МЕРЕЖА
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ
"УКРАЇНА"

 
  • Українська
  • English
  • Русский

Замовити свідоцтво про смерть в Україні

Свідоцтво про смерть - безрадісний, але, тим не менш, необхідний юридичний документ, без якого неможливо оформити різні нотаріальні дії. Найпоширеніший випадок, коли потрібен у нотаріуса даний документ – це оформлення спадщини. Трапляється, що з часом документ міг бути загублений, а самостійно оформити свідоцтво або виписку про смерть в Україні не завжди представляється можливим, так як, наприклад, родич, якому потрібен даний документ, знаходиться за кордоном. У даній ситуації, щоб замовити свідоцтво про смерть в Україні, громадяни можуть звернутися в нашу компанію, і наші фахівці витребують необхідний документ в органах РАЦС на території України.
 
Ким видається свідоцтво про смерть?
 
Замовити повторне свідоцтво про смерть (дублікат) або інші різні повторні документи, в т.ч. виписки, можна у відділах органів РАЦС на території України. Якщо загибель людини сталася на тимчасово неконтрольованій території України, ніякі довідки з бюро судової мед-експертизи або з місцевих органів РАЦС, що знаходяться на даній території, не матимуть юридичної сили в Україні, незважаючи на те, що вони можуть видаватися місцевими установами на українських бланках. Оформити по ним спадщину або отримати виплати на організацію поховання не представляється можливим. За всіма довідками, як і самим свідоцтвом, доведеться звертатися в українські органи реєстрації актів цивільного стану або в суд.
 
У випадках, коли людина померла за кордоном і родичам, які перебувають в Україні, необхідно оформити повторне свідоцтво про смерть, наприклад в Білорусі, Молдові, Росії, Польщі чи в іншій країні, громадяни також можуть звернутися в наше бюро. Відносно процедури оформлення повторного документа РАЦС, різними країнами висуваються різні вимоги, а щоб іноземний документ мав законну силу в Україні, його потрібно перевести на українську мову, засвідчити переклад у нотаріуса, а іноді проставити штамп апостиль. Весь цей спектр послуг вимагає обізнаності в питанні, знання законів і займе чимало часу у людини без досвіду. Тому, якщо бажаєте заощадити час і поберегти свої нерви, запрошуємо оформити повторне свідоцтво про смерть (або інші документи органів РАЦС) через наше бюро. Ми гарантуємо конфіденційність, збереження всіх документів і якісно виконану роботу.
 
Для чого потрібно свідоцтво про смерть?
 
Документ необхідний в різних ситуаціях, наприклад:
 
· Для наслідування майна;
· Для виписки з квартири покійного;
· Для компенсації ритуальних витрат і т.п.
 
Свідоцтво про смерть в Україні оформляється на офіційному бланку з водяними знаками і містить таку інформацію: ПІБ покійного, місце і дату його народження, громадянство, місце і точну дату смерті, печатку органу РАЦС і дату оформлення. Як правило, документ видається протягом п'яти днів після звернення родичів.
 
Можливі труднощі, можуть виникнути, якщо в свідоцтві були допущені помилки, а людина, яка отримувала документ, не звернула на це увагу. З таким документом неможливо довести своє право на спадщину і отримати допомогу на поховання. Наші фахівці ніколи не допускають таких помилок, уважно контролюючи весь процес.
 
Якщо оригінал документа забрали родичі, які претендують на частину майна, якщо замовник перебуває закордоном, і немає можливості приїхати в Україну, якщо документ необхідний для поповнення сімейного архіву закордоном, а також в інших ситуаціях, клієнти мають можливість замовити свідоцтво про смерть в Україні, через ТОВ «Мережа бюро перекладів «Україна». Витребуваний документ буде оформлений належним чином, і в разі необхідності, відправлений в будь-який населений пункт за кордоном.