МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль у Луцьку

Апостиль у Луцьку - одна з найбільш затребуваних послуг нашої компанії. Це пояснюється тим, що з кожним роком, стабільно велика кількість громадян міста Луцьк та Волинської області, виїжджають за кордон не тільки подорожувати, але і вчитися, працювати або створювати свій бізнес. Закордоном громадянам необхідні особисті документи з апостилем для того, щоб як у себе на батьківщині вести повноцінний спосіб життя.
 
Апостиль - затверджена в 1961 році в Гаазі форма посвідчення справжності документів державою, яка його видає, для подання в іншій державі. Така спрощена форма легалізації дійсна для країн, що підписали Конвенцію, а їх на сьогоднішній день більше 140 (в тому числі і ті, в яких положення Конвенції вступить в силу найближчим часом). Список країн, які підписали і прийняли за основу Конвенцію для регулювання міжнародного документообігу, можна переглянути на сторінці «Апостиль в Україні». Якщо країна не брала участі у підписанні Конвенції, в такому випадку необхідно здійснювати більш довгу і дорожчу процедуру легалізації документів через консульства. Крім того, є країни, з якими Україна підписала договори про правову допомогу. Для цих країн не потрібно апостилювати або легалізувати документи в консульствах.
 
Штамп апостиль проставляється виключно в країні, в якій документ був імітований і виключно державними відомствами. В Україні три міністерства мають право проставляти такі штампи: юстиції, освіти, і закордонних справ.
 
Відповідно до нормативних актів України, апостиль у Луцьку, а також в інших містах проставляється на наступні документи:
 
1. Документи вищих, середніх, початкових навчальних закладів, а також установ та організацій, що належать до науки та освіти: дипломи про освіту, сертифікати, атестати, довідки. Повноваження на апостилювання даних документів надані Міністерству освіти України.
2. Документи всіх органів судової та виконавчої влади, органів РАЦС і нотаріусів. Проставлення апостиля на таких документах належить до компетенції Міністерства юстиції України.
3. Всі інші документи підлягають апостилюванню в Міністерстві закордонних справ України.
 
Не підлягають апостилюванню оригінали таких документів як:
 
- Паспорт;
- Трудова книжка;
- Тех. паспорт;
- Посвідчення особи;
- Пенсійне посвідчення та інші.
 
Але, апостиль можна проставити на нотаріально завірені копії вищевказаних документів.
 
Звернувшись до нас, клієнти можуть скористатися безкоштовною консультацією, отримавши вичерпну інформацію про можливості та способи проставлення штампа апостиль у Луцьку.
 
Практично всі держави розглядають надані документи виключно на своїй офіційній мові, тому з великим ступенем ймовірності, крім апостилювання, необхідно здійснювати переклад документів на іноземну мову.
 
Фахівці ТОВ «Мережа бюро перекладів «Україна» в обумовлені терміни проставлять штампи апостиль на необхідну документацію у відповідних органах за доступною ціною. Крім апостилювання, компанія надає ряд додаткових послуг, таких як: переклад документів на іноземні мови, фірмове або нотаріальне завірення перекладів, завірення документів в консульствах різних країн та інше. Загальну вартість своїх замовлень клієнти можуть визначити, відвідавши сторінку «прайс-лист» даного сайту або зателефонувавши до нашого офісу.