МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Консульська легалізація для ОАЕ

У пошуку інформації, як легалізувати документи для використання в Об'єднаних Арабських Еміратах? Все не так складно, як відразу може здатися!
 
Є два варіанти вирішення питання:
1. Самостійно відвідати міністерства для проставлення штампів, здійснити переклад документів на арабську (або англійську) мову, і в завершенні, подати документи на засвідчення в Посольство ОАЕ у Києві.
2. Звернутися в нашу компанію, і отримати легалізовані документи для ОАЕ у нас в офісі, поштою або кур'єром.
 
Процедура консульської легалізації документів для Об'єднаних Арабських Еміратів (надалі - консульська легалізація для ОАЕ), приблизно завжди однакова і незначною мірою змінюється в залежності від самого документа, який підлягає легалізації.
 
Якщо необхідна консульська легалізація для ОАЕ: атестата, свідоцтва, диплома або іншого документа про освіту, процедура буде полягати в наступному (на прикладі диплома):
 
1. Диплом засвідчується у нотаріуса.
2. Засвідчений диплом (надалі - диплом), передається в міністерство юстиції для підтвердження підпису нотаріуса.
3. Диплом передається в міністерство закордонних справ для підтвердження підпису співробітника міністерства юстиції.
4. Диплом перекладається разом з усіма печатками та штампами на англійську або арабську мову. На яку саме мову буде здійснюватися переклад - необхідно вирішити клієнту. Вартість перекладу на англійську нижче, ніж вартість перекладу на арабську мову. Найчастіше, клієнти замовляють переклад на англійську мову. Кращий спосіб визначиться з цільовою мовою - це уточнити у приймаючої сторони в ОАЕ, на яку мову необхідно зробити переклад.
5. Переклад засвідчується у нотаріуса.
6. Диплом із засвідченим перекладом, передається в міністерство юстиції для підтвердження підпису нотаріуса, який засвідчив переклад.
7. Диплом із засвідченим перекладом, передається в міністерство закордонних справ для підтвердження підпису співробітника міністерства юстиції, який засвідчив підпис нотаріуса.
8. На завершення, весь зшитий документ зі штампами, печатками і перекладом, передається на засвідчення в Посольство Об'єднаних Арабських Еміратів у Києві. У Посольстві, консульський відділ засвідчує зшитий документ. Саме заключний етап легалізації документа, дав назву процедурі - консульська легалізації для АОЕ.
 
     
 
    
 
Деякі дані на фотокопіях були змінені, з метою збереження в таємниці персональних даних клієнта.
 
Цікаві факти про Об'єднані Арабські Емірати:
 
У 60-х роках 20-го століття, в Еміратах було виявлено велику кількість нафтових родовищ. З тих пір, міста Еміратів почали перетворюватися з пустель в залізобетонні мегаполіси.
 
У 1971 році, еміри міст: Абу-Дабі, Дубай, Фуджейра, Рас-аль-Хайма, Аджаму, Шарджа і Умм-аль-Кувейн оголосили про створення нової держави - Об'єднані Арабські Емірати. Зараз, АОЕ це одне з найбагатших держав у світі, де налічується близько 59000 доларових мільйонерів.
 
Населення держави складає близько 9 млн., з яких громадяни АОЕ близько 1 млн., а всі інші - трудові мігранти.
 
В ОАЕ дуже добра соціальна підтримка. Наприклад, за народження дитини, держава виділяє сім'ї 50000 доларів. На весілля, виділяється 20000 доларів і житло. Зарплата у держслужбовця починається від 5000 дол. на місяць, а при виході на пенсію може досягати 150000 дол. на місяць. В країні немає фіксованого пенсійного віку, тому отримати статус пенсіонера можна маючи 25 років трудового стажу. Медичне обслуговування та навчання в ОАЕ оплачується державою. Для тих, хто закінчив школу на відмінно, держава надає можливість навчання в будь-якому університеті світу, оплачуючи всі витрати на навчання і проживання за кордоном. Звичайно, всі перераховані привілеї доступні тільки громадянам, які мають паспорт ОАЕ.
 
У цій мусульманській країні, багато заборон. Наприклад, не можна вживати алкоголь, фотографувати державні будівлі, кидати сміття на вулиці, їздити автостопом, використовувати соціальні мережі і багато іншого. У країні застосовується смертна кара. За поширення наркотиків передбачено покарання у вигляді позбавлення волі, терміном на 10 років. За порушення правил дорожнього руху, передбачено штраф 800 дол. Разом з тим, в ОАЕ практично немає злочинності, і автомобілі на вулицях залишають відкритими.
 
В якості подарунка під час пропозиції руки і серця, чоловік зобов'язаний подарувати нареченій 5 кілограмів золота. За позашлюбні зв'язки, можна отримати штраф або тюремний термін. Багатоженство дозволено, але оскільки це дорого для чоловіка, такий вид шлюбу поступово відживає.
 
У транспорті жінки і чоловіки їздять окремо. У них різні вагони в метро, ​​секції в автобусах і навіть таксі. У метро немає машиніста, воно керується автоматично. У найближчі роки, на вулицях будуть їздити безпілотні таксі.
 
Ціна на консульську легалізацію для ОАЕ змінюється в залежності від курсу долара. У зв'язку з цим, просимо запитувати актуальну ціну у наших фахівців по телефону, чату або електронній пошті.