МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль в Одесі

З цінами на проставлення штампу апостиль в Одесі на офіційні документи для подальшого використання закордоном, можна ознайомитись на сторінці «прайс-лист» даного сайту.
 
Студентська Одеса
Одеса пишається своїми академіями та університетами. Якість освіти, що здобувається у ВНЗ дуже і дуже висока. Попри те, що барви міста і захоплююче життя на узбережжі Чорного моря іноді відволікає студентів від необхідності сидіти за підручниками, випускники одеських навчальних закладів відрізняються високим рівнем підготовки. Для бажаючих продовжити освіту за кордоном, які отримали вищу освіту в Одесі, не складає труднощів поступити у будь-який іноземний університет.
 
При процедурі подання документів (дипломів, свідоцтв і атестатів) в приймальні комісії країн, що відносяться до переліку "Гаазької Конвенції", міжнародне законодавство вимагає завірити папери апостилем в Міністерстві Освіти. Наступним кроком виступає підтвердження перекладу документації нотаріально. Другий апостиль, який потрібен в окремих випадках, проставляється в Мінюсті України. Отримавши апостиль в Одесі на оригіналах документів, виданих Міністерством освіти і на нотаріальних перекладах, молоді люди вирушають отримувати додаткові знання в країнах "Гаазької Конвенції".
 
Одеса весільна
Забути Одесу неможливо, позабути одеситок - нереально. Туристи з далеких країн, приїжджі комерсанти й моряки, що заходять в порт, втрачають спокій від одного погляду корінних одеситок. Зустрівшись в цьому місті, розлучитися вже нелегко. Далекі відстані і мовний бар'єр не можуть стати перешкодою для справжнього кохання. І кожної осені шумлять двори, готуючись до нового весілля. Щире одеське весілля - це неповторне по красі, приголомшливе дійство. Підготовка до урочистості дуже важлива. До того ж, ні в якому разі не варто забувати про офіційну частину свята - реєстрацію браку, що проходить у відповідних міських органах.
 
Для укладення шлюбу між молодятами, вся документація іноземного громадянина повинна бути належним чином підготовлена, згідно вимог органів РАЦС, а саме:
 
1. Сформовано відповідний пакет документів, перелік якого можна уточнити у відділі реєстрації актів громадського стану по місцю одруження.
2. Проставлений штамп апостиль на свідоцтві про народження і на завіреній копії паспорта іноземного громадянина (може не знадобитися).
3. Документи повинні бути перекладені з іноземної на українську мову і завірені нотаріально разом з перекладами.
 
Втім, ця вимога обов'язкова й у тому випадку, якщо реєстрація браку відбуватиметься за кордоном. Тоді необхідно апостилювання оригіналів, переклад і нотаріальне завірення документів української сторони. Поставити апостиль в Одесі на потрібній міжнародним законодавством документації в указаний час без тяганини можна в ТОВ "Мережа бюро перекладів "Україна". Кваліфіковані фахівці займуться перекладом і підтвердженням апостилем необхідних паперів, а підготовка до весілля пройде без перешкод і затримок.
 
Комерційна Одеса
Портове місто притягує велику цікавість підприємців і бізнесменів, бо вести свої справи з іноземними компаньйонами, при нагоді швидкої відправки і отримання морським шляхом своїх товарів, дуже доцільно. Зарубіжних гостей, що приїжджають для укладення контрактів, хлібосольна Одеса зустрічає теплом і підкорює своєю красою. Гарний настрій - запорука успішного укладання договорів й угод, тому зустрічі партнерів проходять на вищому рівні, а усі ділові питання вирішуються з легкістю.
 
Задоволені закордонні представники великих і дрібних фірм від'їжджають, захоплюючи з собою підписані папери. Звичайно, для того, щоб пакет документів був прийнятий і схвалений обома сторонами, він має бути оформлений належним чином. Одним з основних умов правильного оформлення документів між іноземними партнерами є апостилювання і нотаріальний переклад відповідною мовою.
 
ТОВ "Мережа бюро перекладів "Україна" допоможе проставити апостиль в Одесі на установчих документах для укладення міжнародного підприємницького партнерства, а також надасть послуги нотаріального перекладу на відповідну мову.
 
Насолоджуйтеся життям в південному місті, а клопіт з оформлення Вашої документації ми візьмемо на себе!