МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль у Кривому Розі

З цінами на апостиль у Кривому Розі можна ознайомитися на сторінці "прайс - лист" даного сайту.
 
Більш ніж 650 тисяч людей живе і здійснює свою діяльність у найдовшому місті Європи - Кривому Розі. Місто розвивається, студенти здобувають освіту, приїжджають нові мешканці або городяни відправляються працювати або жити за кордон. Для укладення успішних угод із зарубіжними партнерами, бізнесменам необхідно не тільки зацікавити іноземців, а й надати правильно оформлений і легалізований пакет документів відповідно до вимог своїх партнерів. Для отримання освіти за кордоном абітурієнтам потрібно ретельно підготувати свої дипломи і атестати для подачі до приймальних комісій ВНЗ. А українцям, які бажають вступити в шлюб закордоном, потрібно легалізувати свою документацію відповідно до міжнародного законодавства. Пройти процедуру легалізації документації і проставити апостиль у Кривому Розі на офіційних паперах допоможе ТОВ «Мережа бюро перекладів «Україна».
 
Штампом апостиль підтверджується справжність документів, які призначаються для пред'явлення в державах з переліку «Гаазької конвенції». У більшості випадків достатньо поставити штамп апостиль на оригіналах, потім перекласти документи на потрібну мову і отримати підтвердження вірності перекладу в нотаріальній конторі. Але є винятки, в яких одного штампа апостиль недостатньо, і потрібно підтвердити другим штампом вже завірений у нотаріуса переклад. Це правило застосовується для Італії, Іспанії, Франції, Ізраїлю, Швейцарії та Португалії.
 
Обов'язкові для завірення документи.
Апостилюванню підлягає офіційна документація та правові документи. До списку таких паперів відносяться:
Потреба оформити апостиль у Кривому Розі може виникнути як у бізнесменів, які представляють собою юридичні особи, так і у діючих в приватному порядку громадян. Підприємцям часто потрібно проставити штамп на статутних документах, установчих договорах, дорученнях або патентах. Для подачі заяв в іноземних державах, женихам і нареченим необхідно завірити апостилем пакет документів, який потім надається у відповідний орган реєстрації шлюбу. Зазвичай це такі документи як: свідоцтва про народження і нотаріальні заяви про сімейний стан. Тим, хто бажає продовжити своє навчання за кордоном, знадобиться засвідчити апостилем і надати нотаріально підтверджений переклад всіх наявних дипломів, свідоцтв та атестатів для вступу в закордонний ВНЗ.
 
Незалежно від типу документації, принцип оформлення завжди наступний:
  • Якщо країна, для якої готуються документи, входить до складу «Гаазької конвенції», ставимо один апостиль;
  • Якщо документи готуються для Італії, Іспанії, Франції, Ізраїлю, Швейцарії чи Португалії, ставимо додатковий апостиль на нотаріальний переклад;
  • Якщо країна входить до складу країн, які уклали договір про правову допомогу в цивільних справах, досить одного нотаріального перекладу;
  • Якщо країна не має відношення до «Гаазької конвенції» і не ратифікувала договори про правову допомогу в цивільних справах, доведеться здійснювати найскладнішу процедуру легалізації через консульство.
ТОВ «Мережа бюро перекладів «Україна» допоможе клієнтам розібратися з тонкощами процедури легалізації, а також надасть послуги професійних перекладачів і завірення перекладів.
 
Оформлення штампу апостиль.
Штамп апостиль проставляється виключно на оригінали або на документи завірені у нотаріуса. Апостилюванню не підлягає митна або бухгалтерська документація, посвідчення особи з фотографіями, трудові книжки і папери, які не підпадають під визначення «офіційно-правових». На документах різного призначення штамп проставляється у відповідних організаціях - Міністерстві освіти, Міністерстві юстиції або Міністерстві закордонних справ. Терміни виконання процедури залежать від завантаженості інстанцій, тому подбати про своєчасну подачу паперів варто завчасно.
 
Оформити апостиль у Кривому Розі, а також скористатися додатковими послугами можна звернувшись до ТОВ «Мережа бюро перекладів «Україна». Якщо клієнту незручно особисто відвідати офіс нашої компанії, оригінали документів для апостилювання можна переслати до нас за допомогою кур'єрської служби. Високий рівень послуг, що надаються, прийнятні ціни і оптимальні терміни виконання замовлень є для ТОВ «Мережа бюро перекладів «Україна» непорушним правилом, а індивідуальний підхід до кожного клієнта - обов'язковою умовою роботи.
 
З більш детальною інформацією про штамп апостиль, а також з переліком країн «Гаазької конвенції» можна ознайомитися на сторінці «апостиль в Україні».