МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Бюро перекладів у Львові

Бюро перекладів у Львові надає широкий спектр послуг перекладу практично на всі мови світу. Наша команда працює швидко і не боїться труднощів: ми виконуємо роботу, не дивлячись на її обсяг і рівень складності. У нас працюють тільки професійні перекладачі з досвідом роботи в певній сфері: медицина, фінанси, юриспруденція та інше.
 
Якість - це наш наріжний камінь! В результаті клієнт отримує переклад, що відповідає області його застосування, над яким працював перекладач-носій мови.
 
Бюро перекладів у Львові використовує сучасні засоби автоматизації перекладу і різноманітні перекладацькі інструменти, щоб виконати замовлення найкращим чином. У процесі перекладу бере участь ціла команда фахівців: перекладач, редактор і менеджер, який контролює процес і здає замовлення відповідно до строків, зазначених замовником.
 
Наша компанія гарантує надійність виконання замовлення і повну конфіденційність. Зважаючи на масштаби нашої роботи, ми можемо дозволити собі невисоку вартість послуг. Проте, це жодним чином не знижує рівень якості нашої праці.
 
Послуги бюро перекладів у Львові:
Переклад. Ми виконуємо Ваш проект якісно і за конкурентоспроможною ціною.
Редагування. Переклади, виконані нашими лінгвістами, бездоганні.
Локалізація. Ми допоможемо Вашим проектам повністю відповідати інтересам і потребам одержувача інформації.
 
Додаткові послуги:
Засвідчення перекладів. Переклади можуть бути засвідченні печаткою бюро, печаткою нотаріуса або печаткою присяжного перекладача.
Витребування документів. Витребування для фізичних осіб документів органів РАЦС (свідоцтва про народження, смерть, шлюб або розірвання шлюбу), а також довідок про несудимість з різних країн.
Легалізація. Проставлення штампа апостиль і більш складна процедура легалізації документів в консульствах різних країн.
 
Тарифи бюро перекладів у Львові доступні на сторінці «прайс-лист».