Бюро надає послуги з легалізації документів для Іспанії.
У більшості випадків документи оформляються за наступною схемою легалізації: апостиль на оригінал документа, переклад апостильованого документа на іспанську мову, нотаріальне завірення перекладу, і в завершенні - проставлення другого штампу апостиль на завірений переклад. Але, якщо документи необхідно підготувати для оформлення громадянства Іспанії, потрібна інша процедура легалізації, яка має назву: консульська легалізація документів для Іспанії. Також дану процедуру називають:
- Легалізація або завірення документів в Посольстві Іспанії;
- Засвідчення документів консулом Іспанії в Україні.
Незалежно від назви, дана схема легалізації буде наступною: на оригінал документа проставляється штамп апостиль, потім документ передається в консульський відділ при посольстві Іспанії в Україні, де здійснюється його переклад і завірення консулом.
Розмір консульського збору (мита) на послугу консульської легалізації для Іспанії, переглядається Посольством Іспанії на території України, кожен перший робочий день місяця. У зв'язку з чим, просимо запитувати актуальну ціну даної послуги у співробітників бюро по телефону або електронній пошті.
Нижче наводимо приклад документа, який пройшов процедуру консульської легалізації для Іспанії. Деяка інформація на прикладі була змінена з метою збереження в таємниці персональних даних клієнта.
Консульська легалізація для Іспанії на прикладі довідки про несудимість:
Довідка про країну Іспанія.
Іспанія - це країна, розташована в південно-західній Європі на Піренейському півострові на південь від Франції та Андорри і на схід від Португалії.
Люди і стиль життя.
Не всі іспанці є носіями мови (кастильська) «іспанська». Насправді в країні є чотири офіційні мови (кастильська, каталонська, баскська та галісійська), три неофіційних регіональні мови (астурійська, арагонська і аранська) і ще кілька діалектів (андалузький, валенсійський). Майже всі іспанці можуть говорити на кастильскому - іспанською мовою.
Володіння власним житлом дуже важливо для іспанців. Близько 80% громадян мають у власності нерухомість, з яких 66% квартири, що є найвищим показником в ЄС. Іспанія має третю нижчу ступінь переповненості в ЄС (після Нідерландів і Кіпру). У 2004 році Іспанія побудувала більше житла на душу населення, ніж будь-яка інша країна. 750 000 нових будинків були побудовані по всій країні, більше, ніж в Німеччині, Франції та Італії разом узяті!
Право і уряд.
Іспанія це одна з найбільш децентралізованих світових країн. Згідно зі статистикою ОЕСР, іспанські автономні співтовариства мають більш високу частку державних витрат, ніж німецькі землі штатів США. У липні 2005 року Іспанія стала третьою країною на Землі, яка легалізувала одностатеві шлюби після Нідерландів і Бельгії. У тому ж році країна також легалізувала повне спільне усиновлення одностатевих пар.
Приватне вживання і домашнє вирощування канабісу є законними на території країни. Іспанія була однією з перших європейських країн, яка заборонила куріння на всіх робочих місцях, а також барах і ресторанах (з 2006 року), наслідуючи приклад Ірландії і Норвегії. Вона є єдиною країною в ЄС, поряд з Португалією, де довічне ув'язнення було скасовано.
Країна славиться своїми визначними пам'ятками і цікавими місцями, отже, дуже активно розвивається туризм. Щорічно 58 мільйонів туристів відправляються в Іспанію (серед яких багато українців), що робить її четвертою по відвідуваності країною в світі. Іноземна туристична індустрія Іспанії коштує близько 40 мільярдів євро, або близько 5% від ВВП. З України досить багато людей виїхало до Іспанії на ПМЖ і на роботу. Існують цілі українські поселення, які підтримують рідні національні традиції. Деякі громадяни України, згодом, приймають громадянство Іспанії, у зв'язку з чим, послуга консульської легалізації для Іспанії затребувана в нашому бюро.
Культура і спадщина.
Країна традиційно є сильно релігійною країною (римський католицизм). Однак тільки 76% іспанців ідентифікують себе як католиків, і тільки близько 20% є християнами. Через міграцію з 2015 р. по 2017 р. населення збільшилось на 3% мусульман.
Іспанська культура справила великий вплив на сучасне мистецтво 1800-х років: такі художники, як Антоні Гауді, Пабло Пікассо, Жанна Миро або Сальвадор Далі стали відомі на весь світ.
Іспанія славиться своїми жвавими фестивалями, найвідомішими з яких є:
- Сан-Фермін у Памплоні;
- Томатина в Буньолі;
- Фальяс Валенсії;
- Мороз і Крістіан навколо Валенсії.
Історія.
Велика частина Іспанії перебувала під мусульманським пануванням з 711 року до середини 11 століття. Повністю півострів був відновлений християнськими державами до 1492 року.
Іспанська інквізиція, спрямована на перетворення нехристиян в християнський католицизм, почалася в 1478 році і діяла до 1834 року. За оцінками, інквізиція опрацювала близько 350 000 громадян, з яких, щонайменше, 10% були страчені (більшість з них були спалені заживо).
У період правління Філіпа II (1556-1598) і до 1640 року Іспанія управляла імперією, що складається з Іспанії, іспанських Нідерландів (велика частина нинішньої Бельгії та Північної Франції), Південної Італії, більшої частини Південної і Центральної Америки (включаючи Бразилію) близько половини нинішніх США, Філіппін (названих на честь Філіпа II), а також різних невеликих колоній в Азії і Африці (Макао, Малакка, Гоа, Даман, Діу ...).
Іспанські колонії в Північній і Південній Америці (за винятком Куби і Пуерто-Ріко, програвши США в 1898 році) стали незалежними між 1809 і 1825 роками, головним чином через окупацію Наполеоном Іспанії між 1808 і 1814 роками.
Іспанія не брала участь ні в Першій, ні в Другій світовій війні.
Під час режиму Франко (1936-1975) Іспанія не відрізнялася від фундаменталістських ісламських країн по відношенню до жінок. Цивільний кодекс країни свідчив, що жінці необхідно мати дозвіл чоловіка на проведення будь-якої діяльності за межами будинку. Жінкам було заборонено працювати, відкривати банківський рахунок, починати бізнес, купувати або продавати товари або ініціювати судові розгляди. До 1960-х років не було юридичного звернення проти чоловіка, який погано поводився з дружиною.
Небагато країн змінилися так швидко і ефектно, як Іспанія з 1970-х років. Країна була тоді однією з найбідніших і відсталих країн в Європі. З тих пір вона підвищила свій ВВП на душу населення до рівня Італії і стала однією з найбільш соціально ліберальних і прогресивних держав у світі. Становище жінок значно покращилося, як це було запропоновано Глобальною доповіддю про ґендерний розрив 2012 року, в якому Іспанія займає 26-е місце по всьому світу, відразу за Австралією, США і Канадою.
Замовити консульську легалізацію для Іспанії в Україні, можна дистанційно, перебуваючи в будь-якому місті України, Іспанії або іншій країні.