МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Довідка Міністерства освіти

Довідка Міністерства освіти і науки України може знадобитися в різних ситуаціях, як для фізичної особи, так і для юридичної. Формат і зміст довідки, також залежить від конкретної ситуації і побажання клієнта. Наша компанія витребує для своїх клієнтів довідку з міністерства освіти і науки (МОН) України різного формату, наприклад:
 
- Довідку про діючу систему оцінювання в Україні;
 
- Довідку про акредитацію ВНЗ в Україні;
 
- Довідку про підтвердження педагогічної освіти в Україні;
 
- А також, найнеобхіднішу довідку про підтвердження факту видачі атестата, свідоцтва або диплома і академічного права. Дану довідку, яка підтверджує факт видачі документа про освіту, часто вимагають при вступі до різних вищих навчальних закладів на території Німеччини, Польщі, Швейцарії або Австрії. 
 
Довідка видається на бланку Національного інфо-центру академічної мобільності державного підприємства «Інформаційно-іміджевий центр» МОН України. Даний документ в обов'язковому порядку має вихідний номер, дату видачі, печатку, підпис відповідальної особи і містить приблизно наступну інформацію:
 
Державне підприємство «Інформаційно-іміджевий центр» Міністерства освіти і науки України підтверджує факт видачі 29 травня 2016 року Київським навчально-виховним комплексом № 2 «Школа-ліцей» Київської міської ради атестата про повну загальну середню освіту КВ № 71513317 на ім'я Дячук Петра Олексійовича і печатку, проставлену на документі. На підставі даного документа Дячук Петро Олексійович має право на продовження навчання і здобуття вищої освіти на території України і за її межами.
Довідка видана для надання за місцем вимоги.
 
У деяких випадках, може знадобитися проставити штамп апостиль на довідку, перекласти її на іноземну мову і нотаріально завірити переклад. Наші співробітники також готові надати дані послуги, згідно з діючими тарифами, з якими можна ознайомитися на сторінці «прайс-лист» даного сайту. У разі необхідності, наше бюро організує пересилку оригіналу оформленої належним чином довідки з Міністерства освіти і науки України, в будь-який населений пункт України та за кордон.
 
Апостиль на довідки про освіту проставляє також міністерство освіти і науки, яке розташоване в столиці України, місті Київ.
 
Довідка:
Основна функція МОН - це реалізація державної політики в сфері освіти, науки, інновацій, технологій, а також здійснення контролю, за суб'єктами різних економічно-правових форм, які надають послуги в сфері освіти на території України. Діяльність МОН контролюється кабінетом міністрів України.