МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Замовити довідку з пенсійного фонду України

ТОВ "Мережа бюро перекладів "Україна" надає послугу по оформленню довідки з пенсійного фонду України, яка підтверджує розмір пенсійних виплат і іншу інформацію, щодо пенсії громадянина України. Ми допоможемо легально, швидко і недорого оформити необхідний документ, без зайвих зволікань і непередбачених ситуацій.
 
Звичайно, замовити довідку з пенсійного фонду України можна самостійно, звернувшись до відділення пенсійного фонду за місцем прописки. Якщо Ви перебуваєте в Україні, в тому місті, де прописані або тимчасово зареєстровані, і маєте вільний час і достатній запас терпіння, то зробити це не важко. Але в інших різних ситуаціях оформлення даного документа може бути проблематично. Наприклад, коли людина перебуває закордоном або не має можливості вистоювати черги в ПФ України. У такому випадку, можна замовити довідку, звернувшись до нашого бюро.
 
При необхідності, клієнти можуть замовити в нашій мережі додаткові послуги:
1. Професійний переклад документа на іноземну мову;
2. Засвідчення перекладу в нотаріаті чи печаткою бюро перекладів;
3. Відправлення оригіналів зручним для клієнта способом в будь-який населений пункт України та зарубіжжя.
 
Для чого потрібна довідка з Пенсійного фонду?
Довідка з пенсійного фонду України може знадобитися працюючим і непрацюючим пенсіонерам, наприклад, при виїзді за кордон для підтвердження доходів, а також для наступних цілей:
1. Припинення підприємницької діяльності. В даному випадку довідка з пенсійного фонду України потрібна для підтвердження відсутності заборгованості перед податковою у колишнього приватного підприємця;
2. Отримання пенсійного посвідчення;
3. Оформлення на себе пенсії померлого чоловіка;
4. Переведення пенсійних виплат за кордон;
5. Оформлення довіреності на отримання пенсії іншою особою і т.п.
Приводів для надання такого підтверджуючого документа безліч, але його отримання іноді вимагає обізнаності в даному питанні та витрат часу. Довідка про розмір пенсії, часто потрібна жителям тимчасово неконтрольованих Україною територій: Крим, Луганськ, Донецьк. Громадянам які мешкають на даних територіях, дуже важко оформити довідку ПФ України, так як необхідно відвідати відділення ПФ під юрисдикцією України, на території яка контролюється державою Україна.
 
ТОВ "Мережа бюро перекладів "Україна" надає безкоштовні консультації, послуги з оформлення різних довідок, проводить легалізацію документації в різних міністерствах і консульствах. Ми знайомі з пенсійним законодавством, знаємо шляхи подолання виникаючих юридичних перешкод, тому клієнт обов'язково вчасно отримає необхідний документ. Будь-яка довідка з пенсійного фонду України, оформляється нами тільки легально, на законних підставах.
 
Як замовити довідку через нашу компанію?
1. Для того, щоб скористатися послугами нашої компанії, відвідайте один з наших офісів або зв'яжіться з нашими операторами будь-яким зручним для Вас способом, використовуючи електронну пошту, чат, скайп або телефон. В процесі спілкування, наш менеджер повідомить про можливість виконання замовлення, визначить вартість і термін виконання, а також зручний для Вас спосіб оплати і доставки оригіналів.
2. Щоб замовлення надійшло в роботу, його потрібно оплатити мінімум на 50%. Інша частина суми вноситися після остаточної перевірки оформлених документів клієнтом.
3. Якщо довідка потрібна для надання за кордоном, її додатково потрібно перекласти на мову цільової країни і засвідчити переклад. Зробити це самостійно клієнтом не представляється можливим, так як переклад офіційної документації має свої особливості і стандарти. До того ж виписка з ПФ України (довідка) у багатьох випадках повинна бути легалізована відповідно до вимог конкретної країни.
4. У процесі роботи по витребуванню довідки і її обробки, наш менеджер буде підтримувати зв'язок із замовником для внесення можливих корективів при виконанні замовлення.
5. Коли довідка буде готова, на пошту клієнта надійде її скан для ознайомлення. Якщо після перегляду довідки у клієнта не виникає зауважень, проводитися остаточний розрахунок за послугу, і оформлений документ пересилається клієнту або вручається в офісі бюро.
 
Якщо Вам чи Вашим близьким потрібна довідка з пенсійного фонду України, пропонуємо скористатися послугами нашої компанії!
 
 
Співробітники мережі бюро перекладів "Україна" оформлять необхідну виписку або довідку про розмір пенсії або інші документи з пенсійного фонду України, перекладуть на іноземну мову, засвідчать переклад і вишлють за вказаною адресою готовий документ в заздалегідь обумовлені терміни і за помірну винагороду.