МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Бюро перекладів у м. Кропивницький (Кіровоград)

Бюро перекладів у м. Кропивницький (Кіровоград) надає оптимально широкий вибір послуг і має в своєму штаті професійних перекладачів різних мов. Пріоритетним напрямком діяльності компанії є теми усних або письмових перекладів з печаткою бюро, яка засвідчує підпис перекладача або з нотаріальним засвідченням. Сучасні технології, професійні перекладачі та накопичений досвід, дозволяють проводити роботи різного рівня складності в оптимально короткий термін.
 
Перевагами компанії можна назвати декілька складових:
  •  неухильне дотримання конфіденційності;
  •  усний і письмовий переклад найвищого рівня;
  •  величезний вибір супутніх послуг - апостиль, легалізація, засвідчення перекладів;
  •  зручне місце розташування офісу компанії.
В нашій мережі, клієнти мають можливість замовити переклад понад шістдесяти мов, який відповідатиме міжнародним стандартам. Перекладачі компанії мають доступ до широкого спектру міжнародних технічних словників і різних міжнародних нормативних документів. Компанія надає послуги приватним замовникам, а також юридичним особам різних організаційно-правових форм, в т. ч. державних.
 
Переклад технічних документів є одним з напрямків діяльності нашої організації. Робота виконується кваліфікованими фахівцями в конкретній технічній галузі. Багато співробітників компанії мають вчені звання. На замовлення клієнта, працівники нашої компанії здійснюють пошук і переклад необхідного закордонного стандарту. Вибірка стандартів проводиться напряму у розробників або у офіційних осіб, що займаються поставками з подальшою реєстрацією на конкретного замовника. Переклад стандартів виконується також більш ніж на 60 мов. При роботі зі стандартами, з'являється необхідність, постійно перевіряти їх на оновлення, внесення правок, доповнень і змін. Дана робота має певного роду ускладнення, в умовах, якщо враховувати безліч фірм, що розробляють стандарти та специфіку їх роботи. Кваліфіковані співробітники нашого бюро на постійній основі здійснюють моніторинг змін стандартів. Наша компанія професійно здійснює пошук і переклад нормативних і технічних документів, а також гарантує актуальність запропонованих стандартів.
 
Необхідно відзначити, що бюро перекладів у м. Кропивницький (Кіровоград) здійснює переклад різних спеціалізованих текстів з області:
- Комп'ютерних ігор;
- Медицини;
- Програмного забезпечення;
- Юриспруденції;
- Машинобудування;
- Фінансів та інших областей.
 
Бюро перекладів у м. Кропивницький (Кіровоград) орієнтується в перспективі на довгострокове співробітництво з замовниками, тому для працівників компанії кожен замовник має велике значення і вимагає індивідуального підходу. Головне завдання співробітників компанії – робота найвищої якості, так як позитивні відгуки наших клієнтів є для нас найвищою нагородою.
 
Цінова політика нашого бюро залежить від складності і відповідно від витраченого часу на виконання замовлення. Приблизні ціни на всі послуги бюро, вказані в прайс-листі на даному сайті. Існують додаткові тарифи, наприклад, на терміновий переклад або на складну верстку. Також є система знижок, а постійні клієнти сплачують за фактом виконання замовлення.
 
У перелік послуг, що надаються компанією, можна додати ще багато складових:
 
- Верстка, розпізнавання тексту;
- Отримання довідки про несудимість;
- Оформлення повторного (дубліката) свідоцтва органів реєстрації актів цивільного стану;
- Оформлення візових документів;
- Легалізація документів та багато іншого.
 
Також, бюро в найкоротший термін підбере одного або кілька перекладачів конкретної тематиці, яка цікавить замовника. Звернувшись в бюро перекладів у м. Кропивницький (Кіровоград), Ви будете приємно здивовані якістю та швидкістю виконання замовлення. Якість перекладів та комфортне обслуговування для клієнтів, є пріоритетом для всіх співробітників бюро.