МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Довідка про несудимість в Молдові

В мережі бюро перекладів «Україна», клієнти можуть замовити довідку про несудимість в Молдові. За бажанням клієнта, довідка може бути:
  • засвідчена формою «апостиль» в Молдові;
  • перекладена на іноземну мову;
  • легалізована в консульстві необхідної країни на території Молдови.
 
 
Коли людина знаходиться в Молдові, замовити довідку про несудимість можна особисто, звернувшись безпосередньо до територіального відділу поліції (МВС). Якщо самостійно незручно звернутися до поліції, ми з радістю надамо послугу з оформлення довідки.
 
Особливістю довідки про несудимість в Молдові, є той факт, що в довідці не вказується прізвище, ім'я та по батькові особи, на ім'я якої вона видається. Коли довідка видається громадянину Молдови, в тексті документа вказується його ідентифікаційний номер, присвоєний в Молдові. Якщо довідка видається іноземному громадянину (нерезиденту), у якого відсутній молдавський ідентифікаційний номер, замість цього номера, будуть вказані дані закордонного паспорта. Довідка про несудимість в Молдові видана іноземцю, містить інформацію про те, що особа ідентифікована відповідно до наданого документа (серія і номер закордонного паспорта, коли був виданий), не фігурує в спеціальному криміналістичному регістрі Молдови. Громадянам Молдови, довідка видається молдавською (румунською) мовою. Іноземцям, довідка може бути видана, як молдавською (румунською), так і російською мовою. Також, в Молдові, процес засвідчення довідки формою «апостиль», відрізняється від процесу в Україні, Білорусі або Росії. Щоб засвідчити довідку апостилем, наша компанія сплачує державний платіж і завантажує скановану довідку на спеціальний сервіс Міністерства юстиції Молдови. В результаті, довідка засвідчується формою «апостиль», яку можна завантажити і роздрукувати, використовуючи сайт міністерства, а також спеціальний номер і секретний код. Номер і секретний код, який видає Мін'юст Молдови, наш співробітник передає клієнту на електронну пошту або при особистій зустрічі в офісі бюро. Щоб замовити довідку про несудимість в Молдові, або як цей документ деякі громадяни називають - «поліцейський сертифікат про гарну поведінку в Молдові», зв'яжіться з нашими операторами по телефону або електронній пошті.
 
Статистичні дані про злочинність в Молдові за 2017 рік:
Рівень злочинності в 2017 році знизився на 15,5% в порівнянні з попереднім роком. Згідно зі звітом Генпрокуратури Молдови, в 2017 році зареєстровано 33,9 тис. злочинів. Всього в даному році було засуджено 10,5 тис. осіб, що становить 29 обвинувальних вироків в день. У порівнянні з попереднім роком, кількість засуджених збільшилось на 4,1%. У більшості випадків, громадяни були засуджені за транспортні злочини - 31%, крадіжки - 14%, зберігання або розповсюдження наркотиків - 7%, хуліганство - 7%, розбій - 4% і т. д. Найбільша кількість злочинів зареєстровано у Кишиніві, де показник становить 136 злочинів на 10 тис. мешканців. Скорочення криміногенної ситуації, визначається активізацією співпраці з національними та міжнародними правоохоронними органами в процесі слідства, протидії та демонтажу злочинних груп, а також з впровадженням європейських і американських стандартів в розслідування злочинів. В індексі злочинності та безпеки в даному році, Молдова зайняла 64-е місце з 125 країн.
 
Якщо людина була засуджена, наша компанія не зможе посприяти в оформленні довідки про несудимість в Молдові.