МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль у Києві

ТОВ "Мережа бюро перекладів "Україна" пропонує послуги проставлення штампа апостиль у Києві і в інших містах України на офіційних документах. Ми здійснюємо терміновий і подвійний апостиль, легалізацію документів в консульствах, офіційний переклад документів на іноземні мови, а також інші послуги. Наші фахівці знають всі нюанси оформлення документації в різних установах України: Мінюсті, Міносвіти, МЗС, а також в консульствах різних країн. Тому, якщо потрібно оформити документи швидко, без зайвих зволікань і витрати часу в чергах міністерств, консульств або органах РАЦС, довірте документи досвідченим співробітникам нашої компанії. 
 
Як виглядає і для чого потрібен апостиль?
                    ШТАМП АПОСТИЛЬ:                                            
 
Даний штамп проставляє міністерство закордонних справ, яке розташоване в місті Київ. Зображення штампів апостиль, які проставляють інші міністерства, можна переглянути на сторінці «апостиль в Україні» даного сайту.
 
Апостиль - це штамп встановленого зразку, який містить печатку міністерства що його видає. Апостиль може знадобитися людині для використання своєї документації в іноземній державі, наприклад, при вступі до ВНЗ, влаштуванні на роботу, відкриття власного бізнесу, отримання посвідки на проживання, оформлення шлюбу або права спадщини, а також в інших життєвих ситуаціях закордоном. Проставлення апостиля є процедурою спрощеної легалізації. Штамп засвідчує підпис, посаду підписанта, печатку і відповідно документ в цілому. Проставляється штамп на вільному місці оригіналу, на нотаріальних копіях, а також на нотаріальному перекладі (подвійний апостиль), після чого документ може використовуватись закордоном.
 
Ми гарантуємо максимальну оперативність і конфіденційність при виконанні замовлень, в тому числі з проставлення штампів апостиль у Києві. Жителі Києва мають можливість швидше і дешевше здійснити апостилізацію, ніж громадяни інших регіонів, так як саме в столиці знаходяться відповідні держструктури і клієнтам не потрібно пересилати документи і нести супутні витрати.
 
Які документи можна апостилювати?
Апостиль у Києві ставиться на диплом, атестат і додатки до них, довідку про несудимість, медичну довідку, свідоцтва про: шлюб, народження, смерть, паспорт та інші - менш затребувані документи:
· Різні виписки, табеля, сертифікати про закінчення освітніх програм, довідки про закінчення навчання та на іншу освітню документацію (штамп оформлюється в МОН України);
· Довідки про сімейний стан, нотаріальні та судові заяви, довіреності (штамп оформлює Міністерство юстиції);
· Архівні виписки, установчі договори, статути та інші документи (штамп оформлює МЗС).
 
В ТОВ "Мережа бюро перекладів "Україна" можна замовити апостиль для Польщі, США, Франції, Німеччини, Іспанії та для більше сотні інших держав, які підписали Гаазьку угоду. Перелік країн, які беруть участь в Гаазькій угоді, можна побачити на сторінці «апостиль в Україні» даного сайту.
 
На що не можна ставити апостиль.
Апостиль у Києві та в інших містах України не ставиться на оригіналах документів з фото, адміністративних документах, так чи інакше пов'язаних з комерційною діяльністю, трудових книжках, бухгалтерських паперах, митних деклараціях, дипломатичному і особистому листуванні, а також на документах, які не можна назвати офіційно -правовими.
 
Як замовити апостиль у Києві?
 
Виконати апостилізацію можна самостійно, але це далеко не завжди легко зробити з першої спроби. До того ж для інстанцій закордоном, крім апостиля, з великою ймовірністю буде потрібний завірений переклад документа. У деяких ситуаціях апостилю з перекладом недостатньо і потрібна більш складна процедура оформлення документів через консульства. Рекомендуємо скористатися послугами професіоналів, які нададуть повний комплекс послуг за мінімальний термін. Для цього зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним способом (по скайпу, ЧАТу, електронній пошті, шляхом особистої зустрічі) і домовтесь про деталі виконання замовлення. Консультанти роз'яснять всі нюанси, порадять, як зручніше і швидше легалізувати документи, обговорять терміни виконання роботи, спосіб пересилання документів, а також вартість послуг.
 
Не обов'язково відвідувати наш офіс, щоб передати документи що підлягають апостилюванню. Клієнти можуть надіслати їх поштою, кур’єрською службою або передати за допомогою третьої особи. Після виконання замовлення, легалізована документація відправляється на електронну пошту клієнта для перевірки. Якщо у клієнта не буде зауважень до оформлених документів, бюро відправить оригінали в будь-яке місто України чи за рубіж.
 
Тарифи на апостиль у Києві, а також на інші послуги завжди актуальні і доступні для клієнтів на сторінці «прайс-лист» даного сайту.