МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Оплата | Доставка

Клієнт може запропонувати будь-який зручний для себе спосіб оплати, в т.ч. з-за кордону.
 
Це можуть бути різні способи:
 
1. На банківську карту за допомогою інтернет-банкінгу або банкомату;
2. За допомогою різних систем міжнародних грошових переказів, наприклад: "Anelik", "MoneyGram International", "PrivatMoney", "Western Union", "Золота корона" та інших;
3. За допомогою міжнародної системи розрахунків «WebMoney»;
4. Готівкою на розрахунковий рахунок бюро, а також інші способи.
 
Для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, є можливість провести безготівкову оплату на розрахунковий рахунок бюро з виставленням рахунків та актів.
 
Порядок розрахунку також може бути різним і залежить від послуги, якою клієнт бажає скористатися.
 
Наприклад, клієнт, фізична - особа, замовляє довідку про несудимість в Україні, переклад даного документа на англійську мову та нотаріальне засвідчення. При цьому, клієнт бажає здійснити оплату за безготівковим розрахунком, так як він знаходиться в населеному пункті, де немає представництва нашого бюро. У даному випадку, порядок розрахунку і реалізація замовлення може проводитися таким чином:
 
Клієнт відправляє на електронну пошту бюро, вихідні дані для оформлення довідки про несудимість в Україні та оплачує 50% від вартості замовлення. Оператор бюро, який супроводжує замовлення клієнта, організовує оформлення потрібної довідки, передає її на переклад англійською та засвідчує у нотаріуса (згідно замовлення). Після чого, відправляє сканований оформлений документ на ознайомлення клієнту. Клієнт переглядає сканований документ і якщо до оформлення немає зауважень, оплачує решту 50%. Після отримання оплати, співробітник бюро відправляє оригінал оформленого документа клієнту, попередньо обговоривши з ним спосіб пересилання. Також, решта 50% можуть бути оплачені при отриманні документів через кур'єрську службу "Нова пошта".
 
Доставка перекладів в т.ч. засвідчених, повторних документів органу РАЦС, довідок та інших документів, здійснюється по території України за допомогою кур'єрських служб: "Нова пошта" та "Express mail".
 
Доставка документів за кордон, здійснюється кур'єрськими службами: "FedEx", "Aramex", "City Express", "PONY EXPRESS" або рекомендованим листом за допомогою українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта".