МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль у Тернополі

Бюро надає послуги з проставлення штампу апостиль у Тернополі, на наступні документи:
- Довідки про несудимість;
- Документи органів РАЦС (свідоцтва, витяги);
- Нотаріальні переклади;
- Аффідевіти;
- Завіренні у нотаріуса копії паспортів, свідоцтв та інших документів;
- Судові рішення;
- Документи про освіту та інші.
 
Щоб ознайомитися з цінами на проставлення штампу апостиль у Тернополі, перейдіть за цим посиланням на сторінку «прайс-лист». Також на даній сторінці, можна ознайомитися з цінами на інші послуги, а саме:
- Переклад документів на іноземні мови;
- Витребування документів, у тому числі, довідок про несудимість та повторних документів органів РАЦС;
- Нострифікація;
- Завірення перекладів та інші послуги.
 
В проставленні штампу апостиль може бути відмовлено з різних причин, наприклад: документи старого зразка, мають механічні пошкодження, ламіновані, а також з інших причин. Тому, рекомендуємо уточнювати можливість проставити штамп апостиль у Тернополі, зв'язавшись з нашими операторами по телефону, Skype або Chat.
 
Довідка про місто Тернопіль.
Тернопіль - місто, яке розташоване на заході України і є культурним, економічним та адміністративним центром Тернопільської області. Площа, яка зайнята містом, станом на 2013 рік, становить 72 км².
 
Видатні місця.
Однією з головних пам'яток і основною водоймою є Тернопільський Став. Це штучне озеро, створене ще у 1951 році гетьманом Тарнавським. Тоді ставок виконував важливу оборонну функцію. Зараз, це одне з найбільш відвідуваних місць у Тернополі. Його обожнюють як жителі міста, так і туристи. Тут можна покататися на катері, катамарані та іншому водному транспорті. Навколо ставка розташована набережна, де є багато розваг не тільки для дітей, але і для дорослих.
Трохи вище озера, розкинувся красивий Тернопільський замок. Це ще одне примітне місце в Тернополі. Тернопільський замок - це найстаріша будівля в місті, яка була побудована гетьманом Тарнавським і багато разів зруйнована ворогами. З боку вулиці будівля не зовсім схожа на замок, але якщо подивитися на нього з боку озера, то можна побачити його фортифікаційні риси. Зараз в замку збудовано великий розважальний комплекс для туристів.
Церква Різдва Христового – це невимовної краси храм, який приваблює безліч туристів. Храм є яскравим прикладом оборонної церкви. Подивившись на неї зовні, не скажеш, що церква була зведена в 16 столітті, але варто зайти всередину, як старовинні розписи на стінах і стелях занурюють в атмосферу тих століть. Головна святиня храму – плакуча ікона Божої Матері. За переказами, в часи Другої світової війни, ікона врятувала від знищення храм, в якому вона перебувала.
Гідропарк Топільче, також, є одним з найчастіше відвідуваних пам'яток Тернополя. Офіційно він був представлений до загального огляду в 1985 році. Перша його назва - «Піонерський парк», але згодом його назвали Топільче (назва селища, яке раніше знаходилося на цьому місці). Гідропарк розташований трохи нижче Тернопільського озера, яке заповнює всі водойми парку. Тут також представлена величезна кількість розваг таких як фонтани, атракціони, зоопарк і козацький острівець.
У Тернополі збудовано дуже багато пам'ятників, на які також варто подивитися. Наприклад, пам'ятник «Пара лелек», пам'ятник сантехніку, стільцеві, невидимці, бджолі. Також можна подивитися на пам'ятники таким відомим людям, як Тарас Шевченко, Олександр Пушкін, Соломія Крушельницька та багато інших.
Якщо обирати серед парків, то обов'язково варто відвідати парк ім. Т. Шевченка. Він був відкритий 19 липня 1953 році. У парку дуже багато різних рослин, які красиво гармонують з тамтешнім пейзажем. На території парку зростає понад 50 різних видів рослин. А також невеликий ставок, острови Любов і Чайка, але однією з найголовніших визначних пам'яток у парку є каскадний фонтан. Він красиво переливається на сонячному світлі, а вночі фонтан підсвічується всіма кольорами веселки.
Варто відвідати ресторан «Старий млин». Тут можна не тільки дешево і смачно поїсти, але і поринути у атмосферу народного побуту 16-17 століть. Ще одним з популярних ресторанів є «Шинок», в якому можна не тільки спробувати відмінну їжу, але і насолодитися живою музикою.
Сучасний Тернопіль приваблює студентів різноманітністю навчальних закладів. Тут розташовані медичний, педагогічний, технологічний та економічний університети, а також інститути комерції, соціальних та інформаційних технологій. В той же час, чимало молодих людей вважають за краще навчатися за кордоном, у зв'язку з чим, послуга апостиль у Тернополі на документи про освіту, користується попитом у нашому бюро.
Незважаючи на те, що Тернопіль не відрізняється великими розмірами, він приваблює все більше туристів з кожним роком. І це не порожні слова, адже тут насправді є на що подивитися.
 
Кратка історія міста.
Вперше, Тернопіль згадується в історії у 1541 р. Саме в цьому році гетьман Тарнавський отримав грамоту від Сигізмунда І, яка дозволила володіти територією і почати будівництво міста. Протягом 8 років, на берегах річки Серет тривало будівництво фортеці. Вона призначалася для охорони кордонів від руйнівних набігів татар. Перша назва міста – Тарнополь (на честь гетьмана Тарнавського). Ця назва проіснувала до 1944 року. Інша легенда свідчить, що назва міста походить від слова «терен», так як місцевість була густо вкрита терновими полями.
У 1548 році, Тернопіль отримав Магдебурзьке право. Жителі Тернополя звільнялися від сплати податків, митних зборів, а також дозволялося проводити ярмарки і торги.
Перший поділ Польщі (1772 р.) ознаменувався для Тернополя переходом під управління Австрії, яка допомагала загальному розвитку міста.
Під час Другої світової війни територія міста була зайнята Червоною Армією. Місто було окуповане німецькими військами 02.07.1941 р. і приєднано до дистрикту «Галичина». Звільнення міста відбулося 15 квітня 1944 року. У період війни місто було дощенту зруйновано.
У 20-му столітті відбулася повна перебудова і оновлення міста. Сьогодні, Тернопіль – це гостинне і затишне місто, багате на визначні пам'ятки.
 
Апостиль у Тернополі може знадобитися як фізичним, так і юридичним особам. Наше бюро здійснює проставлення штампу апостиль в строго обумовлений термін і за ціною, згідно з прейскурантом на сайті бюро.