МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль у Польщі | Апостиль для Польщі

Бюро надає послуги:
1. Проставлення штампа апостиль у Польщі.
2. Проставлення штампа апостиль для Польщі.
3. Переклад документів на польську мову із засвідченням у нотаріуса.
4. Переклад документів присяжним перекладачем польської мови.
5. Оформлення довідки про несудимість у Польщі, Україні, Білорусі та багато іншого.
 
Апостиль у Польщі або для Польщі, може знадобитися в різних ситуаціях. Наприклад, раніше людина перебувала у Польщі, де оформила довідку про несудимість, але пізніше з'ясувалося, що на довідці не вистачає штампа апостиль. Або зворотна ситуація, людина оформила довідку про несудимість в Україні і через деякий час з'ясувалося, що на довідці також не вистачає даного штампа. Штамп апостиль на довідку про несудимість в Польщі, проставляє Міністерство закордонних справ у Варшаві. Штамп апостиль на довідку про несудимість в Україні, проставляє Міністерство закордонних справ у Києві. Якщо людина не проживає у Варшаві або у Києві, їй може бути незручно відвідати Міністерство, щоб подати довідку на апостиль. У зв'язку з цим, ми пропонуємо скористатися нашим сервісом і замовити штамп апостиль у Польщі (Варшаві) або в Україні (Києві).
 
Приклад штампа апостиль Польщі, який проставляє МЗС у Варшаві.
 
apostil_v_polshe.jpg
 
Приклад штампа апостиль України, який проставляє МЗС у Києві.
 
apostil_dlya_polshi.jpg
 
Апостиль для Польщі, найчастіше потрібен на такі документи як: довідки про несудимість; шкільні свідоцтва та атестати з додатками; дипломи з додатками; свідоцтва органів РАЦС та інші документи. Щоб проставити апостиль у Польщі або для Польщі, клієнту необхідно передати оригінал документа в офіс бюро. Якщо передається оригінал документа про освіту, оплату за послугу з проставлення апостиля, можна здійснити вже при отриманні документа з оформленим апостилем (по факту).
 
Цікаві факти про Польщу.
1. Вихідцями з Польщі є 17 лауреатів, які удостоїлися Нобелівської премії. Саме полячка стала першим професором-жінкою Сорбонни, будучи при цьому єдиною, хто зміг отримати Нобелівську премію в двох різних областях науки. Ім'я цієї жінки Марія Кюрі (Складовська).
2. Саме поляк висунув вперше теорію, що Земля зовсім не є центром Всесвіту. Ім'я цього астронома Микола Коперник.
3. Етнічна структура країни однорідна, лише невеликий відсоток населення складають вихідці з Литви, Словаччини, України, Білорусі та Німеччини.
4. З давніх віків ведеться видобуток бурштину на території країни. Саме тут починався Бурштиновий шлях, що тривав від узбережжя Балтійського моря до берегів Адріатики. І сьогодні в Гданську можна відносно дешево купити бурштинові вироби високої якості, адже Польща - це експортер бурштину світової величини.
5. У країні дуже сильні католицькі традиції, що підтверджується створенням спеціального ТВ-каналу повністю присвяченого Папі Римському. Кароль Войтила, який займав посаду Папи Римського (більш відомий як Папа Іван Павло II), був поляком.
6. Країна є місцем багатьох археологічних пам'яток старовини, серед яких зустрічаються унікальні екземпляри, що не мають аналогів у Європі. Один з них, наприклад, - кремнієвий виробіток, розроблений ще в неоліті (3500-1200 до н.е.).
7. За рівнем освіти Польща займає лідируюче місце у Європі. 90% молоді в країні мають мінімум середню освіту. Серед дорослого населення, кожен другий має вчений ступінь. Багато молодих людей в Україні вважають за краще отримати освіту у Польщі, в зв'язку з чим, замовляють послугу «апостиль» на документи про закінчення школи з перекладом на польську мову, щоб подати їх під час вступу у польський ВУЗ.
8. Польща - це країна, у якій досі при зустрічі з пані цілують їй руку. Тут є ресторани, які працюють не одне століття. Один з таких ресторанів - «Piwnica Świdnicka» в місті Вроцлав, якому понад 700 років.
9. Ніхто не може похвалитися такою любов'ю до Вінні-Пуха, як поляки. Якщо в одних країнах про нього пишуть казки, а в інших знімають мультфільми, то в Польщі даному персонажу присвятили цілу вулицю, що має назву "Kubusia Puchatka Street".
10. Фільм «Один вдома» настільки полюбився полякам, що його перегляд став офіційною різдвяною традицією в країні.
 
Польська мова.
1. За кількістю носіїв, польська мова займає друге місце після російської, серед слов'янських мов. Польською мовою розмовляють понад 50 мільйонів людей. Третє місце займає українська мова;
2. Польська відноситься до західнослов'янських мов, складаючи особливу підгрупу разом з кашубською і селезською;
3. Граматика дуже близька до української, де також налічується сім відмінків;
4. Відсутні довгі приголосні - немає ні плавних, ні вибухових. При цьому мова багата носовими приголосними, що робить польську мову схожою на французьку;
5. Цікавою є розстановка наголосів, які завжди стоять на передостанньому складі.
 
З цінами на апостиль для Польщі, а також на інші послуги, можна ознайомитися на сторінці «прайс-лист». Ціна на апостиль у Польщі залежить від курсу національної валюти Польщі, в зв'язку з чим, просимо запитувати актуальну ціну у співробітників бюро.