МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Довідка про несудимість в Казахстані

spravka_o_nesudimosti_v_kazahstane.pngДля тих, кому необхідна довідка про несудимість в Казахстані, ТОВ "Мережа бюро перекладів "Україна" пропонує скористатися послугою з оформлення даного документа. Наші фахівці витребують в органах МВС Республіки Казахстан довідку і надішлють її клієнту в будь-який населений пункт, як на території України, так і за кордоном.
 
Для того, щоб замовити довідку, потрібно виконати кілька простих дій:
 
· Надати в наш офіс відповідний документ (документи), на підставі якого буде оформлюватися довідка. Документ можна надіслати на електронну пошту або переслати кур'єрською службою, в залежності від ситуації клієнта;
· Сплатити 50% від вартості послуги;
· Почекати обумовлений термін;
· Ознайомитися з оформленою довідкою, яка надійде на електронну пошту клієнта;
· Сплатити другі 50% від вартості послуги;
· Отримати оригінал довідки будь-яким зручним способом.
 
Є кілька варіантів оформлення довідки про несудимість в Казахстані, відмінність яких полягає в наборі документів, що надається клієнтом при здійсненні замовлення. Набір документів може бути різним, залежно від національності клієнта і від країни, в якій він перебуває.
 
Наприклад, для громадян України, є кілька варіантів оформлення довідки.
 
Варіант № 1
Клієнт, перебуваючи в Україні, відвідує нотаріальну контору для оформлення довіреності на нашого фахівця (який буде витребувати довідку в Казахстані) і засвідчення ксерокопії паспорта. Оформлені документи пересилаються до нас в офіс на території України або відразу в офіс на території Казахстану. Наші фахівці перекладають нотаріальні документи з української на російську мову, засвідчують переклади у нотаріуса, щоб документи клієнта були придатні для подальшого витребування довідки на території Республіки Казахстан.
 
Варіант № 2
Клієнт, перебуваючи за кордоном, відвідує консульство для оформлення довіреності на нашого фахівця (який буде витребувати довідку в Казахстані) і засвідчення ксерокопії паспорта у нотаріуса при консульстві. Оформлені документи пересилаються до нас в офіс на території України або відразу в офіс на території Казахстану для подальшого оформлення та витребування довідки.
 
Варіант № 3
Клієнт тільки надсилає ксерокопію паспорта на нашу електронну пошту. Даний варіант оформлення довідки простіше, ніж варіант № 1 або № 2, але, як правило - дорожче.
 
Довідка про несудимість в Казахстані оформлюється без особистої присутності замовника на підставі вищевказаних документів та наданої інформації:
 
1) Чи змінювалося ім'я або прізвище клієнта. Якщо клієнт раніше змінював прізвище або ім'я, необхідно надати всі попередні імена та прізвища.
2) Мета отримання довідки.
 
Довідка про несудимість в Казахстані може знадобитися в різних ситуаціях, наприклад для:
 
· Отримання громадянства;
· Відновлення паспорта;
· Усиновлення, призначення опікунства, звернення до органів соціального забезпечення;
· Працевлаштування на роботу, як на території України, так і в інших країнах;
· Отримання візи;
· Пред'явлення в різні інстанції, в тому числі закордонні;
· Оформлення ліцензії на зброю;
· Участі у тендері і т.д.
 
Тривалість оформлення і доставки оригіналу довідки, залежить від обраного варіанту оформлення і способу доставки. На витребування і доставку довідки зазвичай потрібно кілька тижнів. Більш детальну інформацію про пересилання оригіналів, а також про варіанти оплати послуг, можна дізнатися на сторінці «оплата і доставка» даного сайту.
 
Довідка засвідчує, що її власник не був жодного разу засуджений, на даний момент не перебуває під слідством, а також не відбуває покарання в Республіці Казахстан. Термін дії довідки - до 90 діб, але є випадки, коли термін може бути продовжений до 120 діб, якщо чиновники за кордоном впевнені, що людина фізично не могла бути засудженою за минулий період на території Казахстану. Потрібно враховувати, що документ вступає в дію з моменту оформлення, а не з моменту отримання клієнтом. 

 
При необхідності, клієнт може замовити додаткові послуги в нашій мережі, наприклад:
 
- Апостиль на довідку про несудимість в Казахстані;
- Переклад довідки або інших документів на іноземну мову;
- Нотаріальне або фірмове засвідчення перекладів;
- Легалізацію документів через консульства різних країн;
- Витребування повторних документів органів ЗАГС на території Республіки Казахстан, а також інші послуги.