МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Повторне свідоцтво про народження в Україні

ТОВ «Мережа бюро перекладів «Україна» пропонує послугу по оформленню повторного свідоцтва про народження в Україні або інших повторних документів органів РАЦС. Коли документ буде готовий, за бажанням клієнта, ми перешлемо його в будь-який населений пункт, як на території України, так і за кордоном.
 
Свідоцтво про народження - один з основоположних документів, що підтверджує особу людини до отримання паспорта. Його обов'язково отримати протягом місяця після пологів, інакше на батьків можуть накласти штраф і відмовити у виплаті допомоги, поки документ не буде оформлений.
 
Пропонуємо замовити (повторне) свідоцтво про народження в Україні через нашу мережу, а також скористатися додатковими послугами: зробити офіційний переклад документа на іноземну мову, нотаріально завірити переклад, легалізувати документ для пред'явлення в іноземних організаціях або, навпаки, в Україні, якщо пологи відбувалися за кордоном. У разі необхідності, наші співробітники витребують в різних установах на території нашої країни або за кордоном необхідну документацію, оброблять її, згідно вимог цільової країни і перешлють оригінали клієнту зручним для нього способом.
 
Щоб замовити повторне свідоцтво про народження в Україні через наше бюро, необхідно надати нам наступну інформацію:
1. Дату народження;
2. Назву населеного пункту, де народилася людина;
3. ПІБ;
Залежно від ситуації, можливо, потрібно буде оформити довіреність на нашого фахівця для витребування необхідного свідоцтва.
 
При первинному оформленні свідоцтва, необхідно надати наступні документи:
· Заяву батька (одного або обох) або родичів;
· Паспорт матері і / або батька;
· Документ, що засвідчує особу заявника, якщо він не один з батьків новонародженого;
· Документ, що підтверджує батьківство малюка (свідоцтво про шлюб / паспортний штамп реєстрації шлюбу, заяву батьків, заяву про визнання дитини батьком, якщо мати і батько не одружені, заяву матері);
· Якщо дитина народилася завдяки ЕКО, сурогатного материнства - спільну заяву подружжя, заяву жінки, яка народила малюка і довідку про генетичне батьківство / материнство;
· Медичну довідку про народження (якщо дитина з'явилася на світ в іноземній лікарні, цей документ повинен бути легалізований).
Якщо батьки не одружені, заявку про визнання батьківства можна подати і до народження на підставі довідки про вагітність. У нестандартних ситуаціях (народження дитини в зоні АТО, за кордоном) може знадобитися додаткова документація, в оформленні якої Вам допоможуть фахівці з ТОВ "Мережа бюро перекладів "Україна". Ми надаємо консультації клієнтам, щодо юридичних тонкощів і можливих шляхів узаконення необхідних паперів, виконуємо офіційний переклад паперів на іноземні мови, засвідчуємо переклади, проставляємо штампи апостиль та інше.
 
Реєстрація новонародженого.
Замовити свідоцтво про народження в Україні, згідно з українським законодавством, можна в органах РАЦС за місцем народження дитини або за місцем прописки його батьків (матері та / або батька). Перше підкріплюється мед. довідкою, якщо пологи відбувалися в лікарні, або іншим свідченням, якщо дитина з'явилася на світ вдома, в транспорті і т.п. Прописку батьків підтверджує паспортний штамп. Якщо ж сім'я проживає не за адресою прописки, місцевий РАЦС не вправі відмовити в реєстрації малюка за місцем прописки батьків.
 
Кого можна записати батьком?
Як правило, якщо дитина була народжена в шлюбі, проблем з визначенням батьківства не виникає - батьком записують чоловіка. Але бувають і винятки. Наприклад, якщо обидва з подружжя заявлять, що чоловік не батько дитини і одночасно інший чоловік спільно з матір'ю малюка заявить про своє батьківство, тоді даного чоловіка запишуть батьком. Коли маля народжується через 10 місяців з моменту зафіксованого судом роздільного проживання подружжя, чоловік не вважається його батьком. Якщо ж дитина з'явилася на світ раніше цього терміну, колишній чоловік записується його батьком (якщо мати при цьому знову не вийшла заміж).
 
Присвоєння ПІБ.
Дитині можуть дати загальне прізвище батьків, або одного з них, або двох відразу. В крайньому випадку, рішення прийме суд. Ім'я теж дається за бажанням батьків (але не більше двох власних імен). Винятком може бути прийняті у деяких нацменшин традиції привласнювати новонародженому більше імен. По батькові дається за іменем батька або іншого чоловіка, якщо жінка незаміжня. По батькові можуть привласнити відповідно до національних традицій або зовсім не привласнювати.
 
Можливі труднощі.
Можливі труднощі в отриманні свідоцтва пов'язані з народженням дитини за межами України, в Криму або в Донецькій чи Луганській областях. У таких випадках офіційний український документ доводиться отримувати через суд, доводячи своє право на реєстрацію дитини в Україні.
 
У складних ситуаціях при втраті свідоцтва, пропонуємо замовити повторне свідоцтво про народження в Україні або інши дублікати документів через ТОВ "Мережа бюро перекладів "Україна".