Повторне свідоцтво органу реєстрації актів цивільного стану (надалі - свідоцтво РАЦС) багато хто називає «дублікат свідоцтва». Це пов'язано з тим, що раніше, даний документ носив саме таку назву. Замовити повторне свідоцтво в Україні, можна звернувшись у будь-який територіальний підрозділ органу РАЦС, незалежно від реєстрації місця проживання. У випадку, коли людині незручно особисто відвідати вищевказаний державний орган, пропонуємо скористатися послугами нашого бюро для повторного витребування необхідного свідоцтва. Клієнти можуть замовити у нас послугу, незалежно від того, в якій країні вони знаходяться, і незалежно від міста України в якому було оформлено первинне свідоцтво.
Будь-яке повторне свідоцтво органів РАЦС України, а саме:
- свідоцтво про народження,
- свідоцтво про шлюб,
- свідоцтво про розлучення,
- свідоцтва про зміну імені, прізвища,
- а також свідоцтво про смерть,
наші фахівці витребують в строго обумовлений термін і без особистої присутності замовника.
Крім дубліката українського свідоцтва, в нашій мережі можна замовити витяг з реєстру реєстрації актів цивільного стану. Витяги РАЦС України, як і свідоцтва, можуть бути різними, і містити різну інформацію про народження, шлюб, розлучення, смерть, зміну імені або прізвища. Основна відмінність витягу від свідоцтва - це бланки, на яких оформлюються дані документи і термін дії. У початкового свідоцтва, як і у його дубліката - відсутній строк дії, а у витягу термін дії складає 6 місяців. Пояснюється тим, що інформація про людину протягом півроку в реєстрах РАЦС може змінитися, в зв'язку з чим, витяг необхідно оновлювати.
Чому повторно можна оформити тільки дублікат свідоцтва?
Оригінал свідоцтва видається всього один раз і у випадку повторного оформлення - людина отримує дублікат. Але, по суті, дублікат - це другий чи третій примірник оригіналу свідоцтва, який має точно таку ж юридичну силу, як і первинне свідоцтво. Громадяни України мають право оформити необмежену кількість повторних (дублікатів) свідоцтв на свій розсуд. Єдина незначна відмінність між оригіналом і повторним документом - це малопомітна відмітка "повторно" на повторному документі і відповідно відсутність даної позначки на первинному документі. Дану позначку на повторних свідоцтвах в Україні, органи РАЦС проставляють по центру у верхній частині документа. Раніше, дана відмітка проставлялась у верхньому правому куті документа. На повторних свідоцтвах російського походження, органи запису актів цивільного стану Російської Федерації, проставляють відмітку "повторно" в правому верхньому куті документа. Органи ЗАГС Республіки Білорусь також проставляють дану позначку в правому верхньому куті. Потрібно відзначити, що свідоцтво в РБ оформлюється на двох мовах - зліва текст білоруською, та праворуч дублюючий текст російською мовою.
Якщо використання первинного чи повторного свідоцтва (витягу) планується за кордоном, необхідно правильно підготувати документ. Наприклад, в країни СНД необхідно перекласти документ на мову країни, в якій заплановане його використання, і нотаріально засвідчити переклад. У країни, які підписали «Гаазьку Конвенцію», крім перекладу і нотаріального засвідчення, необхідно на свідоцтво проставити штамп апостиль. Якщо країна, де буде використовуватися документ, не входить до складу країн СНД і «Гаазької Конвенції», необхідно застосовувати більш складну процедуру оформлення документів, яка має назву «консульська легалізація». Перелік країн «Гаазької Конвенції» можна подивитися на сторінці "апостиль в Україні" даного сайту.
У мережі бюро перекладів «Україна» клієнти можуть замовити, як повний комплекс підготовки документів для подальшого використання за кордоном, так і окремі послуги, наприклад:
- Засвідчення перекладів;
- Проставлення штампу апостиль;
- Проставлення штампа головного або обласного управління юстиції для подальшої консульської легалізації;
- Витребування повторних свідоцтв в Україні, Республіки Білорусь, Республіки Молдова, Росії та інші послуги.
З цінами на послуги нашого бюро, можна ознайомитися на сторінці "прайс-лист" даного сайту.