МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Консульська легалізація документів

Консульська легалізація документів в Україні - це послуга, якою скористалися більш ніж 1000 наших клієнтів!
 
Чому звертаються саме до нас?
 
1. ТОВ «Мережа бюро перекладів «Україна» - це офіційно зареєстрована компанія, яка легально працює на ринку послуг з перекладу мов і легалізації документів.
2. Нам можна довірити оригінали документів.
3. У нас працюють тільки професійні перекладачі іноземних мов з тривалим досвідом роботи.
4. Пропонуємо конкурентні і прийнятні ціни, знижки для постійних клієнтів та на замовлення великих обсягів. Можливість частинами оплачувати замовлення по мірі виконання, а також провести остаточний розрахунок накладною платою при отриманні оформлених документів.
5. Наші послуги доступні для клієнтів в будь-якому регіоні України та за кордоном.
 
Що таке консульська легалізація в Україні?
 
Суть легалізації документів - це надання документам юридичної сили для подальшого використання їх за кордоном. Поширеною помилкою є думка про те, що легалізація документів проводиться по факту прибуття за кордон. Насправді, документи підлягають легалізації тільки в країні видачі, тобто українські документи підлягають легалізації тільки в Україні, російські підлягають легалізації тільки в Росії, білоруські тільки в Білорусії і т.д.
 
Консульська легалізація документів в Україні - потрібна в тому випадку, коли країна для якої оформлюються документи не входить в такі списки:
 
1. Список країн, які підписали «Гаазьку конвенцію».
2. Список країн, які підписали з Україною двосторонню угоду про правову допомогу в цивільних справах.
Докладні списки з назвами країн можна переглянути в таблиці № 1 і в таблиці № 2 на сторінці «апостиль в Україні» даного сайту.
 
Якщо країна підписала «Гаазьку конвенцію», документи можна оформляти шляхом спрощеного способу легалізації, а саме: засвідчення штампом апостиль, переклад на певну іноземну мову і нотаріальне засвідчення перекладу.
Якщо країна підписала з Україною двосторонню угоду про правову допомогу в цивільних справах, в такому випадку, в легалізації документів немає необхідності. Достатньо перекласти документи на певну іноземну мову і засвідчити переклад у нотаріуса.
Якщо країна, для якої оформляються документи не входить в вищевказані списки - необхідно проводити процедуру консульської легалізації документів в Україні.
Даний принцип оформлення документів діє на підставі міжнародної законодавчої бази, хоча в нашій практиці зустрічалися винятки з правил. Тому, перед оформленням документів, уточнюйте в організації, до якої плануєте подавати документи - яким саме способом необхідно їх оформлювати.
 
Спосіб оформлення консульської легалізації, того чи іншого документа в Україні, змінюється в залежності від типу самого документа, і від країни в якій його планується використовувати. Нижче, до уваги клієнтів, пропонується кілька прикладів легалізації. У прикладах, наведені назви установ в необхідній послідовності, в яких повинні пройти перевірку документи. В даних установах документи перевіряють на справжність, після чого засвідчують, а також перекладають на певну іноземну мову.
 
Приклад легалізації документа органу РАЦС для деяких країн (найпопулярніший спосіб):
1. Міністерство юстиції України;
2. Міністерство закордонних справ України;
3. Переклад перекладачем при консульстві необхідної країни і засвідчення;
 
Приклад легалізації довідки про несудимість для деяких країн:
1. Міністерство закордонних справ України;
2. Переклад на іноземну мову із засвідченням у нотаріуса;
3. Міністерство юстиції України;
4. МЗС України (повторно);
5. Консульство необхідної країни.
 
Приклад більш складної легалізації документа органу РАЦС для деяких країн, так звана "подвійна легалізація":
1. Міністерство юстиції України;
2. Міністерство закордонних справ України;
3. Переклад на іноземну мову із засвідченням у нотаріуса;
4. Мінюст України (повторно);
5. МЗС України (повторно);
6. Консульство певної країни.
 
У процедурі легалізації багато різних нюансів і розібратися самому дуже складно. Тому, пропонуємо скористатися безкоштовною консультацією, зателефонувавши нашим операторам по телефону або за допомогою Інтернет - додатка "skype".
 
Увага!
Консульська легалізація в Україні, третіми особами здійснюється тільки за наявності нотаріального доручення. Тому, якщо клієнт бажає скористатися нашими послугами, потрібно оформити довіреність у нотаріуса. У випадку, коли клієнт знаходиться за кордоном і у нього немає можливості відвідати нотаріуса в Україні, необхідно звернутися до українського консульства на території країни перебування. У консульстві України можна оформити необхідну довіреність одразу на українській мові.
 
Якщо клієнт вирішив скористатися нашими послугами, але йому незручно відвідати наш офіс, пропонуємо здійснити замовлення "онлайн".
 
Як здійснити замовлення консульської легалізації документів в Україні "онлайн"?
 
1. Клієнт зв'язується з нашим оператором і повідомляє - які документи і для якої держави їх необхідно легалізувати.
2. Наш оператор повідомляє клієнту вірний спосіб проведення легалізації і її вартість.
3. Якщо клієнт приймає рішення скористатися послугою легалізації, оформлюється нотаріальна довіреність на співробітника компанії "Мережа бюро перекладів "Україна". Шаблон довіреності, з даними нашого фахівця відповідального за легалізацію документів, наш оператор пересилає на електронну пошту клієнта або нотаріуса. Після оформлення, клієнт пересилає нотаріальну довіреність в офіс нашої компанії будь-яким зручним для себе способом.
4. В залежності від способу легалізації, визначається розмір авансового платежу. Розмір платежу зазвичай складає 50% від загальної вартості замовлення. Клієнт оплачує необхідну суму і замовлення приймається в роботу.
5. Наші фахівці оформляють документи і відправляють скановані копії клієнту на ознайомлення.
6. Після ознайомлення, клієнт оплачує другу частину від загальної вартості і наш оператор відправляє оригінали документів на вказану адресу клієнта. Другу частину від загальної вартості, також можна оплатити при отриманні оригіналів накладною платою. Таким способом оплати можна скористатися, якщо документи пересилаються за допомогою кур'єрської служби "нова пошта" по території України.
 
З варіантами оплати послуг і доставки документів, можна ознайомитися на сторінці "оплата | доставка" даного сайту.