МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Довідка про несудимість в Білорусі

Клієнти нашого бюро можуть скористатися послугою оформлення довідки про несудимість в Білорусі. Замовити довідку можна завітавши до офісу нашого бюро або відправивши повідомлення на нашу електронну пошту.
 
spravka_o_nesudimosti_v_belarusi.png
 
Як можна побачити на прикладі, довідка про несудимість в Білорусі видається на звичайному аркуші формату А4, без використання спеціального бланка. У верхній частині довідки вказується білоруською і російською мовою, контакти інформаційного центру МВС РБ, що видав довідку. Нижче вказується дата видачі та номер, під яким зареєстрована довідка в інформаційному центрі, як вихідний документ. Потім викладено основний текст, в якому вказані дані громадянина з інформацією про відсутність судимості. Якщо у громадянина були правопорушення в Республіці Білорусь, в довідці вказується інформація щодо кримінального переслідування, судимостей і адміністративної відповідальності. У нижній частині довідки ставиться печатка відповідного інформаційного центру МВС РБ і підпис посадової особи.
 
Довідка про несудимість може знадобитися у випадку вступу до ВНЗ іноземної держави, реєстрації шлюбу з іноземцем або працевлаштування за кордоном. Коли довідка про несудимість в Білорусі необхідна для того, щоб оформити робочу візу, посвідку на проживання або громадянство, швидше за все, необхідно буде оформити подібні довідки з усіх країн, в яких раніше проживала людина, починаючи з повнолітнього віку. Для оформлення додаткових довідок з інших країн, також можна звернутися в нашу компанію.
 
Щоб замовити довідку про несудимість в Білорусі, необхідно звернутися за місцем реєстрації в інформаційний центр МВС Республіки Білорусь. Під зверненням мається на увазі подача заяви спеціального зразка, в якій вказується прізвище, ім'я, по батькові, дата і місце народження, громадянство і місце реєстрації. Якщо заявник раніше змінював прізвище або ім'я, в заяві необхідно вказати дану інформацію. При подачі заяви, громадянин має пред'явити документ, що посвідчує особу. Також можна звернутися до фахівця нашого бюро, який витребує довідку без особистої присутності клієнта. Оригінал довідки може бути виданий клієнту в одному з наших офісів, відправлений кур'єрською службою або рекомендованим листом.
 
Статистичні данні.
Згідно з рейтингом міжнародного центру тюремних досліджень за 2018 рік, Білорусь зайняла двадцять п'яте місце за кількістю засуджених на сто тисяч громадян. Відповідно до проведених досліджень, в Білорусі засуджено 343 людини на 100 тисяч населення. Дослідження проводилися серед 220 країн. Перші три місця в рейтингу зайняли такі країни як: США (655 засуджених на 100 тисяч населення), Сальвадор (597 засуджених на 100 тисяч населення) і Туркменістан (552 засуджених на 100 тисяч населення). Російська Федерація зайняла в рейтингу сімнадцяте місце, де показник становить 394 засуджених на 100 тисяч населення.
 
Рейтинг серед країн, які раніше входили до складу Радянського Союзу виглядає наступним чином:
1. Туркменістан - 552 засуджених на 100 тис.
2. Росія - 394 засуджених на 100 тис.
3. Білорусь - 343 засуджених на 100 тис.
4. Грузія - 268 засуджених на 100 тис.
5. Азербайджан - 235 засуджених на 100 тис.
6. Литва - 235 засуджених на 100 тис.
7. Молдова - 212 засуджених на 100 тис.
8. Естонія - 196 засуджених на 100 тис.
9. Латвія - 195 засуджених на 100 тис.
10. Казахстан - 186 засуджених на 100 тис.
11. Киргизія - 171 засуджених на 100 тис.
12. Вірменія - 162 засуджених на 100 тис.
13. Україна - 156 засуджених на 100 тис.
14. Узбекистан - 150 засуджених на 100 тис.
15. Таджикистан - 121 засуджених на 100 тис.
 
За бажанням клієнта, довідка про несудимість в Білорусі, може бути засвідчена формою «апостиль» для подальшого використання в країнах «Гаазької конвенції». Крім цього, клієнт може замовити переклад довідки на іноземну мову і легалізацію в консульстві необхідної країни на території Республіки Білорусь.