МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Консульська легалізація для Італії

Існує декілька варіантів легалізації документів для подальшого використання в Італії. Наприклад, при спрощеній процедурі легалізації, документи оформляються за наступними варіантами:
 
Варіант № 1
 
Апостиль на документ у відповідному міністерстві + переклад на італійську мову акредитованим перекладачем при Посольстві Італії.
 
Варіант № 2
 
Апостиль на документ у відповідному міністерстві + переклад на італійську мову + нотаріальне завірення перекладу + другий апостиль у Мінюсті на завірений переклад.
 
Але, якщо документи оформляються для прийняття громадянства Італії, необхідна більш складна процедура, яка має назву - консульська легалізація для Італії або легалізація в Посольстві Італії.
 
Ціна послуги залежить від типу документа, який підлягає консульській легалізації для Італії, а також від курсу євро, так як на останньому етапі реалізації процедури, співробітник бюро сплачує в Посольстві Італії відповідний консульський збір в євро. У зв'язку з цим, просимо запитувати актуальну ціну у співробітників бюро, за допомогою електронної пошти або телефону.
 
Отже, якщо необхідна саме консульська легалізація, документи оформляються в наступній послідовності:
 
- Завірення оригінала документа у відповідному міністерстві. У яке саме міністерство буде поданий документ на завірення, залежить від типу документа, що підлягає легалізації.
- Переклад документа на італійську мову акредитованим перекладачем в Посольстві Італії в Україні.
- Завірення документа (перекладу) в консульському відділі Посольства Італії в Україні.
 
Нижче наводяться приклади документів, які пройшли процедуру консульської легалізації для Італії. Деякі дані на прикладах були приховані або змінені, з метою збереження персональних даних.
 
Консульська легалізація для Італії, свідоцтва про шлюб:
 
  
  
 
Консульська легалізація для Італії, довідки про несудимість:
 
  
  

Довідка про державу Італія.

Італія розташована на півострові у Південній Європі і на двох найбільших островах Середземного моря, Сицилії та Сардинії. Дана держава поділяє свій північний альпійський кордон з Францією, Швейцарією, Австрією і Словенією. Поруч з кордоном Італії, розташована карликова держава - Монако, яку асоціюють з Францією. Загальна площа сущі країни становить 301 328 кілометрів квадратних. Для більшої частини півострова вона становить близько 1130 кілометрів в довжину і 160 км. в ширину. У найширшій точці на півночі вона становить 480 кілометрів завширшки, а в найвужчому місці в центрі - 112 кілометрів. Географічно вона переважно гірська, з вузькими прибережними рівнинами. В цілому, Італія має середземноморський клімат. Він в основному м'який на узбережжі, стаючи холодніше всередині країни в горах. Влітку може бути дуже жарко, а взимку дуже холодно на півночі.

Італія має багату і барвисту історію. Вона була домом для багатьох європейських культур, таких як етруски і римляни, а пізніше стала батьківщиною руху епохи Відродження, який розпочався в Тоскані і поширився по всій Європі. Столиця Італії - Рим, є центром західної цивілізації, а Ватикан - є центром католицьких церков. Воюючі фракції середньовіччя, нарешті, поступилися місцем націоналістичному руху у XIX столітті, а Італія стала об'єднуватися на початку століття.

Сьогодні Італія демократична і дуже розвинена держава, дванадцята за показником ВВП, двадцять перша за величиною по індексу якості життя і двадцять шоста за індексом розвитку людського потенціалу у світі. Вона є однією з засновників Європейського союзу (підписала Римський договір 1957 року), а також входить до складу «Великої Вісімки», Ради Європи, Західноєвропейського союзу і Центральноєвропейської ініціативи. З першого січня 2007 країна стала непостійним членом Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй. В Італії проживає приблизно шістдесяти мільйонів громадян. Кількість населення в Італії, становить понад 60 млн. громадян. Країна шоста по щільності населення у Європі і двадцять третя у світі.

Італія розділена на двадцять регіонів. 5-ть з них: Сардинія, Сицилія, Трентіно-Альто-Адідже, Долина Аоста і Фріулі-Венеція-Джулія, мають особливий статус і більший ступінь незалежності. Регіони поділяються на 110 провінцій і сильно розрізняються за розмірами, а провінції в сою чергу діляться на комуни, яких 8100.

Згідно з даними Євросоюзу, в Італії проживає більше українців, ніж в будь-якій іншій країні Європейського Союзу. Майже 80 відсотків з них - жінки, які легко знайшли роботу тут протягом останніх двох десятиліть, часто піклуючись про старіюче населення Італії. У багатьох випадках вони в'їжджають по туристичній візі, а потім затримуються, знаходячи живі робочі місця через контакти з вуст в уста. Багато українців з часом приймають громадянство Італії, у зв'язку з чим, послуга консульської легалізації для Італії затребувана в нашому бюро.

52,9% українців проживають у північній Італії, зокрема в Ломбардії (47 759 осіб або 21,3%) і в Емілії-Романья (31 000 або 13,8%). Однак у центральній і південній Італії також дуже значні поселення: 24 608 українців живуть в Лаціо (11%) і 41 511 в Кампанії (18,5%). Міста з найбільшою концентрацією громадян України: Неаполь (Кампанія), Мілан (Ломбардія), Рим (Лаціо), Брешія (Ломбардія) і Салерно (Кампанія). Таким чином, географічний розподіл українського поселення є третьою особливістю цього міграційного потоку, оскільки він сильно зосереджений у відповідних регіонах і у деяких містах, розташованих на протилежних кінцях країни, Ломбардії на півночі і Кампанії на півдні.

Країна зробила неоціненний внесок у культуру Європи і всього світу. Такі письменники як: Данте, Петрарч і Боккаччо, художники, такі як Джотто, Леонардо да Вінчі, Караваджо і Мікеланджело, і такі композитори, як Монтеверді, Вівальді, Россіні, Верді та Пуччіні, справили величезний і тривалий вплив на розвиток західної цивілізації. Сучасні італійські художники, письменники, режисери, архітектори, композитори і дизайнери продовжують вносити значний вклад в західну культуру.

Туризм це один з найбільших учасників італійської економіки. Більше 40 млн. туристів в рік стікаються в країну в основному бажаючи, познайомиться з мистецтвом, кулінарією, історією, модою і культурою. Так само Італія приваблює своєю прекрасною береговою лінією, пляжами, горами і безцінними стародавніми пам'ятками. У Італії налічується 24 національних парки і безліч об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Італія має довгу спортивну історію і була надзвичайно успішною на міжнародному рівні у різних видах спорту. В олімпійській історії, Італія, фінішувала у першій п'ятірці медалей: одинадцять разів на літніх Олімпійських іграх і три рази на зимових Олімпійських іграх.

Футбол - найпопулярніший вид спорту в Італії, а збірна Італії з футболу («Azzurri») в даний час є другою за популярністю футбольною командою в світі після Бразилії, яка виграла чотири титули чемпіона світу ФІФА.

Велоспорт також є надзвичайно популярним видом спорту в країні. Італійці виграли більше чемпіонатів світу з велоспорту, ніж будь-яка інша країна, крім Бельгії. Giro d'Italia - всесвітньо відома велосипедна гонка на далекі відстані, що проводиться кожного травня, і являє собою один з трьох Гранд Турів разом з Тур де Франс і Vuelta España, кожен з яких триває приблизно три тижні.

Італія є однією з основних баскетбольних країн Європи, а національна збірна виграла срібну медаль на Олімпійських іграх в Пекіні в 2004 році.

Національна збірна Італії з волейболу домінувала на міжнародних змаганнях у 1990-х і на початок 2000-х років. Збірна здобула перемогу на чотирьох чемпіонатах світу, шістьох чемпіонатах Європи та отримали вісім титулів Всесвітньої ліги. Національна збірна Італії виграла Чемпіонат Європи з волейболу серед жінок 2007 року та здобула золоту медаль чемпіонату світу серед жінок FIVB 2007 року.

Італійці також успішні і в зимових видах спорту, двічі здобули олімпійську медаль (золоту) за бігові лижі і санний спорт. У гірськолижному спорті вони виграли чотири титули Кубка світу.

Крім самої послуги консульської легалізації для Італії, при необхідності, в нашому бюро можна замовити витребування довідки про несудимість або свідоцтв про народження, укладення та розірвання шлюбу, смерті, а також різні витяги органів реєстрації актів цивільного стану.