МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Повторне свідоцтво ЗАГС в Білорусі

Бюро перекладів надає послуги з витребування будь-якого повторного (дубліката) свідоцтва органу ЗАГС в Білорусі. В нашій мережі, можна замовити оформлення таких документів як:
Повторне свідоцтво про народження в Білорусі.
Повторне свідоцтво про укладання шлюб в Білорусі.
Повторне свідоцтво про розірвання шлюбу в Білорусі.
Повторне свідоцтво про смерть в Білорусі.
Крім витребування вищезазначених повторних документів, у нас можна замовити засвідчення документів органів ЗАГС у Білорусі формою «апостиль».
 
Приклад свідоцтва про укладання шлюбу в Білорусі:
 
svidetelstvo_o_brake_v_belorusi.jpg 
 
Деяка інформація в прикладі була видалена, з метою збереження в таємниці персональних даних. 
 
Приклад форми «апостиль», якою було засвідчено повторне (дублікат) свідоцтво в Білорусі, можна переглянути на сторінці «Апостиль Білорусі».
 
Цікава інформація щодо шлюбного контракту в Білорусі.
При реєстрації шлюбу в органах ЗАГС Білорусі, щойно створені пари майже не замислюються про розподіл майна та несплачені аліменти. Але є і ті пари, які більш усвідомлено ставляться до сімейного життя і намагаються заздалегідь убезпечити себе від можливих проблем і спорів у майбутньому, укладаючи шлюбний контракт. У 2018 році, тільки у Мінську уклали шлюбний контракт понад 1700 пар. Між тим, думки щодо даного контракту неоднозначні: деякі пари вважають, що навіть згадка про контракт - це прояв недовіри, а деякі, навпаки, впевнені в необхідності оформлення такого документа, щоб захистити себе від вірогідних сімейних спорів. І все-таки, шлюбний контракт в Білорусі - це вірний підхід до сімейного життя або тривожний дзвоник?
Поки що, шлюбний контракт, багато хто в Білорусі сприймає як щось ганебне. Поспілкувавшись з жінками в Білорусі, переважна більшість визнала, що образилась би на пропозицію оформити даний контракт від своєю коханого. З іншого боку, саме жінки повинні бути більш зацікавлені в укладенні шлюбного контракту, ніж чоловіки, щоб забезпечити собі і дітям матеріальні гарантії у майбутньому.
Можливість укласти шлюбний контракт в Білорусі з'явилася у 2000 році. З початку, білоруси віднеслись скептично до цього документа. Але, по закінченню дев'яти років, було зареєстровано більше 1000 шлюбних контрактів, і з кожним роком кількість оформлених контрактів збільшується. Переважно, контракт оформляють люди у віці старше 30 років, а більш молоді віддають перевагу любові без формальностей, тому їх цей документ майже не цікавить.
Свідоцтва про укладання шлюбу в Білорусі видають органи запису актів громадянського стану, а шлюбний контракт оформлюється у будь-якого нотаріуса. Цікаво, що документ може регулювати не тільки майнові питання, але й взаємовідношення підписантів. Наприклад, в контракті можна зафіксувати такі пункти як:
- Порядок сплати аліментів після розірвання шлюбу.
- З ким із батьків будуть жити діти у разі розірвання шлюбу.
- Яку суму чоловік має сплачувати жінки на банківський рахунок під час сімейного життя.
- Хто з подружжя має займатися домашнім господарством.
- Хто з подружжя має матеріально забезпечувати сім'ю, та багато іншого.
Процедура укладання та реєстрації контракту дуже проста. Пара приходить до нотаріуса для складання, подальшого підписання та реєстрації контракту. При бажанні пара може викликати нотаріуса в ЗАГС та разом зі свідоцтвом про укладання шлюбу в Білорусі, оформити шлюбний контракт.
Можна довго розбиратися, оформляти шлюбний контракт чи ні, чи буде він перешкодою для міцних відносин, або навпаки посприяє їм. Багато хто справедливо говорить, що не можна починати сімейне життя з недовіри. Інші ж вважають, що контракт потрібен тільки при оформленні «липового» шлюбу. На даний час можна стверджувати тільки одне - менталітет на пострадянському просторі поступово змінюється, і люди все-таки приходять до правильного розуміння цілей цього документа і починають вважати його своїм другом. На завершення, доречно згадати висловлювання письменника Равіля Алєєва, з приводу укладення шлюбного контракту: "Якщо любов - глупо, а коли розлучення - вже пізно".
 
Якщо Ви втратили білоруське свідоцтво про народження, шлюб або смерть, потрібно звернутися в органи ЗАГС Білорусі для оформлення повторного свідоцтва. Але якщо Ви знаходитесь за межами Республіки Білорусь, зверніться в наш офіс і наші фахівці витребують необхідний документ. Замовити повторне свідоцтво ЗАГС в Білорусі, а також свідоцтва інших країн СНД, можна зв'язавшись з нашими операторами по телефону, електронній пошті або скайпу.