МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Замовити копію рішення суду України

В нашому бюро, клієнти мають можливість замовити копію рішення суду України з «мокрою печаткою». Звертаємо увагу на те, що фахівці бюро не займаються виготовленням фіктивних судових рішень та не надають клієнтам юридичний супровід в судових засіданнях. У нас можна замовити копію тільки того рішення суду, котре вже було раніше прийнято судом.
 
Найчастіше, клієнти замовляють копію рішення суду, щодо розірвання шлюбу в Україні. Приклад змісту типового рішення суду, про розірвання шлюбу:
 
Номер справи.
Номер провадження.
 
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
 
Дата та назва населеного пункту.
Назва суду.
Склад учасників.
 
Розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом Іванової Оксани Петрівни до Іванова Сергія Петровича про розірвання шлюбу встановив: Позивач звернулася до суду з вказаним позовом мотивуючи його тим, що з 01 липня 2015 року вона з Відповідачем по справі перебуває у зареєстрованому шлюбі, про що відділом реєстрації актів цивільно стану Іванівського районного управління юстиції Волинської області зроблено відповідний актовий запис № 54. Від даного шлюбу у них народилася донька Олена, 20 липня 2016 року народження. Спільне життя з Відповідачем не склалося через постійні суперечки та конфлікти. Подружжя має різні погляди на життя та ведення спільного господарства. Шлюбні відносини між ними фактично припинені, і носять лише формальний характер. З квітня 2017 року вони проживають окремо, спільного господарства не ведуть. Ними досягнуто згоди, щодо проживання спільної дитини - доньки Олени, та визначено, що після розірвання шлюбу вона буде проживати з батьком - Відповідачем по справі. За даних обставин Позивач зобов'язаний звернутися з позовом до суду.
 
Сторони на судове засідання не з'явилися.
Від Позивача надійшла заява про розгляд справи у її відсутність, позовні вимоги підтримує у повному обсязі, та просить їх задовольнити.
Від Відповідача надійшла заява про розгляд справи у його відсутність, позовні вимоги визнає у повному обсязі, просить шлюб розірвати.
 
У зв'язку з тим, що ч. 2 ст. 158 Цивільно-процесуального кодексу України передбачено, що особа, яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності, а випадки відкладення розгляду справи, передбачені ст. 169 Цивільно-процесуального кодексу України, відсутні, суд приходить до висновку про можливість розгляду справи на підставі наявних у ній доказів.
 
В судовому засіданні встановлено, що Іванова Оксана Петрівна та Іванов Сергій Петрович зареєстрували шлюб 01 липня 2015 року, про що відділом реєстрації актів цивільного стану Іванівського районного управління юстиції Волинської області зроблено відповідний актовий запис № 54, що підтверджується свідоцтвом про шлюб серії 1-ОЛ 151874. Від даного шлюбу у сторін народилася донька - Олена, 20 липня 2016 року народження, що підтверджується свідоцтвом про народження серії 1-ОЛ 751175. Сімейне життя у сторін не склалося внаслідок відсутності взаєморозуміння, спільних інтересів, однакової думки, щодо шляхів вирішення побутових проблем, на підставі чого між Позивачем та Відповідачем часто виникали суперечки. Подружніх стосунків не підтримують, їх відновлення сторони не бажають, спільного господарства не ведуть, тобто шлюб носить лише формальний характер.
 
Відповідно до ст. 112 Сімейного кодексу України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
 
Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку, що позов необхідно задовольнити, так як подальше спільне проживання сторін по справі як подружжя є неможливим, а збереження шлюбу суперечить їхнім інтересам, що є підставою для його розірвання.
 
Керуючись відповідними статтями суд вирішив: позов Іванової Оксани Петрівни до Іванова Сергія Петровича про розірвання шлюбу задовольнити. Розірвати шлюб між Івановою Оксаною Петрівною, 14 червня 1979 року народження та Івановим Сергієм Петровичем, 12 серпня 1978 року народження, який був зареєстрований 01 липня 2015 року відділом реєстрації актів цивільного стану Іванівського районного управління юстиції Волинської області, актовий запис № 54. Доньку Олену, 20 липня 2016 року народження залишити проживати з батьком - Івановим Сергієм Петровичем.
 
Рішення суду може бути оскаржено шляхом подачі апеляційної скарги до апеляційного суду Волинської області через Іванівський районний суд протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
 
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги, рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
 
Суддя. Підпис. Печатка.
 
Ціну та термін витребування копії рішення суду в Україні, дізнавайтесь у наших фахівців по телефону або електронній пошті.