МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль у Чернівцях

Запрошуємо скористатися послугою нашої мережі з проставлення штампу апостиль у Чернівцях.
 
Апостиль - це спеціальний штамп (форма), що завіряє документи для подальшого використання в країнах Гаазької конвенції. Перелік країн - учасниць конвенції можна переглянути на сторінці «апостиль в Україні».
 
Апостиль, частіше за все, необхідний на особисті документи фізичних осіб, а саме на:
 
- дипломи і атестати;
- свідоцтва і витяги органів РАЦС;
- нотаріальні документи;
- довідки про несудимість.
 
Звертаємо увагу, що на оригінали особистих документів з фотографіями, апостиль у Чернівцях, а також в інших регіонах України - не проставляється. Документ з фотографією можна завірити апостилем тільки через нотаріальну копію. Тому, спочатку, необхідно копію документа з фотографією завірити у нотаріуса, а потім передати цю копію в бюро для проставлення штампа апостиль. Ціни на проставлення штампа можна переглянути на сторінці – «прайс-лист».
 
Довідка про місто Чернівці.
Чернівці - дуже затишне і красиве місто з незвичайною і вишуканою архітектурою, яка збереглася з того часу, коли місто було частиною Австро-Угорщини. Знайомство з містом краще всього почати з головної, центральної площі. З давніх-давен місто називають «Маленький Відень», оскільки воно неймовірно сильно нагадує столицю Австрії!
 
Вважається, що Чернівецька область була вже заселена за часів неоліту, але тільки в кінці XVIII століття місто Чернівці отримало свій статус і велич. Саме тоді воно було приєднане до Австрійської імперії Габсбургів і стало столицею регіону Буковини. Це була золота ера Чернівців, місто отримало права Магдебурга, а численні багаті і розумні люди (торговці, ремісники або підприємці) були запрошені допомогти в розвитку цього краю. Чернівці стали типовим середньоєвропейським містом того часу, з приголомшливою архітектурою і багатим культурним життям. Після Першої Світової війни Буковина разом з Чернівцями перебувала під румунським правлінням тільки для того, щоб стати частиною СРСР в 1940 році і, в кінцевому рахунку, частиною незалежної України в 1991 році. У наші дні це одне з найважливіших міст Західної України, і разом зі Львовом вони формують культурний центр країни.
 
Головна пішохідна вулиця - Кобилянська - це просто приголомшливий, ідеальний виставковий зал найкращого, що може запропонувати Центральна Європа. Будинки в пастельних тонах, багаті прикраси, численні кафе і безліч квітів - це схоже на якусь картину. І це тільки початок того, що Чернівці можуть запропонувати.
 
Ратуша - це особливе місце на площі. Вона була побудована в 1843-1847 роках в стилі пізнього класицизму. Триповерхова будівля увінчана баштою з тактовими годинами, настільки традиційними для ратуші і оглядового майданчика, що демонструє дійсно чудовий і детальний вид всього міста. На площі є прекрасна будівля, яку зараз займає музей мистецтва. Споруда спроектована і побудована двома архітекторами (Ганссер і Шупіх) у 1901 році для банківської ради, котра як і раніше вважається одним з кращих зразків віденської архітектури у світі. Величезна майолікова панель з образами дванадцяти античних богів, що представляє регіони Австро-Угорської імперії, прикрашає будівлю. Через цю пантеону, будівлю назвали «Олімпом».
 
Театр музики і драми ім. Ольги Кобилянської в Чернівцях, відомий далеко за межами свого рідного краю, і це один з найкрасивіших театрів України. Його можна вважати рівним багатьом чудовим театрам Європи. Театр був побудований в 1904-1905 роках за проектом відомих європейських театральних архітекторів Ф. Фельнера і Х. Гельмера. На той час вони вже розробили знаменитий Театр опери в Одесі і ряд європейських театрів. Групи скульптур прикрашають фасад будівлі, а його інтер'єр оформлений в бароковій традиції чеськими майстрами.
 
Багато жителів міста Чернівці часто виїжджає за кордон, одночасно з цим Чернівці популярне місто серед іноземних туристів, тому послуга апостиль у Чернівцях затребувана в нашому бюро.
 
Однією з найголовніших визначних пам'яток Чернівців є комплекс Чернівецького університету, який є справжнім дивом архітектури. Це не перебільшення, оскільки в будівлі поєднуються риси мавританського, візантійського, римського стилів і традицій народного мистецтва Буковини в цілому. Тут дуже багато несподіваних і цікавих деталей, які можуть зайняти багато часу, щоб по-справжньому ознайомиться з цим твором мистецтва. Крім того, інтер'єр університету так само гарний, як і його чудовий зовнішній вигляд з боку. Університет в Чернівцях був заснований у 1875 році завдяки митрополиту Буковини Євгену Гакману. Архітектурний ансамбль включав резиденцію і освітні будівлі митрополита. Проект був створений молодим чеським архітектором Йожефом Главою, а віденські, чеські та буковинські художники допомогли прикрасити будівлі. Ансамбль самого університету складається з трьох будівель, величної церкви Семінару і затишного парку. У той час як всі вражені університетськими будівлями в Великобританії або США, університет в Чернівцях однаково дивовижний і навіть включений у список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Університетські майданчики є головною гарячою точкою для весільних фото сесій. Чернівецький університет, це просто велично, чарівно і красиво.
 
Українське місто Чернівці - одне з найбільш багатокультурних місць України. Повернемося за часи Австрійської імперії, тоді Чернівці були заселені українцями, румунами, поляками, євреями, німцями і росіянами. Вони створили унікальну суміш, яку все ще можна побачити і відчути у Чернівцях, навіть якщо в наші дні більшість людей в місті - українці (80%). Прогулюючись по вулиці Кобилянській, потрібно подивитися на тротуар, так як на тротуарі на різних мовах написано назву «Чернівці», що показує, наскільки різноманітне місто відносно етнічності. В кінці тієї ж вулиці, поруч один з одним стоять польські та німецькі будинки, в декількох кроках по вулиці Вірменська є Вірменська Католицька Церква (нині Органний зал). Трохи далі можна знайти греко-католицьку церкву і стару дерев'яну православну церкву, яка відноситься до 1607 року. Колишня синагога, близька до ратуші, тепер кінотеатр.
 
Місто Чернівці з населенням близько 252 тисяч громадян знаходиться в Західній Україні і є адміністративним і культурним центром української Буковини. Місто відоме своєю архітектурою, своєю богемною атмосферою, доброзичливими і терпимими людьми. Місто знаходиться в центрі Буковини. Воно розташоване на обох берегах швидкої річки Прут, в передгір'ях Карпат, в оточенні зелених садів. Сьогодні це регіональний центр, розташований дуже близько до Румунії.
 
Крім послуги з проставлення штампу апостиль у Чернівцях, наше бюро надає такі послуги як: переклад документів на іноземні мови, нотаріальне завірення перекладів, а також витребування документів органів РАЦС та довідок про несудимість на території різних країн.