МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль у Вінниці

Замовляючи апостиль у Вінниці через мережу бюро перекладів «Україна», клієнт може бути впевненим в тому, що апостиль буде оформлений вчасно та за попередньо обумовленою ціною. Штамп апостиль може бути оформленний на такі документи як:
- документи про освіту;
- документи органів РАЦС,
- нотаріальні документи;
- установчі документи;
- довідки про несудимість;
- довідки пенсійного фонду;
- довідки податкової інспекції;
- довідки про реєстрацію місця проживання та інші.
Не засвідчуються штампом апостиль оригінали документів з фотографіями. Но, нотаріальні копії таких документів можуть бути засвідчені даним штампом.
 
Ціни та терміни на проставлення штампу апостиль у Вінниці, а також на переклад документів, завірення перекладів та інші послуги, доступні для ознайомлення на сторінці «прайс-лист» даного сайту.
 
Довідка про місто Вінниця.
Вінниця - це стародавнє місто, розташоване на мальовничих і ваблячих берегах Південного Бугу. Площа міста становить шістдесят квадратних кілометрів, з населенням - триста дев'яносто тисяч громадян. Місто було засноване у 1362 році. Завдяки зручному розташуванню населений пункт був швидко розвинений, а в п'ятнадцятому столітті отримав офіційний статус - місто. Не дивно, що місто з'явилося у давні часи, оскільки сама природа просто шепотіла і всіма способами сприяла розвитку в цих районах поселень. Густі ліси, глибокі річки і ніжний, сприятливий клімат залучали весь час різних людей.
 
Туризм.
Вінницький зоопарк - один з наймолодших зоопарків в Україні. Зоопарк містить, у відносно вільних умовах, понад 400 тварин. Найщасливішою подією у 2009 році в зоопарку стало народження маленького бізона. За словами зберігача зоопарку Василя Клепки, українська дика природа взагалі не володіє цими тваринами, тому народження Вінницького бізона можна вважати значною подією в світі тварин.
Спасо-Преображенський собор - був відкритий у 1758 році як монастир. Основна частина була закрита у 1831 році і використовувалася як органний зал за радянських часів, поки у 1991 році вона не була знову відкрита як православний собор. Собор розташований навпроти Центрального поста, поруч з Вінницьким музеєм природи та історії.
Вінницький драматичний театр. Відвідування національно визнаного Вінницького драматичного театру - це незрівняна і незабутня подія. Ціна на квитки варіюється, в залежності від шоу і театральної трупи.
Будинок і музей Михайла Коцюбинського. Відвідуючи будинок відомого автора українських романів та оповідань, можна познайомитися з традиційним українським житлом кінця XIX - початку XX століття.
Афганський військовий музей і меморіальний парк слов'янської війни. Цей чарівний парк в центрі Вінниці присвячений місцевим солдатам з Другої світової війни і радянсько-афганської війни. Серед експонатів: фотографії, листи та інші артефакти, що представляють солдат з Вінниці. Меморіальний парк містить велику статую, що представляє трьох різних солдатів з Другої світової війни. Вічний вогонь горить перед статуєю. Відвідайте парк у вихідні, щоб подивитися, як місцеві наречені покладають квіти до пам'ятника загиблим в часи Другої світової війни. Цей весільний звичай поширений по всій Україні, але Військовий меморіальний парк у Вінниці - один із наймальовничіших парків, де відвідувачі можуть спостерігати цю традицію.
Парк Горького - вітальний шматочок зеленого простору влітку, і сніжний, казковий пейзаж взимку. В парку Горького є щось для всіх. Є лавки, де можна довго сидіти і відпочивати, павільйон, щоб спостерігати за грою у шахи ветеранів та пенсіонерів, великий ігровий майданчик для дітей, поле для трав'яного хокею, льодовий каток і навіть кафе з місцевим колоритом страв та напоїв. Періодично в парку Горького проводяться міські фестивалі та концерти.
Місто володіє відмінним місцем розташування та зручною транспортною системою. Для того щоб дістатися від Вінниці до Києва на поїзді потрібно проїхати всього чотири години. Також місто розташоване недалеко від Одеси, тому в теплі місяці студенти можуть відвідати узбережжя Чорного моря і прекрасно відпочити на пляжі. Якщо любите гори і кататися на лижах, можна побувати в Карпатах взимку. Вінниця - місто студентів. Молоді люди приїжджають сюди, щоб здобути освіту в технічних, медичних, педагогічних, сільськогосподарських державних університетах. Один з кращих медичних вузів України знаходиться в Меморіальному медичному університеті Вінниці імені Пирогова. Він добре відомий у всьому світі завдяки високому рівню викладання і приваблює тисячі іноземних студентів щороку. Багато корінних вінничан бажають отримати освіту за кордоном. Пакет документів для вступу до закордонного вишу, повинен містити легалізований атестат з додатком. У зв'язку з цим, апостиль у Вінниці є затребуваною послугою в нашому бюро, особливо серед майбутніх студентів.
 
Клімат.
Для Вінниці характерно тривале тепле літо з достатньою кількістю вологи і порівняно короткою зимою. Середня температура січня становить -5,8 C (22 F) і 18,3 C (64,9 F) в липні. Середньорічна кількість опадів становить 638 мм (25 дюймів). Протягом року 6-9 днів спостерігаються хуртовини, 37-60 днів на рік спостерігаються тумани в холодний період, а 3-5 днів - грозові бурі з градом.
 
Пам'ятки.
Пам'ятки міста покажуть воістину багату і неймовірно цікаву історію цього древнього регіону. У центрі Вінниці можна знайти найстаріші збережені архітектурні пам'ятники.
Уздовж Соборної вулиці, в середині XIV століття, була побудована єдина захисна структура, яка збереглася до наших днів - Єзуїтський монастир. Знаменита і чарівна пам'ятка міста - Музей-садиба, видатного вченого і відомого хірурга Пирогова.
У цьому місті працюють музично-драматичний театр ім. Садовського, обласна філармонія, театр ляльок, кінотеатри, бібліотеки, які наповнюють людей незабутніми емоціями і враженнями. Вінниця - це глибоко культурний український центр.
У теплі місяці улюбленим місцем відпочинку місцевих жителів і гостей Вінниці є берега неймовірно красивої річки Південний Буг. Також жителі міста люблять відпочивати в зелених частинах Вінниці - парках і площах.
Найбільший у Європі з плаваючим світлом і музикою фонтан «Рошен» був відкритий у місті на набережній, поблизу з відомою шоколадною фабрикою "Рошен" у 2011 році. Вінницький фонтан - це унікальна гідравлічна структура. Нічні водні шоу, зі світловими і музичними ефектами проводяться щоночі в теплу пору року.
 
Перед поданням оригінала документа на апостиль у Вінниці, пропонуємо попередньо надіслати скан документа на електронну пошту бюро, щоб наші фахівці переглянули документ і підтвердили можливість оформити штамп.