МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль у Кременчуці

Мережа бюро перекладів «Україна» пропонує скористатися послугою проставлення штампу апостиль у Кременчуці.
 
Крім проставлення штампу апостиль, наша компанія надає такі послуги як:
- легалізація документів через консульства;
- переклад документів на різні мови;
- завірення перекладів печаткою бюро, нотаріусом або присяжним перекладачем.
- витребування різних документів в органах РАЦС, МВС та місцевої виконавчої влади, а також інші послуги.
 
Замовити апостиль у Кременчуці можна на різні документи, наприклад:
- довідки про несудимість,
- атестати, дипломи та свідоцтва про закінчення навчальних закладів,
- свідоцтва і витяги органів РАЦС,
- довідки з Міністерств,
- довідки з пенсійного фонду і на інші документи.
 
Довідка про місто Кременчук:
Кременчук побудований в центральній частині України, і носить статус адміністративного центру Кременчуцького району в Полтавській області. Його прапором є полотно прямокутної форми, яке містить в собі 3 горизонтально розташовані смужки різного кольору: дві синіх з білою посередині. Зображення символізує географічне розташування населеного пункту, а біла смуга ілюструє Дніпро, на якому розташований адміністративний центр. Історія прапора починається з 21 вересня 1995 року, коли офіційне зображення було затверджено міською радою. Герб був прийнятий в той же день того ж року, і також символізує географічне розташування населеного пункту. На гербі можна побачити срібну корону з трьома вежами.
 
Історія міста
Точна дата заснування Кременчука достовірно невідома, але прийнято вважати, що історія адміністративного центру бере свій початок з 1571 року (згадка про це зафіксована в хроніці історика Й. Бєльського). Історик пише про указ польського короля побудувати фортецю на місці нинішнього розташування міста, де також планувалося розмістити запорізьких козаків. Подальша хронологія міста розвивалася в такій послідовності:
1. 1638 рік. Дата заснування Кременчуцької фортеці. Проект для її спорудження розроблявся французьким інженером, який залишив після себе не тільки своє кам'яне дітище, а й працю «Опис України». В результаті історичного Зборовоского договору, місто стало невеликим містечком полку, а після Андрусівської угоди стало частиною Миргородського полку.
2. 1764 рік. Місто стало частиною нової Новоросійської губернії, і аж до -83 року вважалося її центром.
3. 1789 рік. Носить статус повітового міста Чернігівської губернії.
4. 1802 рік. Затверджено в якості повітового міста Полтавської губернії.
І понині місто залишається в Полтавській області, постійно розширюючись. Згідно зі статистичними даними, чисельність населення в 1897 році становила приблизно 65 000 громадян. На сьогоднішній день, в місті проживає близько 200 000 громадян.
Послуга апостиль у Кременчуці, від нашого бюро, користується попитом, так як в місті активно працюють підприємства експортно-імпортної сфери, а також велика кількість молоді воліє отримати освіту за кордоном.
 
Пам'ятки
Будь-яких історичних пам'яток в місті не так вже й багато, але існує кілька місць, куди слід сходити туристам при відвідуванні Кременчука:
1. Міст через Дніпро. По суті, даний міст є своєрідною «візитною карткою» міста - на нього в першу чергу йдуть дивитися туристи, там же проводять вечори і відпочивають корінні жителі. Його ілюстрації можна побачити на всіх плакатах, присвячених місту. Міст призначений як для автомобільного транспорту, так і для пішоходів. З висоти відкривається чудовий вид на навколишні краєвиди. Вік моста налічує приблизно 70 років.
2. Набережна. Як і в будь-якому місті, де є річка, особливо така, як Дніпро, в Кременчуці побудована красива набережна, де люблять проводити теплі вечори гості і корінні жителі міста. Тут же проходять всі свята і масові заходи.
3. «Чортове колесо». Колесо огляду, мабуть, є практично в будь-якому місті, і навряд чи може вважатися особливою пам'яткою. Тим не менш, це одне з улюблених місць для туристів, оскільки з висоти атракціону відкривається чудовий вид на все місто і річку.
4. Музей військової техніки. Особливість музею в тому, що він розташований прямо під відкритим небом. Туристи можуть побачити в ньому справжню техніку часів Великої Війни: винищувачі, танки, артилерійські знаряддя і іншу.
5. Парк Миру. Крім усіляких алей і паркових доріжок, в ньому розташований Гонг Миру, який був подарований індонезійськими дипломатами в знак дружби і підтримки.
6. Архітектура. У місті розташовані архітектурні пам'ятки (особняки, Палац культури, Соборна) і театр.
 
Крім усього перерахованого, в місті є й інші досить цікаві пам'ятники: О.Бендері, статуя сантехніків, щуки, а також, світломузичний фонтан, який дарує чарівний настрій вечорами. Алея сакур і Острів закоханих допоможуть молодим і зрілим парам скрасити вечір і прогулятися по гарним доріжкам, а на Річковому вокзалі можна зустріти теплохід, чи просто усамітнитися на річці, думаючи про своє.
 
Місто Кременчук не славиться на всю Україну своїми культурними та історичними пам'ятками, але туристи безумовно знайдуть, що подивитися в Полтавському адміністративному центрі.
 
Для ознайомлення з цінником на проставлення штампа апостиль у Кременчуці, а також на інші послуги, необхідно перейти за цим посиланням на сторінку - «прайс - лист».