МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Консульська легалізація для Китаю

Послуга консульської легалізації документів від нашого бюро - це якість, оперативність і доступна ціна.
 
На даній сторінці пропонуємо розглянути консульську легалізацію документів саме для Китаю (надалі - консульська легалізація для Китаю). Якщо документи необхідно підготувати в Україні для подачі на території Китаю в таких спеціальних адміністративних районах як: Гонконг або Макао, як правило, досить проставити апостиль на документ і зробити його нотаріальний переклад на англійську або на китайську мову. Але, якщо документи подаються в інших адміністративних районах Китаю, буде потрібно легалізація документів через Посольство Китаю у Києві. Однозначно дати відповідь на питання, як саме потрібно оформити документи, можуть тільки співробітники установи на території Китаю, для якої оформляються документи.
 
Алгоритм консульської легалізації для Китаю (КНР), незначно змінюється, в залежності від самого документа, який необхідно легалізувати. Найчастіше, консульська легалізація потрібна для таких документів як: довідки про несудимість, дипломи, атестати, документи органів РАЦС та інші.
 
До уваги клієнтів, пропонуємо розглянути консульську легалізацію для КНР (Китаю), на прикладі довідки про несудимість.
 
1. Довідка про несудимість, оформляється в будь-якому регіональному підрозділі департаменту інформаційних технологій МВС на території України. У довідці має бути вказано, що вона видана: для надання в установи іноземних держав. У випадку, коли довідка легалізується для прийняття громадянства КНР, в довідці також може бути вказана мета видачі: для оформлення громадянства.
Фотокопії були відредаговані з метою збереження в таємниці персональних даних.
 
 
2. На звороті довідки проставляється штамп і печатка консульської служби МЗС України.
 
 
3. Здійснюється переклад довідки на англійську або китайську мову. Переклад на англійську мову дешевше за ціною, ніж переклад на китайську мову.
4. Переклад, а саме підпис перекладача, засвідчується в нотаріальній конторі.
5. Мін'юст ставить штамп і печатку на переклад, засвідчуючи підпис і печатку нотаріуса.
6. Консульська служба МЗС ставить штамп і печатку на переклад.
7. На останньому етапі, зшитий документ засвідчується в консульському підрозділі Посольства Китаю у Києві. Саме цей, кінцевий етап, і дав назву всій процедурі - "консульська легалізація для Китаю".
 
Цікаві факти про Китайську Народну Республіку.
- У КНР великі проблеми з пробками на дорогах. Найбільші пробки в Пекіні, де витрати для бюджету і населення на газ і бензин, а також на усунення проблем з екологією, складають близько 60 мільярдів юанів на рік.
- У піднебесній дуже серйозні проблеми зі смогом і забрудненням повітря. Вчені підрахували, що день проведений на вулиці в Пекіні, завдає здоров'ю не менш серйозну шкоду, ніж викурена пачка сигарет. Даною проблемою Китай ділиться з рештою світу, та забруднене повітря досягає навіть міста Вашингтон в Америці. Влада Китаю бореться з цією проблемою, встановлюючи в містах повітроочисні вежі.
- На вулицях китайських міст, муніципальна влада, проклала спеціальні смуги по аналогії з велосипедними доріжками, що призначені для людей, які не випускають з рук смартфони захоплюючись серфінгом в Інтернеті.
- У 2008 році, КНР стала першою державою, яка визнала Інтернет – залежність, психічним розладом. У зв'язку з чим, були створені спеціальні установи (табори) для лікування Інтернет - залежних громадян.
- У Китаї 60 міст з населенням більше 1-го мільйона мешканців. Три найбільш густонаселених міста - це Шанхай з населенням понад 22 млн. мешканців, Пекін з населенням понад 19 млн. мешканців і Чунцин з населенням понад 15 млн. мешканців.
- У Китаї 1 часовий пояс, хоча територія країни займаємо 9 597 000 км.
- У Китаї не люблять цифру - 4. Справа в тому, що цифра 4 в китайській мові співзвучна зі словом - смерть. У зв'язку з чим, в нумерації поверхів не вказується 4-й номер, а також пропускається квартира під номером - 4. В деяких будинках пропускаються всі номери поверхів і квартир з цифрою - 4. Найдешевші номери телефонів - це номера в яких присутні четвірки.
- Колір жалоби у Китаї - білий, а не чорний як в більшості країн. Похорон у Китаї проходить без скорботи, а іноді і весело. Колір щастя у Китаї - червоний.
 
Актуальну ціну на переклад або засвідчення документів формою «апостиль», можна переглянути на сторінці «прайс - лист» даного сайту. Актуальну ціну на послугу консульської легалізації для Китаю (КНР), необхідно уточнювати у наших фахівців по телефону, електронній пошті або скайпу.