МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Переклад контенту і мовна локалізація сайту

Переклад контенту і мовна локалізація сайту стає все більш затребуваною послугою серед власників веб-ресурсів, а особливо, якщо мова йде про компанії, які працюють з міжнародними партнерами, або хочуть налагодити співпрацю з ними. Тому переклад контенту і мовна локалізація стали необхідною умовою для просування сайтів в глобальній мережі, так як на сьогоднішній день левова частка товарів і послуг продається саме через Інтернет.
 
ТОВ «Мережа бюро перекладів «Україна» пропонує до Ваших послуг повний спектр робіт по перекладу контенту і мовної локалізації сайтів. Залежно від поставлених завдань, ми зробимо переклад Вашого веб-сайту в потрібному обсязі. Наша компанія надає послуги з перекладу всієї текстової інформації, інтерфейсу сайту, всієї контактної і службової інформації, всіх посилань, графічних зображень та інше. Наша команда професійних перекладачів зробить переклад контенту і мовну локалізацію, як для існуючого сайту, так і для новостворюваних веб-сторінок. Крім того, ми пропонуємо послуги постійної та регулярної підтримки сайту, тобто, здійснюємо переклад нової розміщеної на сайті інформації. Ми виконуємо замовлення на разовий переклад веб-сайтів, а також можемо працювати на довгостроковій основі, здійснюючи постійну роботу над Вашим веб-ресурсом.
 
Переклад контенту і мовна локалізація сайту, має на увазі не просто переклад іноземною мовою всієї інформації на сайті, але і збереження цілісності текстового наповнення сайту, його інформаційної складової. Дуже важливо розуміти, що просто перекласти дослівно весь текст на сторінках сайту замало, адже кожна мова має свої особливості. Тому, щоб опис товарів і послуг компанії зберіг первісне смислове навантаження, необхідно здійснювати переклад за допомогою професійних перекладачів-лінгвістів. Команда перекладачів ТОВ «Мережа бюро перекладів «Україна» - це дипломовані фахівці в галузі перекладу, які працюють з більш ніж 60 мовами. Якщо Ваша компанія займається будь-яким специфічним видом діяльності, то переклад інформації на Вашому сайті повинен бути здійснений із збереженням всієї термінології, визначень і т.п. У штаті нашої компанії працюють перекладачі, які займаються професійним перекладом текстів технічної, виробничої, наукової спрямованості. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що контент Вашого сайту буде переведений якісно,  адаптований під іноземного читача і збереже початкову смислову та інформаційну складову.
 
Робота з графічними зображеннями включає переклад всіх підписів і написів на картинках, розміщених у Вас на сторінках. При цьому зберігається первинний вигляд зображення, його розмір, якість і стиль всіх підписів. Також ми здійснюємо переклад всіх підписів, посилань, кнопок і т.п., тобто буде здійснений професійний переклад кожного елемента, розміщеного на Вашому сайті. Переклад контенту та мовна локалізація сайту, також має на увазі роботу з відеоматеріалами та аудіо - матеріалами, якщо такі є на сайті. ТОВ «Мережа бюро перекладів «Україна» пропонує послуги перекладу, дублювання і титрування відео - і аудіоінформації. Важливим, під час роботи над перекладом сайту, є якісний переклад ключових слів, мета-інформації, зарісуночних текстів і т.п. Від цього залежить успішне просування веб-ресурсу в пошукових системах. Тому основним завданням для перекладача є адаптація перекладу цієї інформації під запити користувачів, що дозволить підвищити ранжування сайту в пошукових системах, а, відповідно, і збільшити відвідуваність веб-сторінок.
 
Замовити послугу перекладу контенту і мовної локалізації сайту в ТОВ «Мережа бюро перекладів «Україна» можна звернувшись в один з офісів нашої компанії або віддалено. Для оформлення заявки в онлайн режимі, необхідно зв'язатися з нашими консультантами по телефону або залишити повідомлення на нашому сайті. Співробітники нашого бюро перекладів зв'яжуться з Вами і обговорять всі деталі майбутньої співпраці.
 
ТОВ «Мережа бюро перекладів «Україна» має ціллю налагодити довгострокову і перспективну співпрацю з кожним клієнтом, тому будь-яку роботу ми виконуємо якісно і в обумовлений термін. Крім того, ми завжди знаходимося на зв'язку з нашими замовниками і в онлайн режимі вирішуємо всі питання і вносимо корективи, згідно поставленого завдання.
 
Гарантуємо повну конфіденційність нашим клієнтам і збереження в таємниці всієї наданої нам інформації!