МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Довідка про несудимість в Україні

Формат витягу про несудимість в Україні, що застосовується з 2022 року.
Формат довідки про несудимість в Україні, яка застосовувалася до 2022 року
 
Цікавить витребування витягу (довідки) про несудимість в Україні
 
Компанія "Мережа бюро перекладів "Україна" витребує довідку в органах МВС і при бажанні клієнта - надішле даний документ кур'єрською службою в будь-який населений пункт України або за кордон!
 
Для того, щоб замовити довідку про несудимість в Україні, клієнту необхідно надати в будь-який з наших офісів або відправити на E-mail нашої компанії:
 
- Копію паспорта (сторінки з інформацією) і ідентифікаційного коду людини, для якої оформляється довідка (в деяких випадках є можливість оформити довідку по свідоцтву про народження або закордонному паспорту).
 
- Інформацію чи змінювалось ім'я або прізвище у людини, для якої оформляється довідка. Якщо зміни були, необхідно повідомити всі попередні імена та прізвища.
 
- Інформацію з якою метою оформляється довідка, обравши один з 11-ти нижчезазначених пунктів:
 
1. Оформлення усиновлення, опікунства;
2. Оформлення документів в органи соціального забезпечення;
3. Оформлення візи для виїзду за кордон;
4. Надання в установи іноземних держав;
5. Оформлення на роботу;
6. Оформлення ліцензії на зброю, ліцензії на роботу з вибуховими речовинами;
7. Оформлення ліцензії на роботу з наркотичними засобами, психотропними засобами;
8. Для участі в тендері;
9. Оформлення громадянства;
10. Оформлення або відновлення паспорта;
11. Надання за місцем вимоги.
 
Для того, щоб замовити довідку про несудимість в Україні іноземному громадянину (нерезиденту у якого немає українських документів), крім вищевказаної інформації, необхідно також надати написання імені та прізвища українською мовою. Якщо у клієнта-іноземця немає написання імені та прізвища українською мовою, наша компанія здійснить переклад документа, що посвідчує особу іноземця для оформлення довідки.
 
Як замовити витяг (довідку) про несудимість в Україні - онлайн?
 
При здійсненні замовлення онлайн, необхідно вислати на нашу корпоративну електронну адресу вищевказану інформацію, оплатити мінімум 50% від вартості послуги, а також надати інформацію: де, коли і за допомогою якої кур'єрської служби клієнт бажає отримати довідку. Остаточний розрахунок за витребування документа проводиться після відправлення сканкопіі оформленої довідки на електронну адресу клієнта або післяплатою (накладною платою) при отриманні оригіналу. Більш детальну інформацію, щодо варіантів оплати за довідку і про її доставку, можна дізнатися відвідавши сторінку "оплата | доставка" даного сайту.
 
Вартість оформлення довідки залежить від того, як швидко необхідно її отримати. Термін оформлення даного документа становить від 1-го до 10-ти робочих днів. Обрати необхідний термін і відповідно вартість оформлення довідки про відсутність (наявність) судимості, можна на сторінці "прайс-лист" даного сайту чи проконсультувавшись з нашим оператором за допомогою сервісу SKYPE, ЧАТ або зателефонувавши по телефону.
 
Важливо!
Термін дії довідки на території України становить 30 днів.
Термін дії довідки для надання в різні інстанції за кордоном, становить 90 днів.
Слід враховувати, що термін дії довідки визначається від дати, якою датована довідка, а не з моменту отримання клієнтом даного документа.
 
Якщо довідка потрібна для пред'явлення за кордоном, клієнту як мінімум потрібен переклад довідки на мову країни в якій вона буде пред'являтися. Але, в переважній більшості випадків, одного перекладу буде недостатньо. Існують загальноприйняті міжнародні норми і правила по оформленню документів для їх подальшого використання за кордоном.
 
Наприклад:
Якщо країна в якій планується використовувати довідку підписала з Україною двосторонню угоду про правову допомогу в цивільних справах, в такому випадку довідку достатньо перевести на мову даної країни і засвідчити переклад нотаріально. Перелік країн, які підписали угоду, можна подивитися в таблиці № 2 на сторінці "Апостиль в Україні" даного сайту.
 
Якщо між країною, в якій планується використовувати довідку (витяг), і Україною, немає вищевказаної оформленої угоди, але країна є учасницею "Гаазької конвенції", в такому випадку необхідно на довідку проставити штамп апостиль в Міністерстві закордонних справ України, перевести на мову країни в якій планується її використовувати і засвідчити переклад нотаріально. Список країн-учасниць "Гаазької конвенції" можна подивитися в таблиці № 1 на сторінці "Апостиль в Україні" даного сайту.
 
Якщо між країною, в якій планується використовувати довідку, і Україною, немає оформленої угоди про правову допомогу в цивільних справах і така країна не є учасницею "Гаазької конвенції", в такому випадку необхідно оформити довідку шляхом більш складної процедури, яка має назву "консульська легалізація документів".
 
Але, найвірніший спосіб оформлення довідки для подальшого пред'явлення за кордоном - це дізнатися вимоги інстанції в яку планується надавати довідку, як саме необхідно її оформити.
 
Увага!
Якщо людина була засуджена - наша компанія не зможе допомогти з витребуванням довідки в якій буде відсутня інформація про наявність судимості!
 
Послуги з витребуванню довідок про несудимість в Україні або Росії, перекладу документів іноземними мовами, нотаріальному або фірмовому засвідченні перекладів, легалізації документів та їх пересиланні в інші регіони України або за кордон, а також інші послуги можна замовити в нашій мережі бюро перекладів "Україна" .