МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Свідоцтва та сертифікати в Литві

Представництво бюро перекладів в Литві, надає послуги з перекладу мов і витребування різних документів. Спеціалісти відділу легалізації документів, нададуть послуги по оформленню (витребуванню) різних витягів, довідок, сертифікатів і свідоцтв в Литві, з органів РАЦС, міських адміністрацій, органів МВС, судових і нотаріальних реєстрів, а також податкової.
 
Перелік документів, оформлення яких можна замовити в нашій мережі, досить великий. Це можуть бути повторні (дублікати) свідоцтва про народження у Литві, свідоцтва про укладення або розірвання шлюбу, зміну імені та свідоцтва про смерть в Литві. Нерідко клієнти замовляють різні виписки (витяги) з реєстру РАЦС в Литві, реєстру нерухомості або реєстру юридичних осіб Литви. Також клієнтів цікавить витребування архівних довідок, в тому числі про акти цивільного стану з метричних книг, судових рішень, сертифікати з податкової інспекції, і довідки про наявність або відсутність судимостей у Литві.
 
Ексклюзивна послуга нашого бюро - оформлення свідоцтва про хрещення у Ватиканської апостольської нунціатурі в Литві.
Більшість перерахованих вище документів, наше бюро пропонує витребувати у відповідних державних органах Литви - без наявності довіреності від клієнта.
 
При необхідності, клієнти можуть скористатися додатковими послугами, а саме:
- Перекладом документів з литовської мови на будь-яку іноземну мову і навпаки;
- Завіренням перекладів або копій документів у нотаріуса в Литві;
- Проставленням штампів апостиль у Литві;
- Легалізацією документів в різних консульствах на території Литви;
- Пересиланням документів з Литви в будь-яку країну світу.
 
Увага!
З 1 січня 2017 року, вступив в силу Закон Литовської Республіки про реєстрацію актів цивільного стану, відповідно до якого скасовані: свідоцтва про народження в Литві, свідоцтва про зміну імені, свідоцтва про шлюб або розлучення, а також свідоцтва про смерть в Литві. Відтепер, замість даних свідоцтв, видаються виписки (витяги), які підтверджують реєстрацію актів цивільного стану в реєстрі РАЦС Литви. Форма виписки, затверджена наказом міністерства юстиції Литовської Республіки від 28 грудня 2016 р. за номером 1Р. Нижче наведено приклад виписки, що підтверджує реєстрацію актового запису про розірвання шлюбу.
 
 
Дана виписка, про розірвання шлюбу, була витребувана нашими спеціалістами 15.09.2017 року в управлінні юстиції та реєстрації актів цивільного стану в місті Вільнюс. Виписка є еквівалентом колишнього свідоцтва про розірвання шлюбу в Литві і повністю його замінює. Дані клієнтів (сторін) на виписці були змінені з метою збереження в таємниці їх персональних даних.
 
З 2017 року, громадянам Литви необов'язково мати в наявності виписки РАЦС в паперовому вигляді. Після прийняття закону, відповідним державним органам Литви, забезпечено доступ (в режимі - без права реєстрації та внесення змін) до реєстру РАЦС Литви. Відповідно, державні установи, в процесі реєстрації будь-яких дій, не вимагають у громадян Литви, надавати додатково документи щодо підтвердження цивільного стану.
 
Ще одне нововведення, з набранням чинності нового закону полягає в тому, що органи РАЦС, автоматично, без участі громадян, реєструють:
  • Визнання батьківства чи материнства, усиновлення або розірвання шлюбу - на підставі рішення суду, яке автоматично передається в РАЦС з судових інстанцій Литви;
  • Шлюб - на підставі документів, які автоматично надходить з церков Литви;
  • Смерть - на підставі довідки, яка автоматично надходить до органів РАЦС з медичних установ Литви.
Народження, як і раніше, реєструється в органах РАЦС Литви, на підставі заяви батьків або одного з батьків і довідки про народження з медичного закладу Литви.
 
Всі залишки бланків (старого зразку), які використовувалися для оформлення: свідоцтва про народження, свідоцтва про укладення шлюбу, свідоцтва про розірвання шлюбу, свідоцтва про зміну імені, а також свідоцтва про смерть в Литві - були знищені.
 
При необхідності, у нас можна замовити послугу по організації і супроводу шлюборозлучного процесу в Литві. Наші фахівці підготують пакет документів, подадуть його разом з позовною заявою до судової установи Литви, сплативши необхідні державні мита. Організують юридичну підтримку (захист) і нададуть послуги перекладача на судовому процесі в Литві.
 
Приблизний пакет документів, який може бути необхідний, якщо розірвання шлюбу відбувається через суд:
1. Оригінал свідоцтва про шлюб;
2. Копія документа, що посвідчує особу;
3. Копії свідоцтв про народження дітей;
4. Копії кредитних і заставних договорів (іпотечні кредити, авто-кредити, грошові або товарні кредити);
5. Копії рішень судових приставів;
6. Довідки про доходи в Литві або в інших державах;
7. Довідки або виписки грошових витрат, а також інші докази витрат, які були використані на утримання дітей;
8. Інші документи, які можуть свідчити на користь клієнта.
 
Пакет документів, якщо розірвання шлюбу відбувається мирним шляхом, за згодою сторін:
1. Оригінали виписок про народження дітей в Литві або в інших країнах;
2. Документи, що посвідчують особу;
3. Договори або свідоцтва подружжя на володіння різного роду майном;
4. Договори про наявність кредитних зобов'язань, майнового або фінансового поручительства, а також заставні договори;
5. Контракт, у якому фіксується спосіб поділу спільного майна, кому і які частини майна відійдуть після розірвання шлюбу, з ким із батьків будуть проживати неповнолітні діти, чи будуть виплачуватися аліменти.
 
Ціни і терміни на витребування виписок, довідок, свідоцтв та сертифікатів в Литві, а також на інші послуги, можна запросити у наших спеціалістів по електронній пошті або телефону.