МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль у Сімферополі (Криму)

Наша компанія надає послуги з проставлення штампу апостиль у Сімферополі (Криму). Дана послуга може знадобитися, коли необхідно підготувати документи для подальшого використання їх за кордоном. Також у нас можна замовити переклад документів на різні іноземні мови, нотаріальне завірення перекладів та інші послуги.
 
Основний принцип проставлення штампа:
На документ українського зразка, штамп апостиль проставляється тільки в Україні.
На документ російського зразка, штамп апостиль проставляється тільки в Росії.
На документ білоруського зразка, штамп апостиль проставляється тільки в Білорусі, і так далі.
 
Відповідно, в залежності від зразка, документ для проставлення штампа необхідно переслати в наш офіс у Києві, Москві або у Мінську.
 
Перш ніж замовити послугу апостиль у Сімферополі, необхідно надіслати копію документа на нашу електронну пошту, для того щоб фахівці відділу легалізації документів переглянули документ і підтвердили можливість проставлення штампа апостиль. Якщо фахівці зроблять висновок про те, що документ не підлягає апостилюваню, через застарілий зразок, механічне пошкодження, ламінування, відсутність зразків підпису або печатки в Міністерствах, відсутність необхідних реквізитів на документі, відділ легалізації сформує для клієнта пропозицію щодо витребування нових документів. Якщо документи відповідають вимогам, клієнт зможе відразу замовити послугу апостиль у Сімферополі (Криму). Перевірка документів проводитися абсолютно безкоштовно і ні до чого не зобов'язує.
 
Довідка про місто Сімферополь.
Сімферополь був столицею скіфської держави, відомого як Неаполь Скіфський, в 3-му столітті до нашої ери. Протягом 1-го століття селяни побудували свої поселення навколо Ак-Мечеті і набули статус резиденції губернатора Кримського ханства Калга Султан. Назва Сімферополь використовується з 1784 року, коли місто було приєднано від Кримського ханства до Російської імперії на чолі з Катериною II. Сімферополь - це грецьке слово, що означає «місто користі». З жовтня 1921 року Сімферополь отримав статус столиці Автономної Республіки Крим, спочатку у складі Радянського Союзу, потім з 1991 року у складі України.
 
Місто розділене на три райони: Залізничний на півночі і північному сході, Центральний, розташований в центрі і на заході, а Київський на півдні і південному сході Сімферополя. Парламент Автономної Республіки Крим та Рада міністрів, відома як Верховна Рада Криму, знаходяться у Сімферополі. Місто також є адміністративним центром Сімферопольської області. Основні галузі промисловості - виробництво автомобілів і сільське господарство. Підприємство Волга, представляє російську автомобільну промисловість, має завод у місті, де виробляє автомобілі Volkswagen і Gazelle. Сільське господарство є найбільшою прибутковою галуззю в регіоні, яка виробляє вино, соки, консервовані та свіжі фрукти, овочі, зерно та інші середземноморські кліматичні продукти.
 
Транспорт
Сімферополь відомий як «Ворота Криму», тому що тут зустрічаються всі дороги, що ведуть до кожного кутку півострова. Міжнародний аеропорт Сімферополя розташований на околиці столиці. Він є найбільшим на півострові і в змозі приймати повітряні судна зі всього світу. Урочисте відкриття аеропорту відбулося в далекому 1936 році. Головний залізничний вокзал обслуговує своїх жителів, а також мільйони туристів, яких місто приймає щороку. Влітку населення Сімферополя більш ніж подвоюється. Автобусне сполучення зв'язує столицю з усіма куточками півострова. У місті є найдовша тролейбусна лінія у Європі. Від Сімферополя до Алушти - одна година їзди, а до Ялти - дві з половиною години. Велика кількість жителів Криму також люблять подорожувати і вважають за краще навчання за кордоном, у зв'язку з чим, апостиль у Сімферополі (Криму) - затребувана послуга.
 
Пам'ятки м. Сімферополь (Крим)
Мечеть Кебір-Джамі - одна з найяскравіших пам'яток і є найстарішою будівлею міста. Одне з перших назв - це «Біла мечеть», назва походить від кольору самої будівлі, так як його стіни побілені в білий колір. Є основною мечеттю всього півострова. Можлива дата відкриття мечеті - 1502 рік (точна дата під питанням досі). У будівлі мечеті розташовується основне духовне мусульманське управління всього півострова, величезна бібліотека з наявністю рідкісних і дорогих видань та резиденція муфтія.
Неаполь Скіфський - представляє собою руїни найдавнішого і неймовірно красивого міста Неаполь. На сьогоднішній день володіє статусом історико-археологічного заповідника. Неаполем Скіфським проводяться екскурсії. Пам'ятка займає приблизно двадцять гектарів площі, хоча за весь період археологам вдалося розкопати всього одну двадцяту частину міста, отже, основна частина скіфських цінностей знаходиться в надрах землі. Через постійні дослідження і розкопки, місто постійно змінюється, саме тому, відвідуючи пам'ятку хоча б один раз на рік, можна милуватися все новими і новими принадами скіфського народу. Музей під відкритим небом відкритий для платного і безкоштовного відвідування у відповідні дні та години.
Археологічний музей - рік відкриття 1974, в музеї представлена величезна колекція експонатів, які розподілені на три секції: епоха палеоліт-бронзовий вік, історія в період раннього залізного віку, середнє століття. З найяскравіших експонатів - керамічні вироби, найдавніший посуд, різноманітні знаряддя праці первісних людей.
Гагарінський парк - величезний за площею озеленений майданчик, розташований в самому центрі Сімферополя. Вся площа парку - це приблизно п'ятдесят гектарів. Парк обладнаний для відпочинку не тільки жителів самого міста, а й для туристів і просто гостей всього Криму.
Долгоруковський обеліск - основна гордість городян Сімферополя. Звели монумент (раніше, пам'ятник Долгорукову) в честь перемоги рос. зброї під урядом В.М. Долгорукова над військами Туреччини. Обеліск спроектував і збудував Август Штрейхенберг (підданий Пруссії) в 1771 році. За весь період його існування він піддавався декільком реставраціям.
Будинок Воронцова - зведений на початку дев'ятнадцятого століття. Сьогодні будівля не є оригіналом, а тільки відновлена копія. Перша реконструкція була проведена в вісімдесяті-дев'яності роки минулого століття.
 
Місто просто переповнене різноманітними пам'ятками, відомими і не дуже. У будь-якому випадку жоден відвідувач Криму буде просто захоплений красою, величчю, вишуканістю і історією найбільшого міста - Сімферополя.
 
З цінами на апостиль у Сімферополі (Криму) і на інші послуги, можна ознайомитися на сторінці «прайс - лист».