МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль у Сумах

Бюро надає послуги з проставлення штампу апостиль у Сумах. Апостиль може бути проставлений на різні документи для подальшого використання за кордоном. Перелік таких документів досить великий, це різні свідоцтва органів реєстрації актів цивільного стану, нотаріальні заяви і нотаріально завірені копії, довідки про несудимість або про реєстрацію місця проживання, документи сфери освіти та інші документи.
 
Ціни і терміни на проставлення штампу апостиль у Сумах, а також на інші послуги, доступні за цим посиланням на сторінці «прайс-лист».
 
Довідка про місто Суми.

Суми - українське місто, розташоване в північно-східній частині країни, і носить статус адміністративного центру Сумської області. Згідно зі статистичними даними на 2001 рік, в обласному центрі мешкає 267 633 громадян. Велике розвинене місто побудоване на річці Псел - поруч розташовано кілька озер і навіть гідро-кар'єри. Суми відрізняються розвиненим рівнем інфраструктури - тут проходять стратегічно важливі автомобільні траси (Н-07, Н-12, Р-45 та інші), а також залізничні колії. До Сум з'їжджаються люди з усієї України, щоб подивитися на місцеві визначні пам'ятки і познайомитися з історією міста, що сягає корінням углиб перших тисячоліть до нашої ери.

Історія міста.

Перші поселення облаштовувалися на річці Псел, де залишки поховань були знайдені ще в I тисячолітті до нашої ери. Набагато пізніше, у другому столітті нашого часу, тут проживали племена слов'ян, а в VIII-X століттях на берегах річки розташувалося досить велике за тих часів містечко, де археологи знайшли залишки поселення, на основі якого згодом було  відновлене місто у 1652 році. Наступні історичні періоди можна виділити в такі групи:

1. Період до 1917 року. У 1658 році було завершено будівництво оборонної козацької фортеці, і місто стало являти собою зміцнення, що захищає околиці від нашестя монголо-татар. 1659-1668 роки відомі як часи масових навал монголо-татарських племен. Проте, жодного разу за весь цей час, обложене місто не було захоплене ворогом. На території нинішніх Сум відбувалося безліч військових конфліктів і повстань: Азовський похід, Булавінське повстання, штурми фортець козаками, їх збори в кримські війни, тут збиралися на російсько-турецьку війну у 1700 році, брали участь в Семирічній війні. У 19 столітті місто стало великим торговим, волосним і адміністративним центром Харківської губернії. Після того, як Харківський округ був скасований, місто увійшло до складу Київського округу - це стало новим етапом в його розвитку: велося будівництво залізниці, відкривалися промислові підприємства, середні і духовні школи, училища, лікарні, аптеки та інші заклади. У 1905 році, в період революції, на кількох заводах відбувалися серйозні страйки. У 1917 році в місті була встановлена ​​влада Рад.

2. Період до 1991 року. Час після закінчення революції і до 1939 року знаменується в історії міста як період стрімкого зростання і розвитку. В цей час було побудовано безліч індустріальних центрів, шкіл та інших освітніх установ, лікарень, закладів культури. Коли розв'язалася Велика Війна, в Сумах сформувалася стрілецька дивізія, за участю якої було відбито у ворога залізничний вузол. У 1941 році місто окупували загарбники, а звільнене воно було тільки 2 вересня 1943 року. Після війни, Суми став великим промисловим центром, де розташовувалися заводи, що забезпечують різною продукцією всю країну.

3. Сучасність. У 2002 році було завершено будівництво стадіону «Ювілейний» на 25 830 глядацьких місць. У 2015 році територія міста після рішення Верховної Ради збільшилася майже на 754 га, що значно посприяло зростанню населення. З 1660 року по 2001 рік, населення Сум збільшилася з 2740 до 267 633 мешканців. Сьогодні, мешканці міста та області, активно подорожують, а також виїжджають на навчання або на роботу за кордон. У зв'язку з цим, послуга апостиль у Сумах затребувана в нашому бюро.

Пам'ятки Сум.

Як і в будь-якому великому місті, у Сумах є окремі місця, які неодмінно слід відвідати кожному туристу. До основних визначних пам'яток міста відносяться:

1. Парк «Казка» для дітей. Тут немає атракціонів, але діти із задоволенням пограють біля фігурок казкових персонажів, захоплять фортецю, сфотографуються з доктором Айболітом, курочкою Рябою та іншими героями мультиків і казок.

2. Бесідка «Альтанка». Вона розташована на Покровській площі в самому центрі міста - відповідно до джерел, її зведення було завершено у 1905 році. Виконана в «російському стилі», красива Альтанка стала єдиною дерев'яною спорудою у Сумах, яка не постраждала під час Великої Війни.

3. Садиба Суханова (Сумовських). Являє собою двоповерхову будівлю, що нагадує палац. Будівля була побудована ще у 1895 році місцевим меценатом Сухановим, який згодом продав її  сім'ї Сумовських. Будинок зберігає в собі кілька підземних ходів, завдяки яким він використовувався як штаб Червоної Армії. У 20-му столітті, він здавався різним підприємцям під офіси, а сьогодні використовується як об'єкт для туристичних маршрутів.

Крім перерахованих місць, у Сумах існує безліч інших визначних пам'яток, про які можна прочитати в туристичній літературі.

Замовивши апостиль у Сумах, клієнт може бути абсолютно впевнений, що апостиль буде проставлено точно в строк і за заздалегідь обумовленою ціною.