МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Апостиль в Житомирі

Бюро надає послуги з проставлення штампу апостиль в Житомирі.
 
Крім проставлення штампа апостиль, в нашій мережі можна замовити нотаріальний переклад, витребування і нострифікацію документів, а також легалізацію документів через консульства іноземних держав.
 
Апостиль може бути проставлений на різні документи. Даний штамп проставляється у відповідному міністерстві і найбільш затребуваний на такі документи як:
 
- довідки про несудимість;
- документи про освіту;
- свідоцтва органів реєстрації актів цивільного стану.
 
Також, апостиль часто необхідно проставити на завірені у нотаріуса копії документів або на нотаріальні заяви - «аффідевіти».
 
З цінами і термінами на проставлення штампа апостиль в Житомирі, можна ознайомитися на сторінці «прайс-лист».
 
Довідка про місто Житомир.
Місто, по якому складена дана довідка, має багату історію, а тому є нескінченно привабливим для туристів, істориків та археологів. За давнину і велич його цінують і місцеві жителі, яких, згідно статистиці останнього перепису населення 2017 року, налічується 207 038 громадян. Місто розташоване в північно-західній частині України, і складається з двох великих районів (Богунський і Королівський). Носить статус адміністративного центру. Примітним фактом є те, що, незважаючи на стародавність українського міста, про його історію відомо досить багато - аж до року заснування перших поселень на його нинішній території.
 
Історія Житомира.
Згідно з історичними фактами, перше поселення з'явилося приблизно у 9-му столітті, в 884 році. За переказами, саме в цей час воїн відомих правителів того часу Діра та Аскольда на ім'я Житомир, став засновником міста. Існують й інші версії створення: наприклад, за назвою одного зі слов'янських племен житичів, або по гарному врожаю жита. За час своєї історії, місто побачило чимало воєн і міжусобиць: в 945 році тут розгорнулося велике повстання проти феодалів, а трохи пізніше, в 1240 році, почалася татаро-монгольська навала, внаслідок якої місто було зруйноване. У цьому ж році з'являється перша згадка Житомира в письмових джерелах (літописи ПВЛ і «Списку російських міст ...»). Далі історія розвивалася за таким сценарієм:
1. У 1362 році місто стало невід'ємною частиною Великого Литовського князівства, але вже через кілька років знову було зруйноване татарами. В 1444 році Житомир отримав Магдебурзьке право, а в 1467 році знову був спалений татарськими племенами дощенту. У 1569 році став частиною Польського королівства.
2. Період з 1569 до 1793 року. Незважаючи на зміцнення міста, в 1606 році воно знову стало здобиччю татар, а в 1648 році - сполученого війська Б. Хмельницького і татар. У 1651 році військо козацького ватажка розгромило польське військо Четвертинського, в результаті чого місто відійшло до складу Київського воєводства. 1765 рік свідчить про небувалий духовний розквіт, будуються храми й монастирі. У 1768 році жителі Житомира брали активну участь в Коліївщині.
3. Період з 1793 по 1917 роки. У 1793 році місто увійшло до складу Російської імперії, а в 1804 році завоювало статус одного з найбільших торгових центрів Волинської губернії. З 1808 року тут зводяться культурні і духовні установи: церкви, театри, політичні об'єднання (товариство декабристів), друковані видання. У 1899 році по місту почали ходити перші трамваї. Жителі міста брали участь в лютневій революції 1917 року.
4. Проміжок з 1918 до 1941 року. У лютому 1918 року Житомир був окупований військами супротивника. Тут же знаходилися перші керівні органи УНР, але аж до повстання 1919 року в місті працювали підпільні комуністичні організації. У 1920 році місто було звільнено від польських окупантів Радянськими військами. У 1947 році Житомир став обласним центром Житомирської області, а в 1939 році кількість населення вже складала близько 95000 чоловік.
5. Період ВВВ. У липні 1941 року, в Житомирі розташовувався південно-західний фронт, але в тому ж місяці того ж року місто було окуповане німецько-фашистськими загарбниками. Під час окупації, на території Житомира працювали підпільний обком і два міськкому, які в 1943 році об'єдналися в один загін. У тому ж, 1943 році, місто було повністю звільнено від загарбників військами Українського фронту. Звільнення святкується щороку 12 листопада. 
6. Сучасність. Сьогодні Житомир - це розвинене місто, де розташовано безліч експортно-імпортних підприємств, культурних та навчальних закладів, в яких навчається чимало іноземних студентів. У зв'язку з цим, штамп апостиль в Житомирі затребуваний як юридичними, так і фізичними особам.
 
Пам`ятки міста.
Одними з головних визначних пам'яток Житомира є церкви, монастирі та собори: Успенська церква, Преображенський собор, католицький храм, Тригірський чоловічий монастир та інші. Туристи, яких ваблять нові відкриття, знання та можливості зробити барвисті фотографії, можуть відвідати такі місця в місті:
1. Музей космонавтики. Такий музей туристи ніде в Україні більше не побачать - він унікальний, і відкритий в Житомирі як пам'ятник великому космонавту Сергію Корольову, дитинство, юність і наукові відкриття якого проходили в цьому місті.
2. Водонапірна вежа. Це свого роду «візитка» міста - вежа відкрилася ще в 1898 році, коли завершилася закладка першого водопроводу в Житомирі.
3. Замкова гора. Розташована під місцевою річкою Кам'янкою. На цьому місці майже 19 століть стояв величезний замок, оточений оборонними укріпленнями та валами. За легендою, саме тут дружинник Житомир заснував першу в місті споруду.
 
У Житомирі є ще чимало пам'яток, які буде цікаво відвідати дорослим та дітям: парк відпочинку, Плоский будинок, скеля «Голова Чацького». Тут можна по-новому подивитися на історію країни, та сповна відчути всю велич і красу стародавнього міста.
 
Замовити апостиль в Житомирі, можна дистанційно по скайпу або електронною поштою, перебуваючи в будь-якому місті, як на території України, так і за кордоном.