МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль у Дніпрі

Апостиль у Дніпрі - це послуга нашого бюро для фізичних та юридичних осіб.
 
Для фізичних осіб надаються послуги апостилювання наступних документів:
- Адміністративних документів;
- Судових рішень;
- Нотаріальних документів;
- Документів правоохоронних органів;
- Архівних документів;
- Медичних довідок;
- Дипломів, свідоцтв, атестатів і сертифікатів про освіту.
 
Для юридичних осіб надаються послуги апостилювання таких документів як:
- Статутних документів;
- Свідоцтв про реєстрацію;
- Нотаріальних документів;
- Виписок з реєстру юридичних осіб;
- Довіреностей.
 
Актуальність послуги проставлення апостиля обумовлена не тільки європейською інтеграцією України, а й нестабільною політичною і економічною ситуацією (адже за останні роки рівень еміграції значно підвищився). Найчастіше, апостиль потрібен при навчанні та працевлаштуванні за кордоном, отримання права на постійне або тимчасове проживання, а також при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності юридичними особами.
 
Легалізувати документи для використання в іншій країні, можна за допомогою апостиля. Така спрощена процедура була встановлена ​​«Гаазькою Конвенцією», яка поширюється на суб'єктів всіх країн-учасниць, в тому числі на Україну. Такий вид легалізації передбачений для різних документів, але не поширюється на документи, які містять інформацію про господарську діяльність.
 
Апостиль - міжнародна форма засвідчення офіційних документів за допомогою проставлення штампа, що підтверджує справжність підписів і печаток. Апостилювання здійснюється виключно в країні походження документа. Легалізації можуть підлягати оригінали документів, а також їх нотаріальні копії або дублікати.
 
В Україні оформлюється апостиль трьома державними інстанціями: Міністерством юстиції, Міністерством освіти та Міністерством закордонних справ.
 
Відповідно до «Гаазької Конвенції» апостилюванню не підлягають документи, видані закордонними дипломатичними і консульськими установами, бухгалтерські та митні документи, а також такі документи як:
- Паспорт;
- Військовий і профспілковий квиток;
- Трудова книжка;
- Посвідчення особи (в тому числі пенсійне);
- Водійські права, технічний паспорт на транспортний засіб;
- Документи, пов'язані з віросповіданням.
 
У випадку, якщо існує необхідність поставити апостиль на паспорт або інший документ, який не підлягає апостилюванню, зверніться до наших фахівців. Наші фахівці з питань легалізації документів підкажуть, яким чином можна проставити штамп апостиль у Дніпрі на оригіналах, копіях або на дублікатах.
 
Зазвичай, термін проставляння штампу державними органами становить від 2-х до 30 робочих днів, в залежності від виду документа, який подається на апостиль.
 
Окремо слід відзначити, що неможливо проставити апостиль на ламінований документ. У даній ситуації, щоб проставити штамп, необхідно оформити документ повторно.
 
Також наші фахівці допоможуть проставити «подвійний апостиль», тобто штамп в т.ч. на засвідчений переклад документа, що вимагають ряд держав, таких як: Швейцарія, Італія, Франція, Нідерланди, Великобританія, Іспанія та деякі інші.
 
Переваги нашої мережі в проставленні апостиля:
- Можливість дистанційного замовлення. При цьому, документи на обробку клієнт може надати особисто в нашому офісі або кур'єрською службою, а також третіми особами;
- Допомога у виготовленні документів. Наші фахівці допоможуть не тільки легалізувати наявні документи, а й отримати необхідні довідки, дублікати, дозволи у всіляких державних інстанціях;
- Висока якість і мінімальні терміни роботи;
- Помірні ціни. Ми гарантуємо відповідність цін і якості послуг.
 
Скориставшись нашою послугою апостиль у Дніпрі, Ви не будете годинами стояти в чергах, платити державні мита та витрачати дорогоцінний час і нерви. Звертаючись до нас, клієнт отримує вичерпну консультацію, доступні ціни та необхідний результат в обумовлені терміни. Висока кваліфікація співробітників убезпечить від помилок і непорозумінь з урахуванням особливостей вимог кожної країни. Ми гарантуємо конфіденційність та нерозголошення інформації, яка стала відома нашим фахівцям в процесі обслуговування клієнтів. Наше бюро працює за гнучкою системою розрахунків, з урахуванням зручної форми оплати для клієнта. З вартістю послуг можна ознайомитися на сторінці "прайс-лист" даного сайту.