МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
 • Українська
 • English
 • Русский

Апостиль у Полтаві

Велика кількість людей, яких мотивують найрізноманітніші причини, переїжджають тимчасово або назавжди, з однієї держави в іншу. Але приїхавши в іншу країну, людині потрібно легалізуватися на новому місці. Щоб документація набула юридичної сили, клієнти можуть звернутися для оформлення штампу апостиль у Полтаві до нашої компанії. Дана процедура необхідна, якщо людина бажає отримати за кордоном престижну роботу, укласти шлюб, вступити до навчального закладу або просто мігрувати.

Наша компанія надає послуги апостилювання та легалізації документів через консульства, переклади різних важливих документів на багато іноземних мов, з подальшим завіренням в нотаріальній конторі або печаткою бюро. До нас звертаються громадяни за допомогою в легалізації найрізноманітніших свідоцтв, дипломів, паспортів та інших документів. Кожному клієнту надається вичерпна інформація щодо легалізації його документів. Також, кожному клієнтові в Полтаві або в іншому місті, підбирається найоптимальніший варіант легалізації документів.

До переваг співпраці з нашою фірмою, відносяться наступні фактори:

 • значна економія коштів і часу, так як клієнтові не потрібно їхати до Києва, щоб особисто відвідати всі інстанції;

 • гарантовані строки виконування робіт;

 • комфортні для клієнта способи оплати;

 • повний контроль робочого процесу з боку наших співробітників;

 • дбайливе ставлення до матеріалів і конфіденційність інформації;

 • прийом документів з будь-якої точки України або іншої країни, а також відправка паперів замовнику, в тому числі за кордон, за допомогою кур'єрської служби.

Апостиль у Полтаві - це спрощена процедура легалізації, в процесі реалізації якої документ не потрібно завіряти печаткою в консульстві. Необхідно враховувати, що штампом апостиль завіряються тільки офіційні документи, які були емітовані державними органами. Подібна послуга, має юридичну силу в державах, які ратифікували Гаазьку конвенцію. Метою процедури проставлення штампу апостиль, є підтвердження справжності підпису чиновника і печатки наявної на документації. Україна входить в число учасниць цієї конвенції, з 2003 року. Апостиль обов'язково потрібно проставити на будь-якому офіційному документі, на вимогу приймаючої сторони.

Замовити апостиль у Полтаві, можна на наступні документи:

 • всілякі ділові папери архівного характеру;

 • дипломи і атестати про отримання освіти;

 • різну нотаріальну документацію;

 • реєстраційні акти цивільного стану;

 • документацію, виданої всілякими правоохоронними органами;

 • статутні, а також інші папери, отримані від органів влади.

Штамп може бути проставлений на будь-якому вільному від тексту місці або зі зворотнього боку документа, або на окремому аркуші підшитий ниткою до основного документа. Процедура апостилювання регулюється правилами, які затвердили МЗС, МОН і Міністерство юстиції нашої держави. Крім того, необхідно розуміти, що Посольство і Генеральне консульство, не мають повноважень для проведення даної процедури. До того ж, документи подані на проставлення штампу апостиль, повинні відповідати певним стандартам.

Проводити процедуру апостилювання мають право, тільки три міністерства: юстиції, освіти і закордонних справ. Даний штамп не може бути проставлений на ділових паперах бухгалтерського характеру, посвідчення особи і пенсійних книжках. Також штамп не ставиться на пошкодженій документації, з розмитими печатками, реквізитами або на документи не офіційного характеру. З деякими державами Україна уклала договір, згідно якого проставляти апостиль на документах немає необхідності.

Людина, що виїжджає на постійне місце проживання за кордон повинна знати, що документація, яка не підпадає під дію конвенції, потребує легалізації через консульство. Крім того, в основному всі ділові папери, на які проставляється штамп апостиль, необхідно перекласти на мову країни, де вони будуть пред'являтися.

Звернувшись до нас, щоб замовити апостиль у Полтаві, клієнт отримує послугу за доступною ціною, у строго визначений термін, а також докладну інформацію з питання проставлення штампу.