МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль у Запоріжжі

З цінами на проставлення штампа апостиль у Запоріжжі для фізичних та юридичних осіб, можна ознайомитися на сторінці «прайс-лист» даного сайту.
 
В одному з найбільших обласних центрів, місті Запоріжжя, знаходиться велика кількість підприємств, великих та малих фірм, а також приватних бізнесменів. Дуже часто комерційна діяльність здійснюється із залученням зарубіжних партнерів. Тому періодично з'являється потреба легалізувати для передачі в іншу країну свої документи з метою відкриття власної справи, укладення угод, відкриття банківських рахунків або з іншою метою. У подібних випадках, проставити апостиль у Запоріжжі на необхідних паперах допоможе ТОВ "Мережа бюро перекладів "Україна".
 
Штамп апостиль підтверджує достовірність документації, який проставляють на оригіналах, що в подальшому перекладаються потрібною мовою та завіряються нотаріально. Ці умови є обов'язковими для документообігу між країнами "Гаазької конвенції". В окремих випадках завірений переклад в нотаріальній конторі підлягає повторному апостилюванню в Мінюсті. Такі вимоги висуваються к документам українського походження у Франції, Швейцарії, Португалії, Ізраїлі, Італії та Іспанії.
 
Для підприємців
Пакет документів, що передається в іноземні держави для укладення контрактів, стандартно включає:
  • свідоцтво про реєстрацію;
  • статутні документи;
  • засновницькі договори;
  • патенти та ін.
Апостиль виступає підтвердженням автентичності штампів і печаток на паперах та свідчить про достовірність підписів. Проставляється штамп виключно на оригіналах документів або на спеціальному окремому аркуші, що підшивається до документації (залежить від типу документації, яка підлягає апостилюванню). Отримати актуальний для багатьох апостиль у Запоріжжі на дорученнях або інших ділових документах реально навіть за відсутності можливості особисто приїхати до офісу нашої компанії. Переславши необхідний пакет важливих паперів кур'єром, клієнт можете бути цілком впевнений в тому, що апостилюванння та нотаріальний переклад будуть виконані в обумовлені терміни.
 
Для абітурієнтів зарубіжних ВНЗ
Для вступу в навчальний заклад за межами рідної країни потенційні студенти повинні пам'ятати про необхідність правильного оформлення всіх своїх свідоцтв про освіту, атестатів і наявних дипломів для подання у приймальні комісії. Процедура подання документів до інститутів та університетів, що знаходяться в країнах, які мають відношення до списку "Гаазької конвенції", включає необхідність підтвердити достовірність паперів апостилем. Цей штамп проставляється у Міністерстві освіти України. Після апостилювання, документацію необхідно належним чином перекласти та засвідчити у нотаріальній конторі.
 
Належно оформлений пакет документів про освіту без перешкод приймають закордонні ВНЗ, і після складання необхідних іспитів і проходження співбесід студент може приступати до навчання. Скористатися послугою апостиль у Запоріжжі, а також проконсультуватися з усіх питань щодо легалізації документів, можна в ТОВ "Мережа бюро перекладів "Україна".
 
Для майбутніх молодих сімей і мігрантів
Тим, хто бажає створити пару з іноземцем і згодом перебратися на постійне місце проживання за кордон, варто пам'ятати про те, що всю свою документацію потрібно буде легалізувати для використання за межами України. Свідоцтва про шлюб, розлучення, народження дитини, повинні пройти процедуру апостилювання в Міністерстві юстиції, після чого бути перекладені на відповідну мову, а переклад завірений у нотаріальній конторі.
 
Для більшості країн "Гаазької конвенції" наявність оригіналів документів із підшитим оригіналом апостилю і з нотаріальним перекладом на мову приймаючої держави, цілком достатньо. При переїзді в такі країни як: Іспанія, Італія, Ізраїль, Португалія, Франція, Швейцарія, що не визнають нотаріальні переклади виконані в Україні, потрібно завірити дані переклади другим апостилем.
 
Полегшити труднощі, пов'язані з проходженням усіх інстанцій, допоможе звернення в ТОВ "Мережа бюро перекладів "Україна". Професійні перекладачі здійснять якісний переклад, фахівці з легалізації допоможуть поставити апостиль у Запоріжжі і нададуть найдетальніші роз'яснення відносно процедури легалізації документів для конкретної країни.