МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль у Севастополі

Для тих, хто планує використовувати документи за кордоном, а саме в країнах Гаазької конвенції, наше бюро надасть послугу з проставлення штампу апостиль у Севастополі. Крім проставлення штампу, у нас можна замовити консульську легалізацію документів, переклад на різні мови, завірення перекладів та інші послуги.
 
Наше бюро також надасть послугу з проставлення штампу апостиль у Севастополі нерезидентам, яким необхідно проставити штамп на документи іноземного походження. При цьому наші співробітники будуть відправляти оригінал документа в країну його походження. Так як апостиль на документ проставляється тільки в країні, в якій він видавався.
 
Перш ніж передати документ на апостиль до бюро, пропонуємо надіслати копію документа на нашу електронну скриньку для оцінки фахівцями і підтвердження можливості проставлення штампу. Якщо документ не підлягає апостилюванню в силу різних причин (про які обгрунтовано повідомлять клієнту), наші фахівці нададуть послугу по витребуванню нового документа з подальшим проставленням штампу апостиль. Найчастіше клієнтам необхідно витребування документів органів РАЦС нового зразку або довідки про несудимість.
 
Довідка про місто Севастополь.
Севастополь знаходиться біля Чорного моря, у Південно-східній частині АР Крим. Тут розташовані торговий і рибний центри, що працюють цілий рік, а також центри рекреації і культурно-історичний. Місто славиться гордим званням «Міста-Героя», яке було завойоване у роки Великої Вітчизняної Війни. Тут створена головна військово-морська база Чорноморського флоту - день її заснування відзначається щорічно 31 липня. Севастополь вважається містом, що має автономний статус.
 
Клімат на його території теплий субтропічний, в передгірській місцевості - м'якший, а на узбережжі - середземноморського типу. Море не замерзає взимку, оскільки зими в цій частині країни теплі, і навіть сніг буває не завжди. Найхолоднішим місяцем року вважається лютий, коли температура становить приблизно + 2, - 3 оС, а найбільш спекотним - липень (температура змінюється в межах +30, +35 оС).
 
Промисловість Севастополя.
У місті функціонують 433 промислових підприємства. Самими значущими з них є найбільші в країні центри з видобутку і переробки морської риби. Ще у 1964 році на березі Чорного моря був побудований морський рибний порт, на якому за часи СРСР вантажообіг перевищував мільйон тонн риби на рік. Переробка улову також проводиться у місті, на території якого діють 28 виробництв по виготовленню консервів, а також поставляють десятки тисяч тонн в'яленої, маринованої і іншої риби на рік. Іншим популярним промисловим центром вважається виноробна сфера, оскільки більше 8000 га засаджено виноградниками. У місті діють підприємства по ремонту і будівництву судів, серед яких особливо виділяється найбільший завод, який працює понад 200 років - ПАТ «Морський завод». Тут були побудовані найсильніші у всьому світі кораблі за часів СРСР. Деякі юридичні особи міста, сьогодні ведуть активну зовнішньоекономічну діяльність, у зв'язку з чим, послуга апостиль у Севастополі на статутні документи іноді потрібна і для даних суб'єктів господарювання.
 
Історія міста.
Місто бере свій початок ще з часів античності, коли назва його була Гераклейським півостровом, або Херсонесом. Його відвідували багато відомих осіб: апостол Андрій Первозваний, святі Мартін і Климент, папа Римський та інші. За непідтвердженими даними, саме тут прийняв православне хрещення князь Володимир у 988 році. Точних фактів про місце проведення хрещення в історії немає, але інших місць православного оплоту в ті часи на Русі не існувало. Херсонес був повністю розгромлений Золотою Ордою, після чого перейшов під владу князівства Феодоро, потім - Кримського ханства.
1. Зростання міста. Після того, як Крим перейшов під управління Російської імперії, згідно маніфесту Катерини 2-ї, почалося будівництво військово-морської бази, якій належало стати стратегічно важливим військовим об'єктом надалі. Датою зведення Севастополя таким, яким його знають сучасники, є 14 червня 1783 року. Саме тоді заклали фундамент чотирьох масивних будівель: каплиці, кузні, пристані, а також будинку головнокомандувача ескадрою. Довгий час місто називалося Ахтіаром, але у 1784 році імператриця надала наказ Потьомкіну перейменувати його в нинішню назву. Петро 1-й пізніше зробив спробу повернути назву Ахтіар, але, врешті решт, місто все одно залишилося Севастополем. Населення швидко зростало, і до 1850 року налічувало 45046 жителів.
2. Кримська війна. Війна, що вибухнула у 1853 році, залучила до себе і вказане місто, на захист якого пішли 25000 службовців морського флоту і 7000 піших воїнів. В результаті, російські кораблі були спеціально затоплені, щоб не дати противнику пройти в бухту. Сьогодні пам'ятник Затопленим Кораблям стоїть на набережній міста. Після цього флот відновили тільки у 1878 році після Російсько-турецької війни. Вже у 1890 році місто стало однією з фортець, а торговий центр перенесли до Феодосії. Після війни, воно переживало також Громадянську війну 1917 року.
3. Велика Війна. Німецькі загарбники напали на місто 22 червня 1941 року, почавши бомбардувати з авіації, намагаючись знешкодити флот. План був провалений, оскільки на захист міста стала зенітна і корабельна артилерія. Оборона Севастополя тривала 250 днів (німці розраховували взяти його всього за 3 дні). Навіть після взяття міста влітку 1942 року, на його території діяли активні партизанські загони, що заподіювали величезної шкоди ворогу. 9-го травня 1944 року Севастополь був звільнений, а 1-го травня наступного року він отримав звання міста-героя.
4. Пострадянський період. У 1966 році місто отримало спеціальний статус, і стало адміністративним центром поряд з Києвом, не входячи при цьому до складу АРК. З початком 21-го століття, у місті з'явилося безліч приватних будинків, дорогих котеджів, став розвиватися новий стиль споруди будівель.
5. Сучасність. Місто стало активно розвиватися в усіх сферах, включаючи рекреаційну та туристичну. Зростання населення почало швидко прискорюватися, і у 2014 році, населення становило 393305 осіб. У місті побудовано безліч пам'ятників, заповідників, релігійних святинь та інших пам'яток історії та культури.
 
Ціни на апостиль у Севастополі, а також на інші послуги, доступні на сторінці «прайс-лист».