МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль в Івано-Франківську

Бюро перекладів надає послугу з проставлення штампу апостиль в Івано-Франківську. Апостиль потрібен коли документ заплановано використовувати за кордоном, а саме в країні, яка ратифікувала Гаазьку Конвенцію. Перелік таких країн можна переглянути на сторінці «Апостиль в Україні». Апостиль може бути проставлений на оригінали документів про освіту, наприклад:
 
  • атестати;
  • свідоцтва;
  • довідки;
  • дипломи;
  • додатки.
 
Також апостиль затребуваний для проставлення на нотаріальні копії або оригінали, таких документів як:
 
 
Ціни на проставлення штампа апостиль в Івано-Франківську на вищезазначені документи, доступні на сторінці «прайс-лист».
 
Довідка про місто Івано-Франківськ.
Сьогоднішній Івано-Франківськ – це місто з розвиненою інфраструктурою. Він є адміністративним і культурним центром Івано-Франківської області. У колишні часи називався Станіславом, пізніше набув назву на честь великого українського письменника і мислителя Івана Франка. Останній перепис жителів проводився навесні 2015 року - за його даними, в місті на той момент проживало 226 595 осіб.
У культурному та адміністративному центрі є безліч місць, які буде цікаво відвідати корінним жителям і туристам. Івано-Франківськ - місто з багатою історією і великим культурним спадком.
 
Історія міста.
Вченим вдалося дізнатися чимало з історії Івано-Франківська - аж до дати його заснування. 1662 рік офіційно визнаний роком заснування міста гетьманом Анджеєм Потоцьким. Гетьман дав ім'я місту - Станіславів. Саме так звали батька Гетьмана і потім його сина. В цей час, Станіславів знаходився у складі I Речі Посполитої. Головним призначенням міста вважалася оборона від набігів віроломних кримських татар та козаків. З 1676 по 1677 рік місто успішно відбило облогу турецької армії. Спочатку місто являло собою просту Ринкову площу і ратушу - вони і зараз розташовані в місті. Надалі, архітектурні споруди виконувались в стилі бароко з елементами ренесансу, який присутній практично у всіх частинах міста. Досить часто, завдяки саме архітектурним рішенням, Івано-Франківськ часто називають «другим Львовом».
 
Хронологія подій в історії міста:
1. Австрійська імперія. У 1772 році місто стало частиною Габсбурзької імперії, а пізніше (в 1867 році - Австро-Угорщини).
2. 18-19 століття. В цей час місто стало головним торговим центром Польщі: всілякі товари тут пропонували не тільки корінні поляки, а й українці. Кількість українців перевищило кількість поляків в 1945 році.
3. Революція 1848 року. Під час революції почала видаватися перша міська газета, а також був утворений парламент, в якому вперше обиралися депутати української національності.
4. Перша світова війна. З 1915 до 1916 року велися запеклі бої за свободу міста. Було зруйновано багато історичних споруд, які відновлювалися вже за іншими архітектурними формами, більш сучасними. У 1918 році тут з'явилася Народна Республіка, а Івано-Франківськ, тоді ще Станіславів, до 1919 року носив статус її столиці. До самого початку Другої світової війни у місті дислокувалась велика кількість польських військ.
5. 19 століття (друга половина). У цей час активно будуються промислові підприємства, прокладається Львівсько-Чернівецька залізниця, будуються горілчаний і локомотивний заводи.
6. Друга світова війна. У 1939 році фашистські війська атакували Польщу. За місто велися масштабні бої. В середині вересня того ж року, Радянські війська зайняли територію міста, яка в подальшому стане частиною УРСР. Уже в жовтні 1939 року в Станіславові була встановлена ​​влада Рад. Незважаючи на те, що радянські солдати відчайдушно боролися за місто, в 1941 році воно було окуповане загарбниками, і лише в 1944 році отримало звільнення. Під час окупації міста, проводилися масові страти і розстріли в'язнів: було вбито понад 1000 в'язнів у в'язниці, розстріляні ченці, які приховували в монастирі євреїв, а також багато людей з мирного населення. Після звільнення міста почалося активне відновлення всіх сфер його діяльності: від господарства до масштабних підприємств і ж/д дороги.
7. Сучасна Україна. Сьогодні Івано-Франківськ є потужним промисловим центром, де функціонують художні фабрики, харчові підприємства, дерево- та металообробні заводи, а також хімічні, цегляні і дзеркальні об'єкти. У зв'язку з цим, оформлення штампа апостиль в Івано-Франківську також затребувана послуга і серед юридичних осіб. При укладанні експортно-імпортних контрактів, партнери часто обмінюються статутними документами, які попередньо завіряються штампом апостиль.
 
Пам'ятки Івано-Франківська.
У місті є місця, які варто відвідати і корінним жителям, і туристам. Особливо відомими є такі пам'ятки міста як:
Бастіон. Від справжньої фортеці, що була колись величним захистом, залишився лише уламок. На його основі була проведена професійна реконструкція. У казематах бастіону можна придбати сувеніри, відвідати магазини чи кафе.
Озеро. Затишна курортна зона для туристів. Озеро з'явилося в місті в 1955 році, і з тих пір жителі називають його «Станіславським морем».
Замок Потоцьких. На жаль, будова потроху руйнується, але все одно залишається незмінною історичною цінністю міста. Заснований в 1672 році палац неодноразово ремонтували. Триповерховий замок, оточений по всьому периметру оборонними валами, заворожує туристів. Парадні ворота прикрашені лицарськими символами. На одному з бастіонів височіє триметрова скульптура Ісуса Христа.
 
Івано-Франківськ - це велике місто з багатою історією. Воно завжди відкрите для гостей і туристів, і його відвідування запам'ятається надовго.
 
Щоб замовити апостиль в Івано-Франківську, просимо зв'язатися з нашими операторами по телефону або скайпу для попередньої консультації.