МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
 • Українська
 • English
 • Русский

Апостиль в м. Кропивницький

Збираючись виїхати в іншу країну для проходження навчання, отримання професії, або з якоїсь іншої причини, люди зазвичай зустрічаються з проблемою легалізації документації. ТОВ «Мережа бюро перекладів «Україна» надає всім бажаючим послугу - апостиль в м. Кропивницький (Кіровоград). Апостилювання служить процедурою легалізації різноманітних офіційних паперів, що використовується серед країн, які підписали конвенцію в Гаазі в 1961 році. Україна увійшла до складу підписантів конвенції в грудні 2003 році. Список країн підписантів конвенції можна побачити на сторінці «Апостиль в Україні» даного сайту. Ділова документація, що використовується на території країн, які підписали конвенцію, завіряється штампом апостиль, який ставить уповноважений орган держави, де ця документація оформлювалась. Звернувшись в нашу компанію, замовник отримає інформацію, в яких випадках буде проставлено штамп апостиль і які вимоги пред'являються до документа, щоб проставити штамп. Також фахівцями буде проведена перевірка, чи правильно складені папери і надана інформація про вартість і терміни проставлення апостиля.
 
Мережа бюро перекладів «Україна» допоможе замовнику оформити штамп апостиль в м. Кропивницький (Кіровоград) на таких документах, як:
 • Документація органів охорони правопорядку;
 • Документація з нотаріальних контор (довіреності, довідки про сімейний стан, заяви на супровід дитини та інше);
 • Документація освітньої системи (атестаційні папери, довідки, дипломи тощо);
 • Рішення суддівських інстанцій;
 • Медичні бланки, які підтверджують стан здоров'я (лабораторні висновки лікаря, судово-медичні експертизи тощо).
Найбільш часто штамп апостиль необхідно проставити на папери стандартної державної форми: на виписку до атестата або сам атестат, на різноманітні свідоцтва органів реєстрації актів цивільного стану, на документи, що підтверджують відсутність або наявність судимостей, на додаток до диплому або сам диплом і на завірені у нотаріуса копії паспортів.
 
Постановою уряду України з січня 2003 року, були отримані дозволи на оформлення штампа такими міністерствами:
 • Освіти і науки – на паперах які видаються освітніми установами України, а саме на різні довідки, документи, що підтверджують закінчення різних навчальних закладів, і про присвоєння людині різних наукових ступенів;
 • Юстиції - на документації, яку видають структурні підрозділи юстиції, РАГС, судові інстанції і нотаріальні контори;
 • Закордонних справ - на всіх інших видах документації.
Форма отримання штампа, затверджена спільним розпорядженням вищевказаних міністерств. Звернувшись в нашу компанію за наданням послуги апостиль в м. Кропивницький (Кіровоград), замовник буде ознайомлений співробітниками з усіма нюансами в процедурі проставлення штампа. Співробітниками компанії, кожне конкретне замовлення ретельно вивчається, після чого, підбирається оптимальна процедура оформлення документів. Держави, що не входять до складу учасників Гаазької конвенції і на території яких не діє апостилізація, передбачають більш складну систему легалізації різних паперів, через представників консульства. Послуги з легалізації документів через консульства, також надаються нашою компанією.
 
Немає необхідності отримувати апостиль в цілому ряді документації. До такої документації можна віднести:
 • Оригінал документа з фотографією;
 • Дозвіл на зберігання вогнепальної зброї;
 • Свідоцтво про реєстрацію автотранспорту;
 • Посвідчення особи людини, або його трудову книжку і квиток військовозобов'язаного;
 • Нормативно-правові документи, матеріали особистого листування та інші папери.
Ще штамп апостиль забороняється проставляти на адміністративну документацію та документи, що мають безпосереднє відношення до бухгалтерських або митних операцій. Папери, отримані від закордонних дипломатичних організацій, теж не дозволяється апостилювати. Також, немає необхідності легалізувати українські документи для тих країн, з якими Україна оформила договір про правову допомогу в цивільних справах. Список таких країн можна також побачити на сторінці «Апостиль в Україні» даного сайту.
 
Найбільш детальну інформацію про процедуру консульської легалізації або проставлення штампа апостиль в м. Кропивницький, клієнти можуть отримати в ході консультації зі співробітниками компанії. Звернутися до нас за консультацією можна зателефонувавши по телефону, написавши листа на електронну пошту, по ЧАТу, «SKYPE» або відвідавши наш офіс.