пам'ятник Богдану Хмельницькому. У той же час було зведено Троїцький собор, а також четверо виїзних воріт. Чисельність населення становила 4 000 жителів.

5. Війна 1812 року. У цей період відбуваються події пов'язані з нашестям Наполеона, але відомий французький полководець не зміг окупувати місто. Багато жителів опинилися в ополченських і козацьких рядах. Після декількох боїв, місто відстояло свою незалежність.

6. Війна 1939 - 1945 р. Місто відчайдушно чинило опір навалі німецько-фашистських загарбників, але після важких боїв, що тривали з липня по серпень, ворог зумів здолати захисників і просунутися в бік Смоленська. У вересні 1941 року німці окупували місто - окупація тривала протягом двох років, супроводжуючись масовими розстрілами і вивезенням мирних жителів на примусові роботи до Німеччини. На території області, в цей час, здійснювало диверсійну діяльність близько 12 000 партизан, що завдало величезних збитків ворогу. Звільнення міста Чернігів від окупантів відбулося у вересні 1943 року.

Сьогодні місто активно розвивається. Так як Чернігівська область межує з державами Білорусь і Росія, тут зареєстровано і здійснює зовнішньоекономічну діяльність значна кількість юридичних осіб. У зв'язку з чим, послуг апостиль у Чернігові, затребувана не тільки у приватних, а й у юридичних осіб.

Чернігівські пам'ятки

Місто з такою багатою історією - це джерело культурних пам'яток, в які входять архітектурні споруди, театри, духовні центри, пам'ятники і площі. Приїжджі туристи безумовно знайдуть, що відвідати у старому місті. В першу чергу, більшість відпочиваючих поспішають відвідати такі місця:

1. Червона площа. На сьогоднішній день, площа є головним центром міста, де зведена відома на всю Україну П'ятницька церква. Історія її заснування починається за часів Київської Русі. Крім цього, на площі розташований драматичний театр, звідки пішла народна назва площі - Театральна.

2. Великий вал. Тут розташовані: історичний парк, 12 чавунних гармат, оборонні споруди, а також давня християнська святиня - Спасо-Преображенський собор.

3. Церкви. Місто не дарма називають духовним центром сучасної України - кількість святинь, які перебувають в ньому, дійсно дає підстави для подібних міркувань. Тут зведено: собор Гліба і Бориса (12 століття), Катерининська церква (18 століття), Єлецький монастир (11 століття), Успенський собор (12 століття). Сюди приїжджають паломники з усієї країни, щоб подивитися на давню архітектуру і помолитися у християнських святинях.

4. Кургани. На території області виявлено близько 230 стародавніх поховань 4-го і 5-го століття. Найвідомішим є курган з назвою «Гульбище», в якому археологи знайшли людські останки та унікальні військові і побутові речі тих часів. Так як знахідки виявилися значно більше стандартних розмірів, це дало привід вважати курган місцем поховання легендарного богатиря Ілля Муромця. Насправді богатир похований в Києво-Печерській лаврі.

Зверніться до нашого бюро за допомогою електронної пошти, ЧАТ, SKYPE або телефону, щоб дізнатися, яким чином замовити апостиль у Чернігові та інші послуги.