МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль у Хмельницькому

Апостиль у Хмельницькому - послуга нашої мережі бюро перекладів, для тих, кому необхідно підготувати документи для подальшого їх використання за кордоном. Послуга надається як фізичним, так і юридичним особам, в тому числі за безготівковий розрахунок. Апостиль оформлюється нашими співробітниками в міністерствах, на різні документи:
- довідки про несудимість,
- свідоцтва або виписки органів РАЦС,
- дипломи, атестати, свідоцтва про освіту,
- статутні та інші документи.
Ціни на апостиль у Хмельницькому доступні на сторінці «прайс-лист».
 
Довідка про місто Хмельницький.
Дата заснування міста достеменно невідома. Територія, де розташований Хмельницький, заселялася тривалий час. Багато археологічних відкриттів було виявлено на території сучасного передмістя. Наприклад, на схід від району Лезнево існувало поселення з бронзового століття 2000 р. до н.е., а скіфів - з 7-3 до н.е. З 1431 року, місто відоме як поселення – Плоскирівці, яке било частиною Королівства Польського. Після Другого поділу Польщі в 1793 році, місто було анексоване Російською Імперією і перейменовано в Проскурів. За російським переписом 1897 року Проскурів з населенням 22 855 осіб був п'ятим за величиною містом Поділля після Кам'янець-Подільського, Уманського, Вінницького і Балти. У 1920 році воно стало частиною Радянської України. У 1954 році місто було, нарешті, перейменоване на Хмельницький на честь трьохсот - річчя договору, підписаним Богданом Хмельницьким.
 
Хмельницький - регіональний центр Хмельницької області, розташований в західній частині країни в середині Поділля, його загальна площа досягає 8 624 га (21 310 акра). Хмельницький має вигідне географічне положення. Місто перетинає одна з найдовших річок України - Південний Буг. Також, через західну частину міста протікає невелика річка Плоска.
 
Клімат Хмельницького помірно-континентальний. Середня температура в місті в липні становить від 20 до 22  C (68-72  F), а середня температура в січні складає від -5 до -6  C (від 23 до 21  F). Максимальна температура влітку в середньому досягає 36-38 C (97-100  F), а мінімальна температура взимку в середньому становить від -24 до -30 C (від -11 до -22  F). Середня річна температура Хмельницького становить від 7 до 8  C (від 45 до 46  F). Середня річна кількість опадів досягає 510 - 580 міліметрів.
 
Землі у Хмельницькому сповнені завидною різноманітністю і особливо багаті на лесовидні породи. Земля і клімат на території області, дуже сприятливі для ведення сільського господарства і вирощування озимої пшениці, гречки, жита, буряків, соняшнику та інших культур. Це відоме західне містечко також ідеальне для розвитку садівництва та овочівництва. На його території є рослинності 2-ох геоботанічних зон країни: Полісся і Лісостепу. Хмельницька область постачає багато гарних виробів та будівельних матеріалів, таких як вапняк, гіпс, крейда, кристалічні шари (граніти, гнейси), пісок та пісковики. Також постачає графіт, сапонін, каолін, фосфорит, літографічний камінь і покрівельний шифер. Є родовища торфу, бітуму, сланцю і масла. У місті зареєстровано чимало юридичних осіб-експортерів, у зв'язку з чим, послуга апостиль у Хмельницькому затребувана також серед юридичних осіб.
 
У Хмельницькому працюють шість університетів, дві академії, три інститути, дванадцять коледжів, чотири технічні школи і п'ятнадцять представництв інших вузів України.
 
Хмельницький має інфраструктуру для транспортних сполучень з Москвою, Прагою, Братиславою, Варшавою, Будапештом, Белградом і всіма великими українськими містами. Відстань від Хмельницького до Києва залізницею оцінюється в 366 км (227 миль), по шосе - 384 км (239 миль). Через Хмельницький проходять магістралі Київ-Львів, Одеса-Львів і Чернівці-Київ. У місті є аеропорт. Аеропорт Хмельницького має бетонну злітно-посадочну смугу шириною 2200 метрів (7 217,85 фути). В аеропорту є контрольно-пропускний пункт для перетину державного кордону України. Хмельницький є домом для змагальної футбольної команди «Динамо Хмельницький».
 
Пам'ятки
• Проскурівська вулиця, сучасна центральна пішохідна вулиця міста, з будівлями кінця XIX - початку XX століття в стилях модернізму, еклектики, бароко, каменю (характерні тільки для Проскуріва).
• Будинок О. Брусилова (нині - Будинок урочистих заходів).
• Церква Різдва Богородиці (перша кам'яна споруда в місті).
• Собор захисту.
• Церква Св. Георгія.
• Церква Андрія Первозваного в районі Дубово.
 
У місті є Технологічний інститут побутового обслуговування, Український драматичний театр, Філармонія і Музей краєзнавства.
Музично-драматичний театр був заснований в 1931 році. Театр може пишатися українськими заслуженими артистами Л. Власенко і Н. Наталова.
Місто було столицею Хмельницької області з 1941 року. У регіон входять двадцять районів, тринадцять міст, двадцять чотири селища і 1417 сіл.
 
Апостиль у Хмельницькому проставляється на документи тільки державного зразка, і не проставляється на документи з фотографіями. Якщо необхідно проставити апостиль на паспорт, в такому випадку необхідно завірити нотаріально копію паспорта, і передати нам дану копію для проставлення штампу апостиль.