МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль у Миколаєві

ТОВ «Мережа бюро перекладів «Україна» проставить апостиль у Миколаєві на різних видах документів. Наша компанія приймає та видає замовлення, як в офісах, так і в режимі онлайн через Інтернет. На сьогоднішній день надання послуг і продаж товарів в Інтернеті стало дуже популярним, і апостилювання не є винятком. Проставити апостиль у Миколаєві, тепер можна не виходячи з дому чи офісу. Просто зателефонуйте нам, і наші консультанти детально розкажуть як буде здійснюватися доставка оригіналів, запропонують варіанти оплати послуг, повідомлять вартість і термін виконання замовлення, а також обговорять всі нюанси пов'язані з виконанням замовлення. 
 
Апостиль – це спеціальна відмітка (штамп) на документах, котра необхідна для використання документів за кордоном, а саме в країнах "Гаазької Конвенції". Перелік країн котрі є учасниками конвенції можна переглянути на сторінці «Апостиль в Україні» даного сайту. Апостилювання дозволяє підтвердити достовірність документів, і працює як альтернативний метод консульської легалізації документів, але при цьому займає значно менше часу і вимагає менших витрат.
 
Апостилювання документації підтверджує достовірність підписів і печаток, якими скріплюються документи. Штамп проставляється безпосередньо на оригіналі або нотаріально завіреній копії документа, а також на окремому аркуші, який кріпиться до документу методом зшивання. Спосіб проставлення штампа апостиль визначається установою, яка проводить апостилювання. Всі документи, що надаються на апостилювання повинні відповідати стандартам діловодства в Україні на момент подачі. Ксерокопії документів апостилем не засвідчують.
 
Апостиль на документах в Україні проставляють наступні установи:
1. Міністерство освіти і науки України. Дана установа уповноважена апостилювати всю документацію, яка відноситься до сфери освіти і науки. Проставлення апостиля цією установою займає від двох до тридцяти робочих днів, в залежності від виду документів та побажання клієнта.
2. Міністерство юстиції України. Ця структура засвідчує апостилем документацію, яка була видана органами юстиції, нотаріусами України, судовими установами. Мінюст апостилює документацію в строк від одного до п'ятнадцяти робочих днів. Термін залежить від зразка документа, побажання клієнта, а також необхідності додаткової перевірки документації, яка підлягає засвідченню.
3. Міністерство закордонних справ України. В даній установі апостилем засвідчуються всі інші види документів, які необхідні за кордоном. В основному апостилювання займає від двох до п'яти робочих днів, але термін може бути збільшений і до двадцяти робочих днів, у разі якщо потрібно запитувати додаткові відомості про документацію в органах видачі.
 
Оформити апостиль у Миколаєві, на будь-яких ділових паперах, тепер легко і просто з компанією ТОВ «Мережа бюро перекладів «Україна». Ми гарантуємо максимально швидке і якісне виконання роботи!
 
Згідно "Гаазької Конвенції", яка набрала чинності на території України з 22 грудня 2003 року, була скасована обов'язкова легалізація документації в консульствах. Для відповідного переліку іноземних держав, тепер досить проставити апостиль, а потім пройти процедуру нотаріального перекладу документа і апостиля, яким його завірили. Але, є перелік країн, для яких необхідно пройти процедуру подвійного апостилювання. Така процедура передбачає спочатку апостилювання оригіналів або їх нотаріальних копій, потім здійснення нотаріального перекладу і потім перекладені папери також необхідно завірити апостилем. Дана процедура потрібна для Бельгії, Франції, Великобританії, Португалії, Швейцарії, Нідерландів, Іспанії, Італії та для деяких інших країн. У разі збору та підготовки документів для Франції, Іспанії та Італії, процедура подвійного апостилювання може бути замінена наступною процедурою: завіряється апостилем оригінал або нотаріальна копія документа, потім здійснюється акредитований переклад, який засвідчується в консульстві. Для акредитованого перекладу документації, необхідно звернутися до акредитованого перекладача (або в наше бюро) консульства держави, для якого готується документація. Для всіх країн, які не включені до переліку держав-учасниць "Гаазької Конвенції", оформлення документів здійснюється тільки по процедурі консульської легалізації.
 
Якщо виникла необхідність проставити апостиль у Миколаєві - співробітники ТОВ «Мережа бюро перекладів «Україна» із задоволенням нададуть консультацію та реалізують оформлення (апостилювання) всіх необхідних документів, включаючи переклад на іноземну мову і нотаріальне засвідчення.